GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Kız Çocuk Mayo, Bikini

kategorisinde 385 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Mayo, Bikini

Yaz aylarını iple çeken çocuklar için onlara en uygun mayo ve bikinileri arayan ebeveynlerin imdadına yetişen markalar, çok sayıda modelle karşınıza çıkıyor. Kız çocuk mayo modelleri arasında sayısız renk ve tasarım bulunuyor. Mayoların kullanımı sadece yaz aylarıyla sınırlı kalmıyor. Yüzme sporuyla ilgilenen çocuklar için dört mevsim giyebilecekleri ürünler de oldukça ilgi uyandırıyor. Kız çocuk bikini modelleri modern ve zarif çizgilerle tamamlanıyor. İşlevsel ve şık olan bu ürünlerin sade, desenli, hayvan baskılı, yazılı, çift renkli, çizgili, etekli, şortlu ve daha birçok seçeneği var.

Çok Renkli ve Desenli Bikiniler

Mayo, Bikini

Kız çocuk bikini çeşitleri ilgi çekici detaylarla dolu. Alt-üst ipli bikinilerin hem tek renkli hem çok renkli alternatifleri yaz aylarını renklendiriyor. Kız çocuk etekli bikini modelleri ise hem onlara şirin bir hava veriyor hem de farklı bir stil oluşturuyor. Bir diğer cazip ürünü de kız çocuk şortlu bikini seçenekleri oluşturuyor. Kızların en sevdikleri çizgi film karakterlerini yansıtan tasarımlar onların ilgisini çekiyor. Karlar Ülkesi Frozen, Little Pony, Minnie ve daha birçok karakter bikini ve mayoları ilgi çekici hale getiriyor. Minik hayvan desenli ürünler, yıldız detaylı seçenekler, gökkuşağı renkleriyle şıklaştırılmış modeller ve daha birçok alternatif, plajları ve havuz kenarlarını renklendiriyor. İnce ve kalın askılı bikiniler de sıklıkla rastlanan tasarımlardan. Fırfırlar, farklı detaylar ve daha birçok nüans ile bikiniler kız çocuklarına renkli bir yaz vadediyor.

Kız Çocuk Mayo Modelleri

Mayo, Bikini

İster spor ister eğlence amaçlı olsun, kız çocuk mayolarında çok sayıda eğlenceli nüans yer alıyor. Kız çocuk yüzücü mayo modelleri onların tüm sportif havasını ortaya çıkarıyor. Genellikle kalın askılı ve yandan çizgili klasik modellerle ortaya çıkan bu ürünlerin farklı formları da tasarlanıyor. Kız çocuk şortlu mayo seçenekleri bu anlamda tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bu kategoride çocuklara çok sayıda alternatif sunuluyor. Kız çocuk yarı kapalı mayo modelleri de tercihinize bağlı olarak sizinle buluşuyor. Çok sayıda renk ve desen alternatifiyle mayo markalarının ürün yelpazesinde yer alan ürünler arasında seçim yapmak zorlaşıyor. Her biri birbirinden ilgi çekici tasarımlar esnek yapılarıyla da kolaylık sağlıyor. Kız çocuk etekli mayo modelleri onların sevimli havalarını destekliyor. Ürünlerin kesim, kalıp ve dikişleri de dayanıklılıklarıyla her anlamda göz dolduruyor. Yüzücü gözlükleri de suyun altında keyifli bir yüzme deneyimine olanak tanıyor.

Kız Çocuk Mayo Fiyatları

Mayo, Bikini

Çok sayıda tasarım, renk ve desen alternatifleriyle çocuklara sunulan mayoların fiyatları oldukça değişken aralıkta seyrediyor. Kız çocuk elbise mayo seçenekleri, bikiniler, mayolar, taytlı modeller ve daha birçok seçenek arasından tercihlerinize en uygun olanları seçebiliyorsunuz. Çocuklar için birden fazla mayo ve bikini modeli seçerek onlara farklı stiller sunabiliyorsunuz. Kız çocuk mayo ve bikinileri sevdiklerinize hediye olarak da verebileceğiniz ürünlerden. Modellerin fiyatları markalarına, tasarımlarına ve sezonlarına göre farklılık gösteriyor. Tişörtler için Tişört kategorimizi ziyaret edebilir, etek seçeneğini Etek kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Bikini Alırken Bilinmesi Gerekenler

  • Ürünlerin üretiminde çocukların sağlığına zararlı boya kullanılmıyor.
  • Bikini ve mayolar çabuk kuruyarak çocukların rahatsız olmasını engelliyor.
  • Kız çocuk kısa kollu mayo seçenekleri farklı tarzlara olanak tanıyor.
  • Kız çocuk taytlı mayo modelleri su sporlarına ilgi duyanlar tarafından tercih ediliyor.
  • Modeller polyester ve elastan gibi esnek ve rahat kullanımlı ürünlerden oluşuyor.

Mayo ve Bikinilerle İlgili Ek Bilgiler

  • Mayo ve bikiniler uygun koşullarda çamaşır makinesinde yıkanabiliyor.
  • Ürünlerin kurutma makinesine atılmasına ve ütülenmesine gerek duyulmuyor.
  • Tasarımların renklerine uygun deterjanlarla yıkanması öneriliyor.
  • Çok renkli ve desenli seçenekler kız çocuklar tarafından çok seviliyor.
  • Ürünlerin kumaşları, talimatlara uygun kullanıldığında solma yapmıyor.