Powerbank Fiyatları

Erişimi kolay, taşınabilir ve istediğimiz zaman kullanımımıza hazır taşınabilir şarj cihazı powerbank fiyatları desteklediği mAh birimine göre değişir. mAh denilen terimi miliamper/saat şeklinde açıklayabiliriz. Bu bir enerji birimi değil, ne kadar enerji depolayacağınızı gösteren bir rakamdır. Peki alabileceği enerjiyi ne kadar da doldurabiliriz? Durumu bir örnek vererek açıklayalım. Hızlı şarj cihazları (5v 2A) 2000 mAh bataryayı 2 saatte şarj eder. Piyasada çokça bulunan 10400mAh powerbank cihazını, hızlı şarj aletleri ile yaklaşık 5 saatte şarj edebiliyoruz.
 

Taşınabilir Şarj Cihazı

Powerbank nedir? Powerbank, gelişen teknolojinin doğurduğu bir ihtiyaçtır. Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birçok işimizi ve ihtiyacımızı onlarla karşılamaya başladık. Fotoğraflar çekiyor, sosyal medyada istediğimiz yer ve alanda zaman geçiriyor, oyunlar oynuyor, kitap okuyor, video çekiyor ve daha birçok işi yapıyoruz. Ancak tüm bunlar başka bir sorun doğuruyor; şarjımız çok çabuk bitiyor. İşte bu noktada powerbank hayatlarımıza giriyor.
 

Taşınabilir Şarj Aleti

Günümüzde 50000 mAh’a kadar çıkabilen taşınabilir şarj aletlerinin, orijinalini almamız, birkaç şarjdan sonra powerbank’imizin halen yaşayacağı anlamına geliyor. Bu nedenle özellikle uzmanlar taşınabilir şarj depolama cihazı alınacağı zaman, kesinlikle yan sanayi ürünlerinden uzak durulmasını tavsiye ediyorlar. Bunun yanında powerbank’ler Lithium-ion ya da Lithium-Polymer oldukları için ısıyı sevmezler. Çok sıcak durumlarda sakladıkları enerji kapasiteleri (mAh) düşmektedir.
Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

En Düşük

-

En Yüksek

Kapasite

Tümünü Gör

Kablo Ucu

Tümünü Gör

USB Çıkış Sayısı

Tümünü Gör

Çıkış Volt

Çıkış Amper

Tümünü Gör

Renk

Tümünü Gör

Giriş Volt

Giriş Amper

Tümünü Gör

LED Pil Göstergesi

Kablosuz Şarj

Batarya Teknolojisi

Malzeme

Ağırlık

Tümünü Gör

Durum

Garanti Süresi

Tümünü Gör

Garanti

Kargo Ücreti

Aynı Gün Kargo

Satıcı

Başarılı Satıcı
Günün Fırsatı (17)

Akıllı Sıralama

PowerBank, Taşınabilir Şarj Aleti

için 6442 ürün bulundu.
Akıllı Sıralama

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön