GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Ekran Koruyucu

kategorisinde 108788 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi koruyucu tipi için arıyorsunuz?

Ekran Koruyucu

Teknolojik gelişmelerdeki artışla birlikte bu cihazlar için geliştirilen koruma yöntemlerinden bazılarında da artış gözlenir. Bilgisayarlarınızda, akıllı telefon modellerinizde, televizyon ve benzeri diğer teknolojik aletlerinizde ekranı ya da cihazınızın yapısını korumak için üretilen ekran koruyucu modelleri, son zamanların en çok kullanılan ürünler arasında yer almayı başarır. Fiyatlarıyla da cazibe kazanan ekran koruyucu çeşitleri, her kesimden kullanıcı için oldukça kolay ulaşılır bir konumda durur.

Yeni Nesil Ekran Koruyucular

Ekran Koruyucu

Akıllı telefon modellerinin, bilgisayarların ve televizyonların en çok tercih edildiği iletişim çağında kullanıcılar için önemli bir diğer etmen de değer verdiği ve hayatının neredeyse her anında kullandığı bu cihazları korumaya almak olur. Akıllı telefonlar sürekli kullanımda olduğu için korumaya almayı ilk düşündüğünüz alet de akıllı telefonunuz olmakta. Ekran koruyucu olarak tanımlanan ve kullandığınız cihazların ekranlarının korunarak daha az hasar görmesini sağlayan bu cihaz, düşme ve kırılma gibi durumlar için oldukça kurtarıcı bir görev üstlenir. Ekran koruyucu modelleri de çeşitli ebat ve şekillerde kullanıcılarının beğenisine sunularak hem kolay hem de pratik korunma yollarından biri hâline gelmeyi başarır.

Hem Cihazınızı Hem Kendinizi Koruyun

Ekran Koruyucu

Elektronik cihazların yaydığı ışığın yüksek parlaklıkta olması, insan sağlığını oldukça kötü yönde tetikler. Ekran koruyucu modelleri, telefonunuzun ya da bilgisayarınızın ekranını korumakla kalmayıp aynı zamanda ekrandan yansıyan ışığın parlaklığını daha yumuşak geçişlerle kullanıcısına yansıtarak ışığın kullanıcıya zarar vermesinin de önüne geçer. Ekran koruyucu markaları, film ya da kırılmaz cam olarak da tanımlanırken, aynı zamanda temperli cam ekran koruyucu ve nano ekran koruyucu olarak farklı çeşit ve şekillerde de bulunabilir. Temperli cam ekran koruyucu olarak nitelendirilen ekran koruyucu çeşitleri, normal cam modeline göre güçlendirilmiş cam malzemeden yapılır. Film ekran koruyucu modelleri ise plastik bir malzemeden üretilen ve eğilip bükülme özelliği gösteren yapıları ile öne çıkar. Nano ekran koruyucu modeli, daha ince yapıya sahip olan tasarımıyla zarifliği seven kullanıcılarına hitap etmekte.

Derecelendirilmiş Ekran Koruyucu

Ekran Koruyucu

Kırılmaz cam ekran koruyucu olarak bilinen ve cihazın düşmesi ya da herhangi bir darbe alması durumunda ekranda meydana gelebilecek kırılma ve çizilmeleri önleyerek cihazın daha uzun süre kullanılmasına olanak sağlayan ekran koruyucu çeşitleri için 2D ve 3D gibi farklı terimler de kullanılır. Bu terimler, daha çok ekran koruyucu camın derecesini belirtmekte yardımcı olur. Böylece kıvrımlı ekran teknolojisiyle üretilen cihazların tüm yüzeylerini korumaya yardımcı oluyor. Bununla birlikte kullanıcılarına birçok kolaylığı sunan ekran koruyucu fiyat konusunda giriş segmentinte tutulur.

Artılar

  • Cihazın düşmesi ya da bir yere çarpması durumunda cihazı kırılma ve çizilmelere karşı korur.
  • Işık parlaklığının gözü almasını önleyerek gözde meydana gelebilecek sorunların önüne geçer.
  • Ürün ekranının kırılmasını önleyerek kaza durumlarında oluşabilecek zararı en aza indirgemeyi başarır.
  • Fiyat aralığının makul seviyede olması ile her kesimden kullanıcı için kolayca ulaşılabilir olur.
  • Kullanıcıların cihazlarını daha uzun süre kullanmasına katkı sağlar.

Eksiler

  • Ekran koruyucu malzemesinin kötü olması, cihaz ekranında hasara neden olabilir.
  • Kalın yapıdaki ekran koruyucular, dokunmatik ekranlarda cihaz ekranının tanınmamasına sebebiyet verebilir.
  • Çok ince yapılı ekran koruyucular, düşmeye ve çarpmaya bağlı olarak çabuk kırılabilir
  • Ekran koruyucu modeli, kırılma esnasında korumak için takıldığı cihazın ana ekranını çizebilir.
  • Dayanıksız modeller, kullanıcının sık sık ekran koruyucu almasına sebep olabilir.