GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Apple Bluetooth Kulaklık

kategorisinde 69 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Apple Bluetooth Kulaklık: AirPods

Teknolojik ürünlerde her geçen gün bir yenilik daha meydana geliyor. Bu yenilikler hayatımıza hem kolaylık hem de pratiklik kazandırıyor. Kablosuz kulaklıklar da bunlardan biri. Kablo karışıklığı derdini tamamen ortadan kaldıran kablosuz kulaklıklar, konforlu bir kullanım için ideal. Apple Bluetooth kulaklık modelleri AirPods adıyla da biliniyor. AirPods modelleri, konforlu kullanım sunmalarının yanı sıra son derece şık bir tasarıma sahip olmaları sebebiyle de büyük beğeni topluyor. AirPods kablosuz kulaklıklar iPad, iPhone ve Mac bilgisayarların pek çok modeli ile uyumlu olarak geliyor. Örneğin; iPhone 5 serisinden itibaren çıkan tüm iPhone telefon modelleri ile AirPods kulaklıklar kullanılabiliyor. Siz de Apple markalı cihazlarınızla kullanabileceğiniz şık tasarımlı ve ileri teknolojili AirPods kulaklıklar ile tanışmak isterseniz hemen kategorimizde yer alan ürünleri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

AirPods Kulaklıkları Yakından Tanıyın

AirPods kulaklıklar AirPods ve AirPods Pro modelleri ile beğeninize sunuluyor. Her ikisi de kablosuz kulaklık olma özelliğine sahip bu modeller arasında çeşitli farklar bulunuyor. AirPods özellikleri arasında; tek bir şarjla 5 saat dinleme süresi, 3 saate kadar konuşma süresi gibi imkanlar bulunuyor. Kablosuz şarj kutusu ya da diğer şarj kutusu ile birlikte olmak üzere 2 farklı seçenekle satışa sunulan AirPods, tüm Apple aygıtlarınız için kolay kurulum sunar. AirPods kullanımı da son derece basittir. Ürünü, şarj kutusundan çıkardığınız anda iPhone, Apple Watch, iPad veya Mac'inizle kullanmaya başlayabilirsiniz. Apple AirPods Pro ise; AirPods modelinden farklı olarak aktif gürültü engelleme, şeffaf mod, Adaptif EQ özelliği, suya ve tere dayanıklı tasarım özelliği gibi ilave özelliklere sahip bulunur. Oldukça hafif olan AirPods Pro kulaklık, çevrenizden gelen sesleri engelleyerek dinlediğiniz sese odaklanmanıza yardımcı olur. Hem eşsiz bir ses performansı hem de eşsiz bir kablosuz kulaklık deneyimi yaşamak isterseniz AirPods modellerini hemen keşfedin!

AirPods Kulaklık Modellerinin Kullanıcıya Sunduğu Avantajlar

Apple kablosuz kulaklık modelleri olan AirPods'lar kullanıcılara eşsiz bir dinleme performansı yaşatır. Kablosuz olmaları sebebiyle kablo karışıklığı ve kablo aşınması gibi problemlerden sizi tamamen kurtaran Apple AirPods kulaklıklar, şık tasarım çizgileri ile de hoş bir aksesuar görevi görüyor. Her kulağa kolayca uyum sağlayabilen bu kulaklıklar, hafif tasarımları ile de kulakları yormuyor. AirPods Bluetooth kulaklık modellerinin, kullanıcısına sunduğu en büyük avantajlardan biri de elbette ki üstün ses performansı sunmaları. AirPods kulaklıkların içerisindeki hoparlörler, ses kaybını en aza indirmek ve ses çıkışını en üst düzeye çıkartmak için tasarlanmıştır. Ayrıca son nesilde aktif gürültü engelleme özelliği ile gelen Apple kablosuz kulaklıklar, dışarıdan gelen ses ve gürültüyü önleyerek sadece dinlediğiniz şeye konsantre olmanızı sağlar. Kulaklarınıza inanamayacağınız kadar sihirli bir ses deneyimi yaşayacak olan AirPods kablosuz kulaklıklar ile daha önce deneyimlemediğiniz bir ses kalitesine hazır olun!

Apple AirPods Kulaklık Fiyatları

Eşsiz bir kablosuz kulaklık deneyimi yaşatacak olan AirPods kulaklık modelleri ileri teknolojiye sahip özellikleri ve ince tasarım çizgileri ile kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. AirPods fiyatları, pek çok kablosuz kulaklık fiyatı ile kıyaslandığında daha esnek bütçeler gerektirse de; ürünler paranızın karlığını sonuna kadar almanızı sağlıyor. Özellikle gün içinde sık sık telefon görüşmeleri ve online toplantı yapanlar, mesleği gereği video düzenleme gibi işlerle uğraşanlar ya da kusursuz bir müzik deneyimi arzulayanlar için benzersiz bir seçenek olan AirPods kablosuz kulaklıklar kategorimizde sizleri bekliyor. Farklı markaların kablosuz kulaklık seçeneklerini de Bluetooth Kulaklık kategorimizden görüntüleyebilirsiniz.