Sepetim

Geri Satıcı Açıklaması

Garmin Vivosmart 4 Akıllı Bileklik - Siyah için satıcı açıklaması
(#633633683)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır
Marka Garmin

Garmin Vivosmart 4 Akıllı Bileklik

Formunuzu ve Fitness Aktivitenizi Şık Biçimde İzleyin

 • İnce ve akıllı aktivite izleyici¹ moda tasarımı şık metal vurgular, parlak ve okunması kolay bir ekranla birleştiriyor
 • REM uykusunu içeren gelişmiş uyku izlemesini içerir ve bileğe dayalı Pulse Ox² sensörüyle gece boyunca kandaki oksijen doygunluğu seviyelerini ölçebilir
 • Fitness ve sağlık izleme araçları içinde bilekten kalp atış hızı ölçümü³, tüm gün boyunca stres takibi, rahatlama nefesi zamanlayıcı, VO2 maks, Body Battery™ enerji izleyici ve daha fazlası bulunuyor
 • Yürüyüşler, koşular, dayanıklılık egzersizi, yoga, havuzda yüzme ve daha fazlası için özel özellikler
 • Çağrılar, metin mesajları ve daha fazlasını içeren tüm bildirimler için titreşimli uyarılar alın (Android™ cihazı kullanıcıları için metin mesajı cevapları mevcuttur)
 • Pil ömrü temponuza uyum sağlar; 7 güne kadar dayanır (Pulse Ox uyku takibi hariç) ve yüzme ve duş alma için de güvenlidir
 • Türkçe Menü

vivosmart 4 aktivite izleyicimizle formunuzu geliştirirken tarzınızı vurgulayın. Bu ince, yüzme dostu giyilebilir cihaz, daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzına sahip olmanızda size yardımcı olacak fitness ve sağlık özellikleriyle birlikte gelir. Bileğe dayalı Pulse Ox sensörü, uyurken kandaki oksijen doygunluğunu hesaplar veya oksijen seviyelerinizi gün içinde istediğiniz zaman ölçebilirsiniz. Cihaz aynı zamanda bilek üzerinden kalp atış hızınızı da izler ve tüm gün boyunca stres takibi, rahatlama nefesi zamanlayıcı ve VO2 maks okumaları gibi faydalı araçlar içerir. Ayrıca Body Battery enerji izlemesi aktif olmaya en uygun olduğunuz veya dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuz zamanları size bildirir. Havuz veya duşta güvenle kullanılabilen vivosmart 4, 7 güne varan pil ömrüyle güçlü bir biçimde devam etmenizi sağlarken titreşim uyarılarına sahip akıllı bildirimler aktivite halindeyken bağlı kalmanıza yardım eder (uyumlu bir akıllı telefona bağlı olduğunda).

Şık, Akıllı Tasarım

Çok sayıda renkte kullanılabilir olan bu ince bilek kayışlı izleyici, kendine has tasarımı, metal süsleme bileşenleri, parlak ve okunması kolay ekranıyla şıklığınızı tamamlar. Ekran yalnızca ihtiyaç duyduğunuzda açılır. Ve açıldığında ortamdaki ışık seviyelerine otomatik olarak uyum sağlayarak parlak güneş ışığında bile görülür. Ofiste, spor salonunda, havuzda veya bunların arasında herhangi bir yerde: vivosmart 4 yaşam tarzınız için ideal cihazdır.

Bileğinizdeki Pulse Ox

vivosmart 4 üzerindeki Pulse Ox sensörü kanınızdaki oksijen doygunluğu seviyesini hesaplar. Pulse Ox ölçümleriniz genel sağlık ve fitness durumunuz gibi bir dizi faktöre bağlıdır. Pulse Ox ölçümlerinize bakmak vücudunuzun oksijeni nasıl kullandığını görebilmenizi sağlar. Gece boyunca SpO2nizi ölçen özelliği açın veya vücudunuz hakkında daha fazla bilgi almak için istediğiniz zaman ölçüm yapın.

vivosmart 4

Gelişmiş Uyku İzleme

Uyku; genel sağlık, form ve fiziksel performans durumunuz için önemlidir. Uyku kaliteniz hakkında size bir fikir vermek için vivosmart 4 hafif, derin ve REM aşamasındaki uykunuzun yanı sıra gece boyunca hareketliliğinizi de izler. Ek bilgi olarak uyku sırasında kan oksijen seviyelerinizi görmek için Pulse Ox özelliğini açın. Uyandığınızda uyku istatistiklerinizi Garmin Connect™ Mobile uygulaması üzerinde kolaylıkla gözden geçirebilir ve karşılaştırabilirsiniz.

