GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Cosfer

markasında 197 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Cosfer kaykay ve patenler, ağırlık sehpaları ve dambıllar, pilates setleri ve sauna eşofmanları gibi birçok sportif malzeme piyasaya sürmektedir. Zafer İthalat bünyesinde satışa sunulan Cosfer ürünleriyle sağlıklı ve eğlenceli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli spor aletlerini temin edebileceğiniz Cosfer ürünleri kolay alım imkanıyla kategorimizde bulunmaktadır.

Cosfer Ağırlık Ürünleri

Bir spor salonunun en temel ürünlerinden birine evinizde sahip olmak için bir Cosfer ağırlık sehpasını tercih edebilirsiniz. 3, 5 gibi farklı eğim kademelerine sahip olan ürün tek bir sehpayla birden fazla bölgenizi geliştirmenizi sağlar. Karın ve bacak kasınız için üstünde çalışabileceğiniz bir model halter kaldırmak için de oldukça idealdir. Kaliteli oturma koltuğu sayesinde rahatça oturup uzun müddet çalışabilirsiniz. Ayrıca halter kaldırma çalışmanız esnasında barı yuvaya sabitlemeniz için bir özel kilit sistemi de ürünün güvenilirliğini arttırır. 90 derece dik açıya getirerek de kullanabileceğiniz ürün 170 x 120 x 137 cm ebatları sayesinde farklı birçok vücut ölçüsü için idealdir. Tekli ya da ikili olarak satın alabileceğiniz Cosfer dambılları da farklı ağırlıklara sahiptir. 1, 2 kg gibi ağırlıklara sahip modeller başlangıç seviyesindeki sporcular için oldukça idealdir. Daha ileri seviyede olanlarsa 22 kg gibi daha ağır dambılları tercih edebilirler. Ellerinizi rahatsız etmeyecek şekilde ve el anatomisine uygun olarak üretilen Cosfer dambılların üstü özel VINYL malzeme ile kaplıdır. Kol, omuz, göğüs gibi vücudunuzun birçok farklı noktası için kullanabileceğiniz ürün taşıma çantasına sahip modeller de içerir. Cosfer barfiks ürünleri de çok az yer kaplayan spor aletleri olarak vücudunuzu geliştirmenizde büyük rol oynayabilir. Kapı ve duvar barfiksi olarak iki modelde tasarlanan ürün kolay kavranır tutamaklara sahiptir. Vücudunuzun üst bölümü ve göğsünüz için satın alabileceğiniz ürün ayarlanabilir yapıya sahiptir. Siz de uygun fiyatlı ağırlık ürünlerine kategorimizden hemen sahip olabilirsiniz. Bu sayede evinizde bulundurabileceğiniz spor aletleri sayesinde istediğiniz an vücut çalışabilir, kondisyonunuzu güçlendirebilirsiniz.

Cosfer Paten ve Kaykayları

Spor aktivitelerinizi sahil yolu gibi düz zeminlerde kullanabileceğiniz Cosfer patenleriyle de gerçekleştirebilirsiniz. Her tür düz zeminde sürebileceğiniz patenler zıplamadan sonra tekrar zemine çarptığınızda ortaya çıkan darbelerin etkisini minimize eder. Soğuğa karşı korumalı dış kaplaması farklı dış darbelere karşı direnç gösterir. Temel paten sürüşleri için oldukça uygun olan Cosfer patenler elastik tekerlekleri sayesinde kıvrak bir sürüş için idealdir. Rengarenk tasarımlarla bulabileceğiniz klasik patenlerin yanı sıra topuk patenleri de inceleyebilirsiniz. Elektrikli bir paten olan bu model siz hareket ettikçe kendini şarj eder. Renkli LED ışıkları sayesinde akşamları sürdüğünüzde dahi dikkat çekebilirsiniz. Farklı ayak numaralarına göre ayarlanabilir yapısı, pil gerektirmeyen şarj sistemi diğer özellikleridir. Göz alıcı desenlerle tasarlanan Cosfer kaykaylarıyla da müthiş bir sürüş zevki yaşayabilirsiniz. Zımparayla kaplı, kaymayan ayak basma yeri sayesinde üstün denge kontrolü sağlayabilirsiniz. 100 kg'a ulaşan maksimum taşıma kapasitesi sayesinde güvenle kullanabileceğiniz ürün 360 derece dönen tekerlere sahiptir. Böylece kıvrak manevralar ve keskin dönüşlerinizde rahatça hareket edebilirsiniz. Cosfer kaykay ürünleriyle hayatınıza eğlence katmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Diğer Cosfer Ürünleri

Terleyerek istediğiniz vücut ölçülerine kavuşmak istiyorsanız bedene zarar vermeyen bir Cosfer sauna eşofmanı ile de tanışabilirsiniz. Alıcıların rahatlıkla kullanabileceği ürün vücuttaki toksinlerin dışarı atılımını sağlar. Gözeneklerin açılmasını da sağlayan eşofmanlar birçok kullanım tipine uygundur. Koşarken, yürürken ya da çalışıyorken tercih edebileceğiniz ürün uzun ömürlü olup çekme yapmaz. Bir Cosfer pilates seti ile çalışarak da ideal vücut kilonuza ulaşabilirsiniz. Pilates topuyla beraber pilates bandı, atlama ipi ve top şişirme pompası setin diğer parçalarıdır. Yaza fit girmek ya da her mevsim vücut ölçülerinizi korumak için kategorimizden pilates setlerine kolayca ulaşabilirsiniz.