GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Erkek Çocuk Atlet

kategorisinde 807 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Atlet

Her mevsim giyilebilen ve mevsime uygun dokuma özelliği sunan çocuk atlet çeşitleri, farklı model alternatifleriyle tasarlanır. Yetişkin ve çocuk iç giyiminde önemli bir yere sahip olan atlet ve fanila seçenekleri; beyaz, lacivert, mavi, hâkî, gri ve siyah gibi renk çeşitleri sunarak farklı beğenilere hitap etmeyi başarır. Yaz aylarında teri emen ya da terlemeyi önleyen atletler seçilirken kış aylarında ise soğuk havanın olumsuz etkilerine karşı koruyan ürünler tercih edilir. Yüksek teknoloji ürünü kumaşlarla tasarlanan erkek çocuk atlet modellerini seçerek çocuğunuzun sağlığını koruyabilirsiniz.

Kullanışlı Erkek Çocuk Atlet Modelleri

Atlet

Kolsuz, uzun ve kısa kollu formlarda üretilen, farklı dokuma özelliği sunan erkek çocuk atlet modelleri ile çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılamanız mümkün olur. İşlevsel özelliklerle tasarlanan ve çok amaçlı kullanım konforuna sahip olan ürünler, pek çok renk seçeneği sunarak size kolay seçim yapma şansı tanır. Çocuk sporcu atleti modelleri, bu amaca hizmet eden ürünler arasındadır. Sportif tasarımlı atletler, pamuklu ve likralı kumaşlarla üretilir. Siyah, beyaz ve gri gibi renk alternatifleri sunan erkek çocuk sporcu atletleri, çocukların severek giydikleri modellerdir. Erkek çocuk renkli atlet seçenekleri de çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kırmızı, mavi, lacivert ve sarı gibi renklerle tasarlanan atletler, pamuklu dokumaya sahip ürünlerdir.

Çocuk Atlet Çeşitlerinde Aranan Özellikler

Atlet

Çocuk iç giyim ürünlerinin sağlıklı dokuma ile üretilmesi ve çocuk cildiyle uyumlu olması önemlidir. Yüksek teknoloji ile pamuktan üretilen atletler, çocuğunuz için tercih edeceğiniz konforlu ürünlerdir. Yüksek ısıda yıkanan ve formunu kaybetmeyen erkek çocuk atlet modellerine yönelebilirsiniz. Teri emen ya da yoğun aktivite sırasında teri vücuttan uzaklaştıran atlet çeşitlerini de seçebilirsiniz. Yüksek emiciliğe sahip pamuklu atletler, vücudunun rahatça nefes almasını sağladığı için konforludur. Soğuk kış günlerinde ise çocuk yün atlet modelleri ile çocuk termal atlet çeşitlerini tercih ederek çocuğunuzu sıcak tutmayı başarabilirsiniz. Ünlü iç giyim markaları tarafından üretilen yüksek kaliteli çocuk atletleri, size ihtiyacınız olan ürünleri sunar. Pamuk, pamuklu, yün ve termal kumaş detayı ile tasarlanan çocuk atletlerini inceleyerek aradığınız erkek çocuk giyim ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Kısa ve Uzun Kollu Çocuk Atlet Modelleri

Atlet

Çocuklar için üretilen atlet ve fanila çeşitleri, farklı kol tasarımlarına sahiptir. Kalın askılı atlet modellerinin yanı sıra yarım ve uzun kollu çocuk atlet seçenekleri de mevcuttur. Uzun kollu çocuk termal atlet çeşitleri, vücut ısısının dışarı yayılmasını engelleyen ve ısıyı sabit tutan ürünler oldukları için kış aylarında tercih edilir. Termal atletler, vücut ısısının %80'ini vücutta tutmayı başarır. Çoklu ürün paketleriyle satışa sunulan pamuklu erkek çocuk atlet modellerinin bazıları, %100 pamuklu kumaştan üretilen, nefes alan, antibakteriyel ve antialerjik dokuma özelliği sunan ürünlerdir. Esnek yapıları ile çocuğunuzun rahat hareket etmesini sağlar. Kısa ve uzun kollu olarak tasarlanan beyaz, gri ve siyah çocuk atlet modelleri, sıfır yaka detayı taşıyan ve pamuk dokuma ile üretilen sağlıklı iç giyim ürünleridir. Daha fazla çocuk giyim ürünleri için Çocuk Giyim & Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilir, tüm giyim ve aksesuar modellerini bu kategoriden inceleyebilirsiniz.

Satın Alırken...

  • Çocuklarınıza mevsim koşullarına uygun dokuma özelliği sunan atlet ve fanila modellerini satın alın.
  • 2'li, 6'lı ve 12'li ürün paketlerini tercih ederek ekonomik fiyatlı alışveriş yapın.
  • Ünlü markaların cazip fiyatlı erkek çocuk atlet modellerini tercih edin.
  • Erkek çocuk renkli atlet seçeneklerini ve sporcu atletlerini satın alarak çok amaçlı kullanın.
  • Çocuğun bedenini sıkıca sarmayan rahat hareket etme olanağı tanıyan modellere yönelin.

Bunlara da Dikkat

  • Ürünlerin kumaş ve dikiş özelliklerine dikkat edin.
  • Çocuğunuzun sevdiği renkleri seçmeye özen gösterin.
  • Çoklu ürün paketleri alırken farklı renk alternatifi sunan atlet seçeneklerine yönelin.
  • İç çamaşırı alırken alt ve üst takım çeşitlerini de değerlendirin.
  • Yaş gruplarına uygun ürün çeşitlerinin özelliklerini inceleyerek alışveriş yapın.