Masallar

Dünyanın en köklü anlatıları olan masallar, büyük küçük herkesin favori edebiyat eserleri arasında yer alıyor. Klasikleşmiş masallar dünyanın dört bir yanında ilgiyle okunup anlatılırken yeni yazarlar tarafından kaleme alınan masallar ise eskileri aratmıyor. Çocukların ve yetişkinlerin büyük ilgi gösterdiği masal kitapları ise her geçen gün daha da yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarıyor.

Klasik Masalları Keşfedin

Masallar

Grimm Kardeşler, La Fontaine ve Ezop gibi usta anlatıcıların kaleminden çıkan klasik masallar, farklı marka ve yayınevleri tarafından basılan yeni kitaplarıyla yeni nesil okurların karşısına çıkıyor. Her biri toplumsal hafızada yer etmiş ve sinemadan çizgi romana, tiyatrodan müzikale dek pek çok sanat alanına uyarlanmış olan klasik masallar arasında Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Sindirella, Karlar Kraliçesi, Kibritçi Kız, Çirkin Ördek Yavrusu gibi efsanevi anlatılar yer alıyor. Günümüzde yayınlanan klasik masal kitapları, teknolojiden de faydalanıyor ve birbirinden etkili resim, grafik ve üç boyutlu maketlere yer vererek çocukları benzersiz bir deneyime davet ediyor. Klasik masallar arasında Keloğlan ve Dede Korkut gibi Türk kültürünün yapı taşları da bulunuyor.

Yeni Nesil Masallarla Tanışın

Masallar

Günümüzün yazarları tarafından kaleme alınan yeni nesil masallar, klasikleri aratmayan kaliteleriyle büyük küçük herkesin beğenisini kazanıyor. Hayvanların masum dünyasında, sihirli hayal alemlerinde ya da prenseslerin dünyasında geçen maceraları konu edinen yeni nesil masal kitapları, çocuklarınızın hayal gücünü geliştirirken psikolojik açıdan da sağlıklı birer bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlıyor. Geleceğin klasikleri olmaya aday olan yeni nesil masal kitapları, renkli tasarımları, üç boyutlu grafikleri ve uygun fiyat seçenekleriyle de her zevke ve her bütçeye hitap etmeyi başarıyor.

Masal Set ve Serileriyle Rengârenk Bir Dünya

Masallar

Masal kitapları, dileyen kullanıcılar için set ve seri halinde de satışa sunuluyor. Dünya masallarından seçmelerin yer aldığı masal setleri, çok fazla duyulmamış anlatıları gün yüzüne çıkarırken uzun soluklu okuma gerçekleştirmek isteyenler için de bulunmaz bir fırsat sunuyor. Doğu ve batı masallarını okurlarla buluşturan masal setleri, akademik çalışma ve araştırma yapan okurlar için de son derece değerli bir kaynak niteliği taşıyor. Masal serileri ise çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırmanın en keyifli yollarından biri olarak öne çıkıyor. Etkili birer armağan seçeneği olarak da değerlendirebileceğiniz seri masal kitapları, çocuklarınızla eğlenceli vakitler geçirmenize de yardımcı oluyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Masal kitapları, farklı markalar tarafından yayınlandıkları için farklı fiyatlar ile satışa sunulabilir.
  • Masal kitabınızı satın alırken çocuğunuzun yaş grubuna uygunluğunu kontrol etmeniz, doğru karar vermenizi kolaylaştırabilir.
  • Masal kahramanının puzzle ve etkinlik setlerini de satın almanız, çocuğunuzla eğlenceli oyunlar oynamanızı sağlayabilir.
  • Set halindeki masal kitaplarını tercih etmeniz, daha ekonomik fiyatlarla daha çok kitap almanıza yardımcı olabilir.
  • Masal kitapları, çocukların ruhsal ve bilişsel becerilerinin gelişmesine ve daha neşeli olmalarına katkı sağlayabilir.

Bunlara da Dikkat

  • Kitap serilerindeki tüm yayınları satın almanız, çocuğunuzla birlikte masal okuma keyfinizi artırabilir.
  • Ali'nin maceraları gibi aynı karakter üzerinden akan masal setleri edinmeniz, çocuğunuzun bağ kurma yeteneğini geliştirebilir.
  • Trafik kuralları, hastane, okul hayatı, görgü kuralları gibi farklı temalara sahip olan masalları değerlendirerek çocuğunuzun eğitimini pekiştirebilirsiniz.
  • Boyamalı masal kitapları satın alarak çocuğunuzun el becerisini de geliştirmesini sağlayabilirsiniz.
  • Çocukların okul eğitim sınıfına göre hazırlanan masal kitapları tercih ederek okul hayatına katkıda bulunabilirsiniz.
Sepet
Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

En Düşük

-

En Yüksek

Basım Dili

Tümünü Gör

Kağıt Cinsi

Tümünü Gör

Kitap Adı

Tümünü Gör

Durum

Tümünü Gör

Basım Yılı

Tümünü Gör

Yayınevi

Tümünü Gör

Eser Sahibi