GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Unisex Çocuk Tişört

kategorisinde 9699 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Çocuk Tişört

Farklı yaş grupları için geliştirdikleri tasarımlarla dikkat çeken çocuk tişört markaları aracılığıyla hem kızların hem de erkek çocuklarının yararlanabileceği birçok modele erişebilirsiniz. Çizgi film kahramanlarına, hayvan figürlerine ve çeşitli baskılara tasarımlarında yer veren zengin modeller arasından siparişlerinizi verebilirsiniz. Tişört fiyatları da bütçenize uygun birçok ürüne ulaşabilmenizi mümkün kılar. Sıcaklara karşı uygun bir giyim yaratan tişört modelleri nefes alabilir kumaşları sayesinde serinlemeye yardım eder. Terlemeyi engellemeye katkı sağlayan özel kumaş dokuları aynı zamanda oldukça yumuşak olan tişörtler atletsiz şekilde de giyilebilir.

Modaya Uygun Zarif Tişört Seçenekleri

Çocuk Tişört

Modern özelliklere sahip dayanıklı kumaşlarının yanı sıra tasarım çeşitliliğiyle de beğeni toplayan üst giyim ürünleri polo yaka özelliğine sahip modellerin yanı sıra yuvarlak yaka dizaynıyla öne çıkan seçenekleri de içerir. Çocuk tişört ürünlerinde kullanılan ve sökülme sorunu yaşatmayan kumaşlar dikişlerinin sağlamlığıyla kız ve erkek çocukların hareketlerine kolayca uyum gösterir. Esnek olmalarıyla da giyim avantajı oluşturan tişört çeşitleri güneşte solmaya karşı dayanıklıdır. Sıcağı vücuttan uzaklaştırmaya yardımcı beyaz tişört çocuk ürünleri sayesinde kızınızı ya da oğlunuzu terlemeye ve güneşin bunaltıcı etkisi gibi sorunlara karşı daha başarılı bir şekilde koruyabilirsiniz.

Özel Tasarımlarıyla Fark Yaratan Tişörtler

Çocuk Tişört

Farklı mesleklere ait detaylara tasarımlarında yer veren tişörtler sahip oldukları konseptlerle öne çıkar. Bu modeller arasındaki çocuk polis tişört çeşitleri yardımıyla kızınızı veya oğlunuzu bir polis gibi giydirebilirsiniz. Bedeni sıkmayan kesimleri sayesinde çocukların yaz boyu rahat etmesine yardım eden bol kesimli üst giyim modelleri rüzgârı özgürce hissedebilmeyi sağlar. Açık renkli yapılarıyla güneş ışınlarını itmeye yardımcı olan beyaz lakost tişört çocuk tişört ürünleri yaz giyiminin tamamlayıcıları arasında yer alır. Özel olarak isim yazdırılabilen tişört tasarımlarının da bulunması sayesinde üzerinde çocuğunuzun adının yer aldığı özgün ürünlere sahip olabilirsiniz. Diğer erkek giyim ürünlerini Erkek Çocuk Giyim sayfasında inceleyebilirsiniz.

Detaylarıyla Beğeni Toplayan Şık Tişörtler

Çocuk Tişört

Uniseks özelliklerle tasarlanan ve hem kız çocuklarının hem de erkek çocuklarının zevklerine seslenmeyi başaran tişörtler yakalıklı ve yakalıksız alternatifleri seçiminize sunar. Süper kahramanları seven çocukların zevkle kullanabileceği Batman tişört çocuk modelleri özel dizaynlarıyla oldukça zarif bir stil oluşturur. Bir diğer süper kahraman ürünü olan Hulk çocuk tişört modelleri aracılığıyla kızınızın veya oğlunuzun giyimine dikkat çekici bir detay katabilirsiniz. Doğayla iç içe vakit geçirirken çocuğunuza şık bir şekilde giydirebileceğiniz yeşil çocuk tişört çeşitleri canlı renkleriyle sempati yaratır. Bu ürünleri uyumlu renklerdeki şort ve ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Daha fazla çocuk giyim ürünleri için Çocuk Giyim & Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilir, tüm giyim ve aksesuar modellerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Çeşitli oyun kahramanlarına baskılarında yer veren tişörtler sayesinde çocuğunuza sevdiği oyunlara uygun üst giyim ürünleri sipariş edebilirsiniz.
  • Atatürk baskısına ve imzasına ya da Türk bayrağına tasarımlarında yer vererek dikkat çeken tişörtleri çocuğunuza milli bayramlarda giydirebilirsiniz.
  • Gövdelerinde yer alan baskıları yıkanmaya ve dış etkilere karşı dayanıklı olan tişörtler estetik görünümlerini muhafaza ederek verimli bir kullanım sunar.
  • Çocukların renkli dünyasını yansıtan dizaynlarıyla beğeni toplayan yazlık üst giyim ürünleri oldukça sempatik modeller içerir.
  • Kırışmaya karşı dayanıklılıklarıyla da kullanıcılarını memnun eden uzun kollu tişört çocuk ürünleri serin havalar için uygun seçenekleri içerir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Baskılı çocuk tişört modellerini çamaşır makinesinde tersten yıkayarak daha iyi bir şekilde koruyabilirsiniz.
  • Yıkama sıcaklığını tişörtlerin etiketlerindeki verileri inceleyerek kolayca öğrenip işlemlerinizde uygulayabilirsiniz.
  • Tişörtleri hava sıcaklığına uygun şekilde uzun ya da sıfır kollu modeller arasından seçerek de çocuğunuza giydirebilirsiniz.
  • Sıcak havalarda tişörtün içerisine atlet giydirmeyerek çocuğunuzun daha ferah hissetmesini sağlayabilirsiniz.
  • Tişörtler hem pantolon ve kaprilerle hem de şortlarla kombin oluşturabilmeye olanak tanır.