GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Corsair

markasında 1777 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Corsair Amerika merkezli bir bilgisayar çevre birimleri ve donanım şirketidir. Özellikle oyun meraklıları ve e-spor profesyonellerinin ilgisini çeken marka klavye, mouse, RAM, bilgisayar kasası gibi ürünleriyle öne çıkmaktadır. Siz de bilgisayar donanımlarınızı güçlendirerek daha yetkin bir içerik üreticisi, oyuncu olmak için kategorimizi inceleyerek kolay alışverişten yararlanabilirsiniz.

Corsair Klavyeleri

Markanın öne çıkan ürünleri arasında yer alan klavyeler etkileyici ışıklandırmalarıyla dikkat çeker. Kırmızı ya da birden fazla rengin hoş geçişleriyle tasarlanan klavyeler oyuncuların keyfine keyif katmaktadır. USB bağlantısıyla çalışan ve Q klavye dizilimiyle görebileceğiniz Corsair klavyeler siyah renkte üretilir. Böylece aydınlatmaların tadına daha fazla varabilmenizi sağlayan marka modern ve ince tasarımlı klavye sunar. Dayanıklı alüminyum çerçeveleri sayesinde uzun ömürlü kullanabileceğiniz klavyeler her tuşa özgü ışıklandırma efektiyle özelleştirilmeye de müsaittir. Katmanlı ve dokulu yapısı sayesinde kolay kullanılan ürün 8 MB dahili hafızayla piyasaya sürülür. Ürünün en popüler modellerinden Corsair K70 Lux serisinin gözdelerindendir. Gelişmiş aydınlatma kontrolü sayesinde istediğiniz efekt ayarını yapabileceğiniz model geniş fontlu değişebilir tuş takımlarına sahiptir. Multimedya ve nümerik tuşları bulabileceğiniz K70 modeli bileklerinizi koyabileceğiniz bilek desteği ürünleriyle de öne çıkar. Toz ve suya karşı dayanıklılığıyla bilinen Corsair K68 ile de üstün oyun performansını yakalayabilirsiniz. Çarpıcı kırmızı aydınlatmaları rengarenk ışık efektlerine sahip diğer tasarımlar takip eder. Corsair iCUE yazılımı sayesinde karmaşık mikro desteği de sunan model 1.12 kg gibi oldukça hafif bir ağırlığa sahiptir. Windows 10, Windows 8 ve Windows 7 ile uyumluluğa sahip olan ürün Corsair klavyelerinin tasarım ve donanım zevklerini ortaya çıkaran başlıca modeller arasındadır.

Corsair Bellek Ürünleri

Yüksek kapasite veri depolama imkanı için Corsair RAM ürünleriyle de kategorimizde tanışabilirsiniz. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarınızda kullanmanız için farklı konseptlerde tasarlanan ürün DDR4 RAM teknolojisiyle öne çıkar. Bilgisayar performansını arttıran bu RAM tipi pili de daha az harcayarak enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Güç tasarrufu ve üst düzey performansı bir arada sunan Corsair RAM ürünleri kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda farklı kapasitelerde üretilir. Bir Corsair 8GB RAM ile genel kullanımda yüksek performans alabilirsiniz. 2001 MHz - 3000 MHz RAM hızında görebileceğiniz ürün ısıyı dağıtıcı özellikleriyle de kullanım kolaylığı sağlar. Daha kompleks bir kullanım içinse 16 GB'lık ürünlere bakabilirsiniz. Daha yüksek RAM hızlarında seyreden ürün sekiz katmanlı PCB özelliği sayesinde cihaz ısınmasından kaynaklı sorunlara karşı da azami performans gösterir. Soğutucu bellekleri Corsair SSD ürünleri takip eder. Katı Hal Sürücüsü adıyla da bilinen SSD'ler sayesinde verilerinizi geleneksel depolama sistemlerinin dezavantajlarına takılmadan saklayabilirsiniz. 480 GB'llık kapasitede görebileceğiniz ürün yüksek okuma ve yazma hızı sayesinde bilgisayarınızı seri bir şekilde kullanabilmenizi sağlar. Yeni nesil M.2 bağlantı tipi sayesinde kullanım verimini arttırmayı başaran ürün bellek teknolojisinde görebileceğiniz en kaliteli ürünler arasındadır. Envaiçeşit Corsair bellek ürünleriyle tanışmak ve sevdiğiniz ürünü hızlıca satın almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Diğer Corsair Ürünleri

Renkli, şık ve kolay kullanım öncelikleriyle tasarlanan Corsair mouse ürünleri de özellikle oyuncuların gözde bilgisayar ekipmanlarından biridir. Uzun müddet oyun oynasanız dahi ergonomik ve rahat tutuş şeklinden taviz vermeyen ürün farklı tasarımlarıyla kategorimizde satışa sunulmaktadır. USB bağlantı şekliyle kullanıma uygun olan ürün sayısız kullanıcıya hitap edecek tasarımlar içerir. 18.000 DPI optik algılayıcısı ile oldukça hassas bir düzeyde kontrol edilebilen bir diğer model de 50 milyondan fazla tıklanmayla son derece uzun bir süre yanınızdadır. 8 adet programlanabilir tuşa sahip olan bir mouse ile de bilgisayar kullanımınızı özelleştirebilirsiniz. Tasarımları da çeşitlilik gösteren ürün sade ve beyaz, ışıklı ve siyah görünümlerde birbirinden farklı estetik algıya hitap eder. Tasarım ve donanımıyla size hitap eden bir Corsair mouse ürünü bulmak ve hemen almak için sayfamızı incelemeniz yeterlidir. Oyuncu kulaklıkları da bilgisayar oyuncularının vazgeçilmezi olarak öne çıkmaktadır. Bir Corsair HS70 ile sesli komutlarınızı gerçekleştirebilir, diğer oyuncularla iletişime geçebilirsiniz. Kulak üstü kulaklık şeklinde tasarlanan ve hafif bir mikrofona sahip olan ürün köpüklü ve ayarlanabilir bir sisteme sahiptir. Bu sayede saatlerce kullansanız dahi sizi rahatsız etmez. USB ile bağlantısını kurabileceğiniz model kablo karışıklığını da önler. Çıkarılabilir sertifikalı mikrofonlarla donatılan Corsair HS50 ile işitsel iletişimden yüksek performans alabilirsiniz. Ses kalitesi ve mikrofondan memnuniyet duyacağınız ürün de bir oyuncu için gerekli özelliklerle donatılır. Kategorimizden aradığınız Corsair ürününü kolayca bulup satın alabilirsiniz.