Vücut Enerjinizi En İyi Duruma Getirin

vivosmart 4 üzerindeki Body Battery enerji izlemesi herhangi bir zamanda vücudunuzun enerji rezervlerini ölçmek için stres, kalp atış hızı değişkenliği (HRV), uyku ve aktivite verilerinin bir bileşimini kullanır, böylece siz de aktivite ve dinlenme zamanlarınızı en uygun biçimde ayarlayarak gününüzü planlayabilirsiniz. Yüksek bir sayı aktif olmaya hazır olduğunuzu gösterirken düşük bir sayı bir antrenmana başlamadan önce biraz rahatlamanız ve dinlenmeniz gerektiğini gösterir. Body Battery aynı zamanda haftalar boyunca ortaya çıkan örüntüleri görebilmenizi ve böylece son birkaç günün o gün kendinizi nasıl hissettiğiniz üzerindeki etkisini anlayabilmenizi sağlar.

vivosmart 4

Tüm Gün Boyunca Stres Takibi

Gün içinde bir noktada stres yaşıyorsunuzdur ama ne kadar? vivosmart 4 sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi ve aradaki tüm dereceleri size bildirir. vivosmart 4 HRVnizi (her bir kalp atışı arasındaki zaman) takip ederek stres seviyenizi hesaplar ve görüntüler. Ayrıca Garmin Connect uygulaması üzerinde açabileceğiniz isteğe bağlı bir "Relax Reminder" (Rahatlama Hatırlatıcısı) özelliği de vardır. Stres seviyeniz gün içinde yükselirse bu özellik bileğinizden bir titreşim uyarısı vererek ve bir mesaj görüntüleyerek ("Nefes almak için bir mola verin?") rahatlamanız gereken zamanı size bildirir. Zihninizi ve vücudunuzu sakinleştirdiği kanıtlanmış Fourfold nefes alma tekniğiyle size kılavuzluk yapan rahatlama nefesi zamanlayıcıyı kullanın.

Aktif Yaşamınızı Takip Edin

vivosmart 4 her gün kişiselleştirilmiş bir adım hedefiyle size günaydın der. Ardından ilerlemenizi izler ve görüntüler. Aktivite kayıt günlüğü özellikleri içinde adımların yanı sıra çıkılan katlar, yakılan kaloriler, yoğunluk dakikaları ve daha fazlası da mevcuttur. Aynı zamanda ayağa kalkıp hareket etmeniz gerektiğini size hatırlatan bir hareket çubuğu görürsünüz ve titreşim uyarıları alırsınız.

vivosmart 4

Antrenmanlarınızı İzleyin

Egzersiz zamanlarınızı ve daha fazlasını izleyebilmek için önceden yüklenmiş aktivite zamanlayıcılarını kullanabilirsiniz. Dayanıklılık egzersizine başladığınızda cihaz egzersizlerinizi, tekrarlamalarınızı ve setlerinizi, çalışma ve dinlenme süreleriniz ile birlikte kaydeder böylece dizüstü bilgisayarı evde bırakabilirsiniz. Ayrıca zamanlayıcıyı başlatmayı unutursanız vivosmart 4 üzerindeki Move IQ™ özelliği yürüme, yüzme, bisiklete binme ve eliptik egzersizi gibi egzersizleri otomatik olarak algılar ve hatta seçilen aktivitelerin zamanını tutmaya bile başlar. Tamamladığınızda aktiviteleriniz online topluluğumuz olan Garmin Connect üzerine yüklenir, buradan aktivitelerinizi gözden geçirebilir, düzenleyebilir, bağlantılarınız ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Günlük Fitness ve Sağlık Durumu Takibi

vivosmart 4 bileğinizden alınan Elevate™ kalp atış hızı verilerini VO2 maks tahminiyle birlikte kullanarak size güncel fitness seviyeniz hakkında bilgi verir. Genel olarak aerobik fitnesiniz arttıkça VO2 maks seviyeniz de artar. vivosmart 4 VO2 maks seviyenize dayalı olarak fitness yaşınızı da hesaplayabilir, bu zorlu çalışma ve egzersizle zaman içinde azaltabileceğiniz bir istatistiktir. vivosmart 4 ek bilgi vermek için kalp atış hızınız daha önce ayarladığınız bir eşiğin üzerine beklenmedik biçimde çıktığında sizi bilgilendirecektir. 10 dakikadan daha uzun bir süre için hareketsizseniz ve kalp atış hızınız eşik üzerinde kalırsa bir uyarı alırsınız.

vivosmart 4

Bağlı Kalın

Bileğinizde bir vivosmart 4 takip cihazı varken bağlı kalmak ve daha aktif olmak arasında seçim yapmanız gerekmez. Takip cihazınızın ekranından hava durumunu kontrol edin, müziğinizi kumanda edin, akıllı bildirimler alın, telefonunuzu bulun, hatta önceden ayarlanmış metin mesajı yanıtlarını kullanın (yalnızca Android), sosyal medya bildirimlerine erişin ve bunların tümünü akıllı telefonunuz uzaktayken yapın.

Paylaşın ve Yarışın

vivosmart 4 ile aktivitelerinizden ve başarılarınızdan gözünüzü ayırmamak kolaydır. Takip cihazınız, ilerleyişinizi gözden geçirebileceğiniz, görevlere katılabileceğiniz, renkli rozetler kazanabileceğiniz ve hatta sosyal medya aracılığıyla paylaşım yapabileceğiniz çevrimiçi topluluğumuz olan Garmin Connecte otomatik olarak senkronize olur. Garmin Connect web üzerinde veya Garmin Connect uygulamasıyla akıllı telefonunuzda ücretsiz olarak mevcuttur.

vivosmart 4
 • ¹ Garmin Connect veya Garmin Express™ üzerinden başlangıç kurulumu gerektirir
 • ² Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisi veya izlenmesi için kullanması amaçlanmamıştır; Pulse Ox tüm ülkelerde kullanılabilir değildir.
 • ³

Paket İçeriği

 • vivosmart 4- (S/M Beden)
 • Şarj/veri kablosu
 • Kılavuzlar

Teknik Özekllikler

Lens malzemesi : Polikarbon
Çerçevesi malzemesi : Alüminyum
Kayış malzemesi : Silikon
Fiziksel Boyutlar : Küçük/orta: 15 x 10.5 x 197 mm 122-188 mm kalınlıklarındaki bileklere uyar | Büyük: 15 x 10.5 x 223 mm 148-215 mm kalınlıklarındaki bileklere uyar
Ağırlık : Küçük/orta: 20.4 g | Büyük: 21.5 g
Su Geçirmezlik : Yüzme
Dokunmatik Ekran : Var
Ekran Tipi : OLED
Ekran Boyutu : 6.6mm x 17.7mm
Ekran Çözünürlüğü : 48 x 128 piksel
Pil Ömrü : 7 güne kadar (Pulse Ox uyku takibi hariç)
Bellek / geçmiş : 7 zaman ayarlı aktivite, 14 günlük aktivite kayıt günlüğü verileri
Zaman / tarih : Var
Otomatik yaz saati uygulaması : Var
Alarm saati : Var
Zamanlayıcı : Var
Kronometre : Var
Garmin Elevate ™ Bilekten Nabız Ölçümü : Var
Barometrik altimetre : Var
İvmeölçer : Var
Ortam ışığı sensörü : Var
Pulse Ox : Var
Bağlantı desteği : Bluetooth® Smart ve ANT+®
Akıllı bildirimler : Var
Metin yanıtı/metinle telefon çağrısını reddetme (yalnızca Android™) : Var
Hava Durumu : Var
Akıllı telefon müzik kontrolü : Var
Telefonumu Bul Özelliği : Var
VIRB® uzaktan kumanda : Var
Akıllı telefon uyumluluğu : IPhone®, Android ™
Garmin Connect ™ Mobile ile uyumlu : Var
Adım sayacı : Var
Hareket çubuğu (belirli bir süre kullanılmadığında cihazda görüntülenir, sıfırlamak için birkaç dakika yürüyün) : Var
Otomatik hedef (etkinlik seviyenizi öğrenir ve günlük adım hedefi atar) : Var
Uyku izleme (toplam uykuyu, hareket veya rahat uykuyu izler) : Var
Yakılan Kalori : Var
Çıkılan Kat Sayısı : Var
Kat edilen mesafe : Var
Yoğunluk dakikaları : Var
TrueUp™ : Var
Move IQ™ : Var
Fitness Yaş : Var (uygulamada)
Body Battery™ Enerji Monitörü : Var
Tüm gün boyunca stres takibi : Var
Özelleştirilebilir veri sayfaları : Var
Mevcut spor salonu aktivite profilleri : Dayanıklılık Egzersizi, Kardiyo, Egzersizi, Eliptik Egzersiz, Merdiven Çıkma, Yoga
Otomatik tekrar sayımı : Var
Özelleştirilebilir ekranlar : Var
Özelleştirilebilir aktivite profilleri : Var
Auto Lap® : Var
VO2 Max : Var
Özelleştirilebilir Uyarılar : Var
Nabız Bölgeleri : Var
Nabız Uyarıları : Var
Nabız Kalori : Var
Maksimum % Nabız : Var
Nabız Yayını (ANT+™ üzerinden eşlenen cihazlara HR verilerini yayınlar) : Var
Mevcut koşu profilleri : Koşu
Mevcut yüzme profilleri : Havuzda yüzme (Temel)
Toe-to-Toe™ Mücadeleleri : Var
 


 www.ayensoftware.com (Gittigidiyor XML API Entegrasyonu)

Tüm Açıklama

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

Garmin Vivosmart 4 Akıllı Bileklik - Siyah

Garmin Vivosmart 4 Akıllı Bileklik - Siyah

0 Kullanıcı Değerlendirmesi

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 453,74 TL 1.361,21 TL
6 226,87 TL 1.361,21 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 453,74 TL 1.361,21 TL
4 340,30 TL 1.361,21 TL
6 226,87 TL 1.361,21 TL
9 167,13 TL 1.504,14 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 453,74 TL 1.361,21 TL
6 226,87 TL 1.361,21 TL
9 155,78 TL 1.402,05 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 453,74 TL 1.361,21 TL
6 226,87 TL 1.361,21 TL
9 158,81 TL 1.429,27 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 453,74 TL 1.361,21 TL
6 243,88 TL 1.463,30 TL
9 167,13 TL 1.504,14 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 453,74 TL 1.361,21 TL
6 226,87 TL 1.361,21 TL
9 167,13 TL 1.504,14 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 453,74 TL 1.361,21 TL
6 226,87 TL 1.361,21 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 453,74 TL 1.361,21 TL
4 340,30 TL 1.361,21 TL
6 226,87 TL 1.361,21 TL
9 167,13 TL 1.504,14 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 453,74 TL 1.361,21 TL
6 226,87 TL 1.361,21 TL
9 155,78 TL 1.402,05 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 453,74 TL 1.361,21 TL
6 226,87 TL 1.361,21 TL
9 158,81 TL 1.429,27 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 453,74 TL 1.361,21 TL
6 243,88 TL 1.463,30 TL
9 167,13 TL 1.504,14 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 453,74 TL 1.361,21 TL
6 226,87 TL 1.361,21 TL
9 167,13 TL 1.504,14 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

6 Taksit x 226,87 = 1.361,21 TL

9 Taksit x 167,13 = 1.504,14 TL

9 Taksit x 155,78 = 1.402,05 TL

9 Taksit x 158,81 = 1.429,27 TL

9 Taksit x 167,13 = 1.504,14 TL

9 Taksit x 167,13 = 1.504,14 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 13:30 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • Aras Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 13:30 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
Aras Kargo
Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat
Sayfa Başına Dön