GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Duvar Halısı

kategorisinde 3996 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Duvar Halısı

Ev, ofis ve benzeri alanların duvarlarında dekoratif olarak kullanabilmeniz için özel olarak üretilen duvar halıları, birbirinden farklı tasarımları ile estetik bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olur. Rengarenk tasarımları ve şekilleri ile kullanılan alanın havasını değiştiren duvar halıları, her ortama uygun çeşitli modelleriyle yaşam alanlarını zevkli bir şekilde dekore etmenize olanak sağlar. Pek çok marka tarafından farklı boyutlarda dekoratif amaçlı üretilen duvar için halı modelleri, şıklığı ve zarafeti bir arada sunar.

Farklı Renklere Sahip Etkileyici Motifler

Duvar Halısı

Estetik modelleri ile kullanılan alana modern bir hava katan duvar halıları, renkli ve etkileyici motifleriyle istediğiniz herhangi bir ortamı kişiselleştirmenize yardımcı olur. Markalar tarafından ihtiyacınıza uygun ebatlarda üretilen pek çok duvar halısı, şıklığı ve zarafeti bir arada sunmak isteyen kişiler için özel olarak tasarlanır. Sınırsız motif ve renk seçeneğiyle birçok alternatif sunan halı modelleri, evinizin ruhuna uygun özgün tasarımları ile kullanılan alanı güzelleştirirken görselliği ön plana çıkartır.

Özgün ve Seçkin Tasarım

Duvar Halısı

Klasik ve modern tarza sahip pek çok duvar halısı ayrıca kaliteli dokuları ile de dikkatleri üzerine çekerek uzun süre yıpranmadan kullanmanıza olanak sağlar. Kullanışlı yapısı ile kaliteliyi ve görselliği bir arada sunan duvar halısı modelleri, birbirinden farklı model ve renkte tasarlanarak evinizin dekorasyonuna farklılık katmanıza yardımcı olur. Etkileyici dokusu ile manzara ve çeşitli illüstrasyonlara sahip olan duvar halıları ayrıca Türk bayrağı ve Atatürk motiflerinin bulunduğu modelleri ile de bulunduğunuz ortama şık bir hava katar.

Kullanışlılığı ve Görselliği Bir Arada Sunan Duvar Halısı Modelleri

Duvar Halısı

Geometrik şekillerin yer aldığı birbirinden renkli motiflerin yanı sıra sade renk seçeneklerine de sahip olan halı modelleri, kaliteli iplikleri ve yeterli ilmek sayısı ile uzun süre kullanıma olanak sağlar. Salon, hol, çocuk odası veya ofis ortamında bulunan herhangi bir duvara yerleştirebileceğiniz duvar halıları, birbirine uyum sağlayan çeşitli motifleri ile kullanılan alanı hoş bir mekân haline getirmenize yardımcı olur. Yenilikçi ve modern yapısı ile kendi tarzınızı oluşturmanıza olanak sağlayan pek çok halı modeli, her türlü iç dekorasyona uyum sağlayan tasarımlarının yanı sıra uygun duvar halısı fiyat seçenekleriyle de evinizi hayallerinizdeki gibi dekore etmenize imkân tanır.

Duvar Halısı Alırken...

  • Yumuşak ve ipeksi dokuya sahip birçok duvar halı modeli, farklı şekilleri ve rengarenk tasarımları ile yaşam alanlarınıza dekoratif bir görünüm katar.
  • Duvar halısı almadan önce kullanılacak alanın genişliğini hesaplamanız, seçerken büyük kolaylık sağlar.
  • Ev ortamında daha renkli motiflere sahip duvar halılarını tercih ederek yaşam alanınızı estetik bir hale getirebilirsiniz.
  • Ofis ve benzeri alanlarda sade motiflere sahip duvar halı modellerini tercih ederek, dikkatinizin dağılmasını engelleyebilir ve daha iyi odaklanabilirsiniz.
  • Alternatif olarak pek çok renk ve desene sahip duvar halı modelini seçerken kullanacağınız alanda yer alan renkleri dikkate almanız, şık ve estetik bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur.

Bunlara da Dikkat

  • Kullanacağınız alanın genişliğine göre kare, yuvarlak veya dikdörtgen tasarımlara sahip duvar halılarını tercih edebilirsiniz.
  • İleri teknoloji ile üretilerek kolay temizlenebilen duvar halı modellerini tercih etmeniz, kir oluşumuna karşı etkili bir çözüm sunar.
  • Yüksek ilmek sayısına sahip kaliteli ipliklerden üretilen modelleri tercih ederek, daha uzun süre kullanabilirsiniz.
  • Klasik, modern ve renkli seçeneklerin yanı sıra uygun fiyatlara sahip olan halı modelleri ile de istediğiniz alanı kolaylıkla kişiselleştirebilirsiniz.
  • Esnek ve ince yapısı ile kolaylıkla katlanabilen duvar halılarını tercih edebilir, halıları kullanmadığınız zaman rahatlıkla kaldırabilirsiniz.