Klavye Çeşitleri

Bir klavye alırken dikkat etmeniz gereken ilk ayrıntı, kullanım amacınız olmalı. Öncelikle genel bir yanlış anlaşılmayı düzeltelim: bu aletler sadece yazı yazmak için değil, pekala oyun için de kullanılıyorlar. Tuşların diziliminden, büyüklüğüne, aralıklarından, genişliğine kadar, tüm değişimler klavyenizin yazım amaçlı mı yoksa oyun amaçlı mı olduğunu size söyleyebilir.

Kullanış amacınızın dışında, kullanım saatleriniz ya da kullanacağınız ortam da alacağınız klavyenin seçimi için büyük bir rol oynayacaktır. Örneğin, genelde gece saatlerinde ya da görece karanlık yerlerde klavye ile çalışıyorsanız, ışıklı klavye ya da led klavye almanız sizin için doğru bir seçim olabilir. Tüm bunların yanında kablolu klavye ya da kablosuz klavye çeşitleri de karşımıza farklı opsiyonlar sunmaktadır.

Klavye Fiyatları

Multimedia klavye fiyatları alacağınız ürünü ne amaçla, hangi ortamda ya da nasıl bir sıklıkla kullanacağınıza göre değişiklik gösterir. Bu değişiklikler önemsiz gibi görünse de, aslında özellikle sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple seçiminizi yaparken fiyat ve performans kriterlerinin yanı sıra, kullanım amacınızı da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Aradığınız orjinal klavye modellerini ucuz ve kaliteli olarak GittiGidiyor.com’da bulabilirsiniz!

Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

En Düşük

-

En Yüksek

Ürün Amacı

Renk

Tümünü Gör

Bağlantı Şekli

Tümünü Gör

Tak Çalıştır Özelliği

Klavye Tuş Dizilimi

Dahili Touchpad

Klavye Sayısal Tuş Takımı

Desteklenen Platform

Tümünü Gör

Klavye Tuş Aydınlatması

Klavye Pil Özellikleri

Durum

Garanti

Garanti Süresi

Tümünü Gör

Garanti Geçerlilik Yeri

Kutu

Kargo Ücreti

Aynı Gün Kargo

Satıcı

Başarılı Satıcı
Günün Fırsatı (39)

Satıldığı Bölge

Akıllı Sıralama

Klavye

için 11955 ürün bulundu.
Akıllı Sıralama

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön