GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Colgate

markasında 857 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Colgate ağız ve diş sağlığı alanının en popüler ve global markalarından biri olarak pek çok ürünü ile faaliyet gösteriyor. Diş macunu, diş fırçası, ağız bakım suları, çalkalama suları gibi ürünler sunan marka, yetişkinler ve çocuklar için farklı çözümler sunuyor. Bembeyaz ve sağlıklı dişlere, ferah ağız kokusuna sahip olmanızı amaçlayan Colgate, kategorilerimide bedava kargo gibi fırsatlar ile sizi bekliyor. Siz de hemen ürün incelemelerine başlayabilir, fırsatlarla dolu kategorilerimizde etkili Colgate ağız bakım ürünlerini sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sağlıklı ve Bembeyaz Dişler İçin Colgate Diş Macunları

Colgate diş macunu ürünleri, dünya genelindeki sayısız tüketicinin diş ve ağız bakım programına dahil olan ürünler arasında yer alıyor. Bunlar içerisinde de farklı pek çok diş macunu popülerliği ile başarısını ispatlayabiliyor. Örneğin, Colgate kömürlü diş macunu ürünleri profesyonel ağız ve diş temizliği için çok ideal. 12 aktif kömür profesyonel temizlik diş macunu olarak da bilinen bu ürünler, ağız yüzeyinin %100'ü gelişmiş koruma sağlayabiliyor. Dişlerin arasındaki plaklarla dahi savaşan bu diş macunları ile bir yetişkin olarak siz de kendi ağız sağlığı programınızı oluşturabilirsiniz. Colgate aktif kömür diş macunları, 4 hafta boyunca günlük kullanım ile diş, dil, yanaklar ve diş etlerini 12 saate kadar koruyabiliyor. Colgate optik beyaz aktif kömür diş macunları da çok popüler. Aktif kömür ve yumuşak mineral mikro partikül içeriğiyle yüzeydeki lekeleri temizleyen bu diş macunları, yüzey lekelerini %100'e kadar yok etme iddiası taşıyor. Colgate üçlü etki de dişlerinizi çürük riskine karşı korumak için en iyi seçeneklerden biri. Bu macunların üçlü etki formülündeki nane ferahlığı, fırçalama sonrası ağzınızın daha ferah bir yapıya sahip olmasını da kolaylaştırıyor.

Diğer Colgate Ağız Bakım Ürünleri

Colgate diş fırçası ürünleri de yetişkinlere ve çocuklara özel olmak üzere iki grupta toplanıyor. Etkili bir diş temizliği için macunlar kadar fırçaların da önemli olduğunu hesaba katarsanız, örneğin markanın 360 yumuşak diş fırçaları tam sizin ayarınızda olabilir. Kötü nefes kokularına neden olan bakteriler ile de mükemmelen savaşan bu diş fırçaları, böylece sosyal ortamlarınızda da sohbet etmenin keyfine tereddüt etmeden varmanızı sağlıyor. Slim Soft yumuşak diş fırçaları da 17 kat daha ince uçlu fırça kıllarına sahip. Bu sayede dar diş aralarına da zorlanmadan giren bu fırçalar, diş eti rahatlığının ve etkili diş temizliğinin adresi. Çocuklar için tasarlanan Kids erkek çocuk ve kız çocuk diş fırçaları da yavrunuzun ağız ve diş bakımını üst düzeyde korumasını sağlayabilir. Fırçalarken rahatlık hissettiren bu ürünler, çocuğunuzun minik elleri ile kolayca kontrol edebileceği büyüklükte. Colgate ağız bakım suyu da etkili bir ağız bakım programında bulunabilecek ürünlerden. Bunlar arasında Total ağız bakım suları bakteri plağına karşı 12 saat koruma sağlaması ile takdir topluyor. Ağız kokusu ile de mücadele eden bu ürünler, alkolsüz olup plaklara karşı da mücadele ediyor.

Colgate Fiyatları

Ağız-diş bakım alanının dünyaca ünlü markalarından Colgate, geniş bir fiyat aralığında ilerliyor. Bunun en önemli nedeni ise tabii ki markanın devasa ürün çeşitliliği. Örneğin, Colgate diş macunu fiyatlarını geniş bir skalada görmeniz mümkün. Yetişkinler ve çocuklar için iki ayrı alanda ürünler sunan marka, pek çok diş macunu seçeneğine sahip. Bunlar arasından ağız ve diş bakım programınıza uygun bir macunu kolayca bulabilirsiniz. Diş fırçası, ağız bakım suyu gibi ürünler de sunduğu çeşitlilik sayesinde nokta atışı alışveriş yapmanızı sağlıyor. Söz konusu çeşitlilik fiyat aralığını da önemli ölçüde etkileyebiliyor. Tüm bu ürün yelpazesi sayesinde Colgate, ağız ve diş bakımı alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere sahip olmanızı kolaylaştırabilir. Fiyatlandırmaya alım seçenekleri de etki ediyor. Tek seferde toptan alışverişten yanaysanız sayfamızdaki set hâlinde satılan ürünleri tercih edebilirsiniz. 2 adet diş macunu, 4'lü hijyen seti gibi ürünler bunlardan bazıları. Dilerseniz, fiyatları filtreleyerek de aradığınız ürünlerin bütçenize uygun olanlarını hemen bulabilirsiniz.