GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara
Marka

Duvar Dekoru

kategorisinde 405260 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Duvar Dekoru

Yaşam alanlarınızın sahip olduğu dekorasyonlar kendinizi daha iyi hissetmeniz üzerinde etkili olur. Bu nedenle hem iş yerinizdeki hem de evinizdeki dekorasyonunun şık ve uyumlu olması önemlidir. Evinizi yenilerken ya da iş yerinizin dekorasyonunu tamamlarken genellikle duvarlar en sona kalır ya da unutulur. Mobilyalarınızla birbirini tamamlayacak şekilde tercih edeceğiniz aksesuarlarla duvarlarınıza yepyeni bir hava katabilmeniz mümkündür. Birbirinden şık ve modern duvar dekoru modelleri arasından kendi zevklerinize göre tercihlerde bulunabilir, ofis veya evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Tablolardan Oluşan Duvar Dekoru Tasarımları

Duvar Dekoru

Duvarlarınızda kullanacağınız tablo modelleri, odalarınızdaki görüntünün tamamlanmasına yardımcı olur. Kullanacağınız duvarın boyutlarına göre farklı büyüklükteki tablolar arasından seçimde bulunabilirsiniz. Ofisinizdeki ya da evinizdeki odaların eşyalarına ve duvarın rengine dikkat ederek tek bir tabloyla şıklığı yakalayabilirsiniz. Özellikle de geniş odalarınızın duvarına büyük bir tablo yerleştirerek, odalarınıza enerji katabilirsiniz. Birden fazla tablo kullanmak istediğinizde ise mobilyalarınızla birbirini tamamlayan veya duvar renginize zıt renklere sahip olan tabloları tercih edebilirsiniz. Duvar dekorasyonunuzda birden fazla parçadan oluşan tabloları da kullanarak odalarınızın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Objelerden Oluşan Duvar Dekoru Modelleri

Duvar Dekoru

Yatak odanızda ya da evinizin holünde mobilyalarınıza uygun tonda seçeceğiniz aksesuarlarla duvar dekorasyonunuzu destekleyebilirsiniz. Duvarlarınıza yerleştireceğiniz raf modellerinden yararlanarak şık görünüm yakalayabilirsiniz. Farklı aksesuarları yerleştirebileceğiniz raflarla duvarlarınıza renk katabilirsiniz. Saat, mum, heykel ya da aile ve arkadaşlarınızla paylaştığınız mutlu anları yansıtan fotoğraflarla kendinize ait bir köşe oluşturabilirsiniz. Duvar dekorasyonunuzda yapay ya da canlı çiçeklerden de yararlanabilirsiniz. Birbirinden şık ve modern detaylara sahip duvar saksıları arasından tercihte bulunarak, doğanın güzelliğini duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz farklı objelerin yanına dilerseniz kitaplarınızı da yerleştirebilirsiniz.

Duvar Sticker Çeşitleriyle Renkli Duvarlar

Duvar Dekoru

Evinizin farklı bölümlerinde kullanabileceğiniz renkli duvar sticker modelleriyle evinize enerji katabilirsiniz. Dilerseniz 3 boyutlu sticker modellerinden yararlanarak alanlarınıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz. Salon ya da oturma odalarınız için tercih edebileceğiniz stickerları mutfak ve çocuk odasında da kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun en sevdiği çizgi karakterleri duvarlarına taşıyabilir, çocuğunuzun odasını bambaşka bir atmosfere taşıyabilirsiniz. Eğitici ögelerin de yer aldığı renkli tasarımlara sahip sticker modelleriyle evinizdeki duvarların kişiselleşmesini de sağlayabilirsiniz. Özellikle evinizdeki dar alanlarda kullanabileceğiniz aynalı duvar sticker çeşitleriyle daha geniş bir görünüm kazanabilirsiniz.

Duvar Dekoru Seçerken Unutulmaması Gerekenler

  • Kullanacağınız duvarın boyutlarına uygun olarak tercihler yapmanız, şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Eviniz ya da iş yeriniz için dekor seçiminde bulunurken, bu alanlara uygun olarak seçimlerde bulunmanız daha başarılı sonuçlar almanızı sağlayabilir.
  • Farklı duvar dekoru tasarımları arasından tercihte bulunurken, mobilyalarınızla birbirini tamamlayan modelleri kullanabilirsiniz.
  • Duvarlarınızda kullanacağınız dekoratif duvar raflarıyla alandan kazanabilirsiniz.
  • Duvarlarınızı dekore ederken, duvar renginize göre farklı renklerde duvar dekoru seçebilirsiniz.

Dekor Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Duvar dekoru geniş ürün çeşitliliğiyle sevdikleriniz için de güzel bir hediye seçeneği olabilir.
  • Sevdiğiniz kişilerin, yerlerin ya da nesnelerin yer aldığı obje ya da tabloları duvarlarınızda kullanabilirsiniz.
  • Duvar dekorasyonunuzda kendi fotoğraflarınızdan yararlanarak, kişiselleştirebilirsiniz.
  • Işıklı tablolardan ya da ledlerden yararlanarak duvar dekorlarınızı, hem duvarınızı canlandırmada hem de aydınlatmada kullanabilirsiniz.
  • Duvar dekoru olarak farklı saat modellerini kullanarak, modern bir görünüm kazanabilirsiniz.

GittiGidiyor BLOG

En Yaratıcı Duvar Dekorasyonu Fikirleri

En Yaratıcı Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Bahar gelip doğanın rengi de pastel tonlara dönmeye başladıkça evinizde değişiklikler yapmak istemeniz kaçınılmaz! Kış rehavetini üstünüzden atıp, evinizin çehresini değiştirmenin en güzel yolu duvarlara el atmaktır. Duvar boyamak maliyetli ve zor olduğu için her zaman mümkün olmasa da duvarları konuşturmanın pek çok yolu var!

DEVAMINI OKU
Şimdi Çok Moda: Yaşayan Duvarlar

Şimdi Çok Moda: Yaşayan Duvarlar

Evlerde duvarların bitkilere kavuşma zamanı geldi! Yaşayan duvarlarla tanışmaya ve duvarlarınızı birbirinden güzel bitkilerle süslemeye ne dersiniz?

DEVAMINI OKU
Ev Duvarları Nasıl Boyanır?

Ev Duvarları Nasıl Boyanır?

Renkler ve zevklerin tartışılabildiği tek ana geldik; ev duvarları nasıl boyanır?

DEVAMINI OKU