GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Şarj Cihazı

kategorisinde 26104 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Şarj Cihazı

Cihazların şarjının bitmesi problemiyle başa çıkabilmek için şarj cihazı kullanmak gerekir. Günlük hayatta sıkça kullanılan cep telefonlarının bir süre sonra şarj aletlerine ihtiyacı vardır. Farklı model ve özelliklerde üretilen cihazlar, telefonların bataryasını doldurmakla görevlidir. Gün boyu rahatlıkla cihazlarınızı kullanabilmeniz için, şarj aletlerini yanınızda bulundurmanız önemlidir.

Taşınabilir Şarj Cihazı

Şarj Cihazı

Seyahatte, ofiste ya da uzun telefon sohbetlerinde şarj problemi yaşamamak adına yanınızda taşınabilir şarj cihazı bulundurmanız gerekir. Küçük boyutlu ve hafif olarak tasarlanan şarj cihazı ile cep telefonunun yanı sıra tabletleri de şarj edebilirsiniz. Şarj cihazından tam olarak verim alabilmek için bataryadan telefonu tamamen dolduracak kaç şarj beklediğinize ve şarj aletini hangi cihazlarla kullanacağınıza karar vermeniz önemlidir. Birbirinden farklı özelliklerde tasarlanmış olan şarj cihazı modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Hangi cihazlar için şarj cihazı kullanmak istediğinize karar vermeniz, modeller arasında tercih yapmanızı kolaylaştırır.

Kablolu Şarj Cihazı

Şarj Cihazı

Priz kullanılarak şarj işlemini yapan bir kablolu şarj cihazı, telefon modeline uygun olarak seçilebilir. Doğru seçim yapabilmek için kullandığınız telefonun modelini göz önünde bulundurmanız gerekir. Modeller doğrultusunda şarj cihazı fiyatları da değişiklik gösterebilir. Üründen beklediğiniz performansı alabilmeniz için modelin özelliklerine dikkat etmeniz son derece önemlidir. Özellikleri ve modeli doğrultusunda yapacağınız tercih ile satın alacağınız cihazdan istediğiniz verimi elde edebilmeniz mümkündür. Kablolu şarj cihazını bir yerden başka bir yere taşırken dikkatli olunmalıdır. Kabloya herhangi bir zarar gelmesi durumunda şarj işlemi gerçekleşmeyebilir. Prizin olduğu her ortamda kablolu şarj aletlerini kullanabilir ve cep telefonlarınızı şarj edebilirsiniz.

Şarj Cihazı Fiyatları

Şarj Cihazı

Pek çok model ve özelliklerde şarj cihazı seçeneği bulabilirsiniz. Şarj cihazı fiyatları, cihazların sahip olduğu teknik avantajlara göre belirlenebilir. Geniş ürün yelpazesi arasından ihtiyacınıza en uygun modeli seçerek, cihazlarınızın şarj ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Bozulma ya da yıpranma durumunda hasarlı olan cihazınızı kullanmayı bırakarak, yeni bir cihaz edinebilirsiniz. Ekonomik olarak sunulan şarj cihazı fiyatları ile istediğiniz modele kolayca ulaşabilirsiniz. Uzun süreli kullanım özelliği sunan, hızlı şarj edebilen ve kolay taşınabilen şarj cihazlarının fiyatlarında farklılık görülebilir. Çoklu şarj imkânı için gerekli aparatları edinerek aynı anda birden fazla telefonu şarj edebilirsiniz. Farklı model ve tasarımlar arasından değişik fiyatlara sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.

GittiGidiyor BLOG

Telefonunuzun Pil Süresini Nasıl Uzatırsınız?

Telefonunuzun Pil Süresini Nasıl Uzatırsınız?

Pil ömrü, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının yaşadığı en büyük sorunlardan biri. Peki, cihazınızın pil süresini uzatmak için neler yapmanız gerekiyor?

DEVAMINI OKU
GittiGidiyor'dan Satın Alabileceğiniz En İyi 15 Taşınabilir Şarj Cihazı

GittiGidiyor'dan Satın Alabileceğiniz En İyi 15 Taşınabilir Şarj Cihazı

Mobil batarya, harici batarya, yedek batarya, dijital şarj aleti, şarj çubuğu veya taşınabilir şarj cihazı olarak da adlandırılan powerbank, dijital aletlerin şarj bitme sorununu ortadan kaldırarak en pratik çözüm oluyor. En gerekli akıllı telefon aksesuarlarından biri haline gelen powerbank çeşitlerini, Türkiye'nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor'da bulabilirsiniz.

DEVAMINI OKU
Akıllı Telefonlarda Kablosuz Şarj Dönemi

Akıllı Telefonlarda Kablosuz Şarj Dönemi

Kablosuz şarj teknolojisi, iPhone cihazlarda da kullanılmasıyla gündeme geliyor. Önceleri yalnızca küçük ev aletlerinde kullanılan kablosuz şarj sistemi, şimdilerde tüm akıllı telefonlarda kullanılmak isteniyor. Peki, cihazların bu teknolojiye entegre edilmesini sağlayacak bir aygıt ya da teknoloji var mı, kablosuz şar teknolojisi nasıl çalışıyor?

DEVAMINI OKU