GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

PowerBank, Taşınabilir Şarj Aleti

kategorisinde 6470 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

PowerBank, Taşınabilir Şarj Aleti

Hayatın artık vazgeçilmezi olan elektronik cihazlar, gelişimlerine bağlı olarak bazı yeni donanımlara ihtiyaç duyuyor. Bu cihazlar için ihtiyaç duyulan enerjiye ise her zaman ulaşmamız mümkün değil. Teknolojik ürünleri üreten firmalar, yaşanan bu sorunu ortadan kaldırmak için taşınabilir şarj aletlerini geliştirmiştir.

 • Trust Powerbank, Taşınabilir Şarj Aleti
 • S-Link Powerbank, Taşınabilir Şarj Aleti
 • Ttec Powerbank, Taşınabilir Şarj Aleti
 • GB Batteries Powerbank, Taşınabilir Şarj Aleti
 • Samsung Powerbank, Taşınabilir Şarj Aleti

Geliştirilen Bu Cihazlar Nedir ve Nasıl Çalışır?

PowerBank, Taşınabilir Şarj Aleti

Taşınabilir şarj aletleri, enerjiyi depolayan yüksek kapasiteli bataryalara sahip güç kaynaklarıdır. Tüm cep telefonları, tabletler hatta dizüstü bilgisayarlara kadar pek çok farklı cihazı şarj etmeye yarar. Taşınabilir şarj aletlerini neden kullanmalıyız? Bu sorunun yanıtı teknolojik cihazlarla olan aktivitelerle harcanan zamanla ilgili. Günümüzde yanımızdan ayırmadığımız ve gün boyu kullanma ihtiyacı duyduğumuz telefon ve tabletleri her yerde kullandığımız için belirli aralıklarla şarj etmek gerekir. Kullanım alanının genişlemesiyle Powerbank olarak bilinen cihazlarda tam bu noktada yardıma yetişiyor.

Powerbank Modelleri Seçiminde Önemli Noktalar

PowerBank, Taşınabilir Şarj Aleti

Bu soruya kişilerin vereceği cevap kuşkusuz ihtiyaçlar ve kullanım alışkanlıklarının ne olduğunda saklı. Kişiler ağırlıklı olarak powerbank modellerini cep telefonları için kullanır. Fakat taşınabilir tasarlanan diğer cihazların giderek yaygınlaşmasına bağlı olarak şarj edilmesi gereken cihazlar da artmaktadır. Bu noktada farklı markalar, kullanıcı ihtiyaçlarına uygun olarak 3.000 mAh'den başlayıp, 20.000 mAh'den daha büyük depolama kapasitesine sahip powerbank üretimi gerçekleştiriyor. Samsung, Codegen, Asus ve S-link gibi powerbank markaları, çeşitli özellikleri içeren onlarca modelle sahiptir. Taşınabilir şarj aletlerinin sunduğu özellikler nelerdir? Taşınabilir şarj aletleri, şarj ettikleri cihazlar kadar yüksek teknolojiye sahip olabilir. Uygun fiyatlı modeller standart batarya özelliğine sahipken, fiyatı yüksek olan modellerde pek çok özellik yer almaktadır. Örneklemek gerekirse; bazı modeller şarj süresi ve şarj oranlarını gösteren ekranlara sahiptir. Bununla birlikte aynı anda birden çok cihazı şarj etmek için çoklu şarj çıkışı olan modelleri bulabilirsiniz. Çok daha yenilikçi ve yüksek teknoloji ürün isteyenler için güneş enerjisiyle şarj olan türlerde mevcuttur. Bunlar gibi daha birçok özelliğe sahip olan taşınabilir şarj aletleri seçimlerinde kullanıcı ihtiyaçları ve bütçelerinin etkili olduğu unutulmamalıdır. Elektronik cihazların en büyük yardımcısı olmaya aday, taşınabilen şarj aletlerini özel fırsatlarla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Taşınabilir Şarj Aletlerinin Artıları

 • Kapasite farkı olmadan tüm taşınabilir şarj aletleri, boyut olarak yer kaplamayan özelliklere sahiptir.
 • Aynı anda birden çok cihazı şarj eden modeller yapılacak işlerin yarıda kalmasını önler.
 • Tekrar şarj imkânı ile sürekli kullanıma izin vermesi kullanımda süreklilik sağlar.
 • Çok fazla sayıda marka ve model olması nedeniyle uygun fiyatlı ürün bulmak kolaydır.
 • Tek bir şarj aletiyle birden çok cihazın şarj edilmesi pratiklik sağlar.

Taşınabilir Şarj Aletlerinin Eksileri

 • Kapasitesi büyük olan şarj aletlerinin yeniden şarj sürelerinin uzun olması.
 • Bazı modellerde güç göstergesinin olmaması nedeniyle kalan enerji miktarının anlaşılamaması.
 • Özelliklerine bağlı olarak fiyatların yükselmesi.
 • Tıpkı bataryalar gibi sık kullanıma bağlı olarak ömürlerinin tükenmesi.
 • Özellikle yeni çıkan telefon modellerinin kendilerine özel modeller üretmesi nedeniyle, o modele özel taşınabilir şarj aleti alınmasının zorunluluk olması.