GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Tablo

kategorisinde 407311 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Tablo

Farklı markalar tarafından özenle üretilen tablo, şık çerçeve tasarımları ve etkileyici desenleriyle büyük beğeni kazanıyor. Evlerinizin, iş yerlerinizin ve işletmelerinizin en önemli dekorasyon unsurları arasında yer alan tablo modelleri, her zevke hitap eden modelleriyle seçenek zenginliği sunuyor. Klasik çizimlerden, nostaljik tasarımlardan ve modern sanattan hoşlananlar için ayrı ayrı tasarlanan tablolar, uygun tablo fiyatları ile de övgü topluyor.

Nostaljik Tabloları Kaçırmayın

Tablo

Kemal Sunal, Şener Şen, İlyas Salman gibi unutulmaz Yeşilçam figürlerinin efsanevi sahnelerini günümüze taşıyan tablolar, nostaljiyi yeni nesil sanat tasarımıyla bir araya getiriyor. Efsanevi filmlerin unutulmaz karelerini modern sanat çizgileriyle yeniden yorumlayan nostaljik tablolar; yaşam alanlarınıza, iş yerlerinize ve kafe restoran tarzı işletmelerinize son derece pozitif ve sıcak bir hava kazandırıyor. Ahşaptan imal edilen ve poster formunda dijital baskıyla hazırlanan nostaljik tablolar, 15 ila 20 santimetre arasında değişen genişlik ve 20 ila 30 cm arasında değişen yükseklikleriyle her tipteki duvara rahatça sığabiliyor.

Sokak Tabelalarıyla Benzersiz Bir Dekorasyon

Tablo

Sokak tabelası görünümlü tablolar, yeni nesil tasarım ve moda anlayışının en sevilen unsurları arasında yer alıyor. Yeşilçam Sokağı, Barış Manço sokağı gibi efsanevi sokakların orijinal tabelalarını aslına birebir uygunlukta yeniden canlandıran tablolar, yaşam alanlarınıza canlı ve dinamik bir hava katarken sizi adeta geçmişe doğru yolculuğa çıkarıyor. Ahşaptan üretilen ve desen baskısında eskitme efekti kullanılan retro sokak tabelaları, gerçekçi görünümleriyle ilgi uyandırırken sevdiğiniz mekanların ruhunu dilediğiniz yere taşıyabilmenize de olanak tanıyor.

MDF Tablolarla Zarafeti Keşfedin

Tablo

MDF üzerine dijital baskı yapılarak hazırlanan tablolar, son derece etkileyici ve zarif görünümleriyle yaşam alanlarınıza sanatsal bir dokunuş gerçekleştiriyor. Mustafa Kemal Atatürk portresi, Osmanlı tuğrası, Kur'an-ı Kerim ayetleri gibi farklı desenlerle her tercihe hitap eden MDF tablo modelleri, dilerseniz kişisel fotoğraflarınızla da süslenebiliyor. Geniş duvarlarınız için 50 x 100 cm ölçülerinde tek parçalı ya da toplam 75 x 140 santimetrelik bir alanı kaplayacak şekilde beş parçalı olarak üretilen MDF tablolar, daha küçük duvarlar için ise 15 x 30 cm ya da 60 x 90 cm ölçülerinde tasarlanabiliyor. Dayanıklı yapılarıyla uzun bir kullanım ömrü sunan MDF tablolar, canlı renkleri ve kalıcı baskılarıyla da dikkat çekiyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Ahşap tabloların boyutlarını satın almadan önce dikkatle incelemeniz, doğru bir tercih yapmanızı kolaylaştırabilir.
  • Nostaljik sokak tabelası görünümlü tablolar, dostlarınız ve aile bireyleriniz için ideal armağan seçenekleri olabilir.
  • Ahşap tablolardan çok sayıda satın alarak kafe, kitapçı tarzı işletmelerinizde etkileyici bir atmosfer yaratabilirsiniz.
  • Ahşap ve MDF tablolar; üretici marka ve ürün boyutu gibi özelliklerine göre farklı fiyatlar ile satılabilir.
  • Ahşap tablo seçeneklerini bir arada kullanarak yaşam alanlarınızda renkli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • MDF tablolarınızı makam odalarınızda kullanarak konuklarınızı etkileyecek bir ambiyansa imza atabilirsiniz.
  • Çok parçalı MDF tabloları kanepe ve koltuk takımı gibi büyük eşya parçalarınızın arkasında kullanarak boş duvarlarınızı çarpıcı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.
  • Kişiye özel tablo satın alarak aile fotoğraflarınızı kanvas, eskitme gibi farklı yüzey tiplerine bastırabilirsiniz.
  • Geniş duvarlarda geniş ölçülü tablolar tercih ederek duvarın daha dekoratif görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • 3D baskılı ya da yazılı tablolar tercih ederek iç mekanlarınıza eğlenceli ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

GittiGidiyor BLOG

Evlere Tek Dokunuşla Şıklık: Kanvas Tablolar

Evlere Tek Dokunuşla Şıklık: Kanvas Tablolar

Gerçek bir tablo kadar pahalı değil, poster kadar da basit değil. Tam ikisinin arası olan kanvas tablolar evlerinize bambaşka havalar katıyor!

DEVAMINI OKU
İplerle Tablo Tasarlama Sanatı: String Art

İplerle Tablo Tasarlama Sanatı: String Art

Duygu'nun DIY Günlüğü kanalından tanıdığımız Duygu Gökpınar bu videoda string art olarak da bilinen iplerle tablo tasarlama sanatını anlatıyor.

DEVAMINI OKU
Van Gogh Hayranlarının Sahip Olması Gereken 30 Ürün

Van Gogh Hayranlarının Sahip Olması Gereken 30 Ürün

Ressam Vincent Van Gogh'un hem eserlerine hem de yaşam öyküsüne hayranlık duymamak elde değil. Siz de bir Van Gogh hayranıysanız, doğru yerdesiniz.

DEVAMINI OKU