GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Cilt Bakımı

kategorisinde 91610 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Cilt Bakımı

Kadın ya da erkek, her yaştan insanın kendi kişisel bakımına gösterdiği özen günlük olarak yapılan rutin temizlik ile başlar. Cilt bakımı ise bu rutinin en önemli adımları arasında yer alır. Genel olarak yüz ve vücut bakımı olarak ayrılan kişisel bakım, ünlü cilt bakımı markalarının satışa sunduğu ürünler sayesinde çok uzun zamandan bu yana evde de kolaylıkla yapılabilir. Aralarında Nivea, Lierac, DermoSkin, Bioderma ve Vichy gibi dünyaca ünlü markaların bulunduğu firmalar cilt bakımı modellerini, özelliklerine ve hitap ettikleri cilt tiplerine göre gruplandırarak satışa sunar. Her cildin kendine has özellikleri ve ihtiyaçları olduğu gibi, kuşkusuz her yaşın da kendine has ihtiyaçları bulunur. Yıllara dayalı tecrübe ve bilimsel araştırmalar neticesinde ortaya çıkan her bir ürün, size ihtiyaç duyduğunuz önleyici ve koruyucu bakım hizmetlerini sunmayı amaçlar. Kategori altında uygun cilt bakımı fiyatları ile satın alabileceğiniz dünyaca ünlü markalara ait ürünleri hemen incelemeye başlayabilir, internette güvenli alışverişin keyfini sürerek ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Mükemmel Cilt Bakımı için Doğru Seçimler

Cilt Bakımı

Kuru, karma, yağlı ve hassas olarak ayrılan her bir cilt tipi farklı özelliklere sahiptir. Ancak tamamının ortak özelliği, etkin bir bakım amacıyla nem bariyerinin korunabilmesi için yeterince temizleniyor olmasıdır. Gerek yüzünüz gerekse vücudunuz için geliştirilen ürünler, cildinizi yıpratmadan temizlemeyi amaçlar. Doğal içerikli cilt bakım ürünleri, bir yandan cildinizi temizlerken diğer yandan pH dengesini korumayı hedefler. Yüz temizleme jelleri, yüz köpükleri, özel sabun ve yüz yıkama suları, tüm bakım setlerinin ilk adımını oluşturur. Siz de cildinize ihtiyacı olan bakımı yapmaya başlamak için, alışverişinize yüz ve vücut temizliği için cilt bakım ürünleri markaları tarafından hazırlanan setleri satın alarak başlayabilirsiniz.

Parlak ve Canlı Ciltlerin Sırrı

Cilt Bakımı

Bakımlı ve doğal ışıltısını kaybetmemiş bir cilde sahip olmak artık çok kolay. Sağlıklı beslenmenin yanı sıra cildinize ihtiyacı olan nemi sağlayan ürünler, yüzünüzün ışıl ışıl parlamasını sağlar. Cilt bakım kremi ve maskeleri, günlük rutin temizlik yapıldıktan sonra kullanıldığında nemlendirme görevlerini başarıyla tamamlar. Yüzünüzün canlı ve eşit tonda bir cilde sahip olmasını amaçlayan ürünler, cilt bariyerini koruma altına alarak dış etkenlerin deriye nüfuz ederek cildin yıpranmasını ve erken yaşlanmasını önler. Gece ve gündüz olmak üzere ikiye ayrılan kremler, gün içinde koruma görevini yerine getirirken gece kremleri ise cildi güçlendirerek bakım yapar. Cilt bakım rutininize ilave edeceğiniz cilt bakım maskeleri ise kullandığınız kremlerin etkisini daha da artırır.

Etkili Yüz ve Vücut Bakımı

Cilt Bakımı

Cilt bakım seti ürünleri, yüzümüz ve vücudumuzun ihtiyacı olan günlük temizlik, nemlendirme ve bakım gibi ihtiyaçları karşılar. Gece ve gündüz kullanılması gereken ürünler farklı olup her biri cilt tipine ve yaş özelliklerine göre farklı işlevlere sahiptir. Etkili bir cilt bakımı için kullandığınız ürünleri seçerken yaşınız ve cildinizin tipi oldukça büyük önem arz eder. Hassas ciltler için üretilen organik cilt bakım ürünleri ise cildinizi tahriş etmeden bakım yapmayı hedefler. Kullandığınız ürünleri seçerken cildinizi koruyacak ve iyileştirecek ürünleri seçmeli, satın aldıklarınızı ise aksatmadan, rutin olarak kullanmalısınız. Daha fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri için Kozmetik & Kişisel Bakım kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla cilt bakımı ürününü Vücut Bakım kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Temel Bakımını Destekleyecek Adımlar

  • Cilt tipinizi bilmeden yaptığınız bakım amacına ulaşmaz.
  • Gün içerisinde içtiğiniz su doğrudan cilt bariyerinizi destekler.
  • Sigara cildinizi erken yaşlandırır.
  • Sebze ve meyve yemek cildinizin ihtiyacı olan vitaminleri doğal yoldan almanızı sağlar.
  • Düzenli uyku eskiyen hücrelerinizin yenilenmesi için gerekli olan zamanı size kazandırır.

Cilt Bakımının Püf Noktaları

  • Günlük temel cilt bakımını ihmal etmemelisiniz.
  • Temizlik ve nemlendirme uygulamaları günlük rutininizin bir parçası olmalı.
  • Gece ve gündüz kremlerinin işlevleri ayrı olup kullanma talimatlarına uymalısınız.
  • Cilt maskeleri, yorgun ve yıpranmış cilde ihtiyacı olan desteği yükleme yaparak sağlar.
  • Kullanım süresi geçmiş ürünleri cildinize sürmeyin.