GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Biblo, Figür, Obje

kategorisinde 207545 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Biblo, Figür, Obje

Söz konusu ev dekorasyonu olduğunda genellikle bütün dikkat büyük ölçekli eşyalara verilir. Mobilyalar, aydınlatmalar, duvar boyaları ve halılar küçük çaplı aksesuarlarda olduğundan çok daha titiz bir şekilde seçilir. Ev dekorasyonunun genel temasını belirleyen şey ev mobilyaları gibi büyük ürünler olsa da bu temayı zenginleştirecek ve tamamlayacak ürünler kuşkusuz biblolar, figürler ve minimal boyuttaki dekoratif objeler olur. Salon, mutfak, çocuk odası ya da yatak odası fark etmeksizin bu ürünleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ev Tasarımlarının Tamamlayıcıları: Biblolar ve Figürler

Biblo, Figür, Obje

Mobilyalarınız, halılarınız, aydınlatmalarınız ve iç mimarisi ile yarattığınız tarzı dekoratif biblolar ile taçlandırabilir, eksik kalan konseptlerinizi tamamlayabilir ve evleriniz için benzersiz bir ambiyans yaratabilirsiniz. Moda trendlerinin iyice yaygınlaşmasıyla ev tasarımlarını tek belirleyicisi yalnızca evin mimarisi ve mobilyalar olmaktan çıkmış, küçük boyutlu dekoratif ögeler de oldukça önemli bir noktaya taşınmıştır. Üreticiler bu doğrultuda her türlü tasarım konseptine ve kullanıcı zevkine hitap edebilmek için çeşitli modeller üretiyor. Bu modelleri tercih ederek boş kalan duvarlarınızı süsleyebilir, eksik kalan tasarımlarınızı tamamlayabilir ve kendi ev tasarımınızı yaratabilirsiniz.

Biblolar ve Figürler Geniş Model Skalası ile Sizleri Bekliyor

Biblo, Figür, Obje

Her evin tasarımı ve her kullanıcının isteği farklı olduğundan tasarımından tutun rengine ve hatta yapı malzemesine kadar değişiklik gösteren birçok model bulunur. Evlerinde modern konsepti tercih eden kullanıcılar arasında sade ancak etkili tasarımlara sahip biblo ve dekorasyon ögeleri popüler iken klasik ve geleneksel tarzları tercih eden kullanıcılar arasında ise oyma ahşaptan biblolar ve porselen dekorasyon ögeleri popülerdir. Evinizin ya da sizin tarzınız ne olursa olsun taleplerinizi karşılayacak bir ürün mutlaka bulunur. Ahşap, cam, metal, plastik, porselen ve mermer gibi malzemelerden üretilen dekorasyon figürleri, hayvanlardan meyvelere kadar oldukça geniş bir aralıkta üretilir. Raflarınızı ahşap bir baykuş figürüyle süsleyebilir, banyolarınıza şişe içerisinde bulunan gemiler ile ferahlık getirebilir ve teraryum gibi dekorasyon objeleriyle yatak odalarınıza küçücük doğa harikalarını sığdırabilirsiniz. Model çeşitliliği ile kullanıcıların beğenisini toplayan bu dekorasyon objeleri, uygun fiyatlarıyla da oldukça öne çıkıyor.

Biblolar, Figürler ve Dekorasyon Objeleri Evinizin Her Noktasını Süsleyebilir

Biblo, Figür, Obje

Dekoratif objeler küçük boyutları sayesinde evin her noktasına girebiliyor ve boyutlarının aksine ev tasarımında oldukça büyük bir görev üstleniyor. Salonlarınızın boş kalan sehpalarında ya da köşelerinde kullanabileceğiniz orta büyüklükteki cam ve metal bibloların yanı sıra duvar raflarınızda kullanabileceğiniz küçük boyutlu figürler de bulunuyor. Bu geniş boyut ve materyal seçenekleri sayesinde süslemek istediğiniz alan neresi olursa olsun bunu kolayca ve başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Dekorasyon Önerileri

  • Yatak odalarında görünüm olarak daha yumuşak duran dekorasyon objelerini tercih edebilirsiniz.
  • Hollerde mobilya bulunmadığından genellikle boş ve sade bir görünüm bulunur. Bu alanları büyük boyutlu dekorasyon ögeleri ile süsleyebilirsiniz.
  • Dekorasyon ögelerinde aykırı renkler tercih edebilirsiniz. Siyah renk bir televizyon konsolunun üzerine yerleştirilen beyaz mermerden bir aksesuar ile oldukça etkileyici ve çarpıcı bir görüntü elde edebilirsiniz.
  • Çocuk odalarında ayıcıklar ve hayvan figürleri gibi şirin dekoratif ögeleri tercih edebilirsiniz.
  • Balkonlarda ya da açık alanlarda ağaç ya da bitki tarzında yeşil renk ile süslenmiş dekorasyon ögelerini tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon Objeleri Seçerken...

  • Biblolar ve figürler gibi dekorasyon objelerini tercih ederken dikkat etmeniz gereken ilk husus bu objelerin evinizin genel tasarımına uygun olup olmadığıdır.
  • Bibloları kullanacağınız alan fazla boş bir alansa küçük boyutlu ürünleri kullanmaktan kaçınmalısınız. Orta büyüklükteki biblolar ortamı çok daha iyi bir şekilde süsler.
  • Dekorasyon ögelerini kullanacağınız ortamdaki renk uyumuna dikkat etmelisiniz.
  • Küçük alanlarda aksesuarları bir araya toplayarak daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.
  • Duvar dekorasyonlarında özellikle boş kalan duvarları hedef alırsanız evinizin eksik kalan tasarımını tamamlayabilirsiniz.