GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Not Defteri

kategorisinde 6644 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Not Defteri

Not defteri modelleri, çocuğunuza okul yaşamında yardımcı olacak kırtasiye malzemeleri arasında yer alır. Aynı zamanda bir ofis gereci olarak da değerlendirebileceğiniz bu ürünler sayesinde önemli bilgileri kaydedip gerekli zamanlarda kolayca bulabilirsiniz. Farklı sayfa sayılarına sahip not defterlerine ek olarak çizgisiz, çizgili ya da kareli modeller de bulunur. Not defteri fiyatları konusunda ekonomik bir satın alım gerçekleştirebilmenize de yardım eden çok sayıdaki ürün modeliyle beraber siparişinizi vererek yaşamınızda size pratik bir destek yaratacak bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Bilgileri Unutmamak İçin Not Defteri Kullanın

Not Defteri

Öğretmenlerin verdiği ödevleri not almak ve zamanında bitirebilmek için, not defterinize kaydettiğiniz verilerden yararlanarak çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Not defteri çeşitleri sağlam bir şekilde üretilmeleriyle yırtılmaya ve parçalanmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Çizgili not defteri kullanarak satırları verimli bir biçimde değerlendirip püf noktaları kaydedebilir, etkinliklerin ve önemli günlerin tarihlerini kayıt altında tutarak gerekli aksiyonu alabilirsiniz. Çantanızın büyük ve küçük gözlerine sığdırabileceğiniz not defterlerine ek olarak, kurslarda kullanabileceğiniz büyük not defteri modelleriyle konu tekrarı yaparken aldığınız notlara erişebilmeniz ve sınavlara hazırlanabilmeniz kolaylaşır.

Pratik Özelliklerle Birleşen Sevimli Tasarımları

Not Defteri

Yetişkinlerin ve ebeveynlerin yanı sıra öğrencilerin de beğenisini toplayan çok sayıda tasarımla kullanıcılara sunulan ürünler, zevklerinize seslenmeyi başaran opsiyonlar içerir. Not defteri küçük yaşlı öğrencilerin sevdiği kahramanlara ve karakterlere yer vererek keyifli bir kullanım oluşturur. Kurşun kalemlere ek olarak tükenmez kalem, renkli kalem ve pilot kalemle de kullanılabilen şifreli not defteri modelleri sayesinde, ürününüze şifre koyarak sadece sizin açabileceğiniz bir gerece sahip olabilirsiniz.

Kullanımı Basit ve Kolay Ürünler

Not Defteri

Kapaklı not defteri çeşitleri, iç sayfaların korunmasını kolaylaştıran ve şık bir tasarım yaratan dayanıklı kapaklarıyla fark yaratır. Etiket yapıştırabilmenize de olanak tanıyan bu ürünler sayesinde, defterinizi kaybetseniz dahi ürünün size ait olduğu hemen anlaşılır. Spiralli öğrenci not defteri ile çocuğunuza okul hayatında yardımcı olacak estetik bir ürün satın alabilirsiniz. Dayanıklı spiralleriyle kullanışlılıkları artan deri not defteri modelleri sayesinde, dış etkilere karşı korunan bir gereci hayatınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Püf Noktalar

  • Not defteri seçimini çocuğunuzun sınıf seviyesine göre büyük ya da küçük boy modeller arasından yapabilirsiniz.
  • Yetişkinler için kullanışlılık yaratan çizgisiz not defterleri, okuma yazmayı yeni öğrenmiş çocukların kaydırma yapmasına neden olabileceğinden, bu çocukların çizgili modelleri kullanması yazım konforu yaratır.
  • Çok sayıda renk seçeneği sunan not defterlerini, okul defterlerinin tasarımlarıyla uyum sağlayacak ürünler arasından sipariş edebilirsiniz.
  • Spiralli not defterlerinde kalemini spiral kısmına takarak güvenle taşıyabilirsiniz.
  • Kapaklı not defterlerinin kapak kısmına uçlu veya dolma kaleminizi yerleştirebilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Sert karton ya da mukavva kapağa sahip ürünler, bükülme ve deforme olma problemi yaşatmadan çantanızda güvenle taşıyabileceğiniz kırtasiye malzemeleri arasında boy gösterir.
  • Özellikle matematik ve fen bilgisi gibi sayısal derslerde öğrencilere kolaylık sağlayan kareli not defteri çeşitleri, dört işlemi kullanarak hesaplama yapmayı daha rahat hale getirir.
  • Hatırlatıcı görevi gören ve not defteri markaları tarafından imal edilerek kullanımınıza sunulan ürünler aracılığıyla, oğlunuz ya da kızınız verilen ödevleri harfiyen yerine getirebilmek için gerekli bilgileri kolayca kaydeder.
  • Lastikli not defterleri kapak kısmının kapalı tutulmasını kolaylaştırır.
  • Çıkartmaları kullanarak not defterinizi süsleyebilirsiniz.