GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Cep Telefonu Aksesuar

kategorisinde 3893000 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Cep Telefonu Aksesuar

Cep telefonları insan hayatında çok büyük yer tutmaya başladığından beri cep telefonları ile ilgili her şey de bir o kadar öneme sahip olmaya başladı. Artık sadece cep telefonları değil; cep telefonları aksesuarları da insanların üzerinde düşünerek satın aldıkları ürünler hâline geldi. Bu aksesuarlar, telefonunuzu ne şekilde kullanmak istediğinize göre size birçok seçenek sunabilir.

Telefonunuzun Şık Görünmesini Sağlayın

Cep Telefonu Aksesuar

Telefon kılıfları ve ekran koruyucuları, telefonunuzun şık görünmesini sağlayacak aksesuarlardan bazılarıdır. Ekranınızın daima temiz ve parlak görünmesini sağlayacak ekran koruyucular, şık görüntüsünün yanı sıra telefonunuzun ekranını olası bir hasardan da koruyacaktır. Telefon kılıfları ise telefonunun, görünüm bakımından kendisinden bir şeyler yansıtmasını isteyen kullanıcılar için idealdir. Hem kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz hem de telefonunuzun olası düşmelerde zarar almamasını sağlayacağınız telefon kılıflarını kendi zevkinize göre seçebilir ve kullanabilirsiniz.

Kesintisiz İletişim

Cep Telefonu Aksesuar

Telefonunuzun şarjı bittiği zaman iletişimin kesildiğini ve eksik kaldığını düşünüyorsanız şarj aletlerine ve taşınabilir bataryalara bir şans vermek isteyebilirsiniz. Telefonunuzun batarya özelliklerine uygun olarak kullanacağınız bir şarj aleti, batarya ömrünüzü koruyacağı için hem şarjınızın geç bitmesini hem de sizin kesintisiz iletişime devam etmenizi sağlayacaktır. Taşınabilir bataryalar sayesinde ise uzun saatler boyunca dışarıda kalacağınızda veya telefonunuzu şarja takmayı unuttuğunuzda telefonunuzu istediğiniz yerde şarj edip kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sınırsız Eğlence

Cep Telefonu Aksesuar

İhtiyaçlarınız doğrultusunda satın alacağınız bir kulaklık sayesinde telefonunuzla daha kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Sahip olacağınız bir kulak içi kulaklık (earphone), kulaklığınızı her yere kolayca taşımanızı sağlarken; büyük kulaklıklar (headphone) ise daha tarz görünmenizi sağlar. Böylece dilediğiniz yerde insanları hiç rahatsız etmeden müziğinizi dinlemeye ve videolar izlemeye devam edebilirsiniz.

Aksesuarlarınızı Seçmeden Önce

  • Aksesuarlar seçilmeden önce hangi aksesuarlara ihtiyaç olduğu belirlenmeli.
  • Cep telefonu aksesuarlarını seçmeden önce cep telefonu aksesuar markaları hakkında iyi bir araştırma yapılmalı.
  • Araştırmalar sonucunda hangi markanın ihtiyaçlara daha uygun olacağı belirlenmeli.
  • Belirlenen marka için cep telefonu aksesuar fiyatları hakkında bir araştırma yapmak, aynı aksesuarı çok daha uygun bir fiyata satın alma konusunda yardımcı olabilir.
  • Aksesuarlarda renk ve desen seçimleri sınırsız olduğu için iyi karar vermelisiniz. Kişiyi yansıtan neyse onu seçmek, aksesuardan sıkılmamak için daha uygun olabilir.

Son Notlar

  • Özellikle şarj aleti ve taşınabilir batarya alırken telefon ile olan uyuma çok dikkat edilmeli; zira, uyumsuz şarj aleti ve batarya seçimleri, telefonun bataryasının bozulması ile sonuçlanabilir.
  • Taşınabilir bataryayı seçerken telefonun gün içerisinde kaç kere şarj edileceği düşünülmeli ve ona uygun güce sahip bir batarya seçilmeli.
  • Kulaklık konusunda Bluetooth kulaklıklarda dikkatli olunmalı ve marka, çok iyi araştırılmalı.
  • Ekran koruyucusu, uzman kişiler tarafından takılmalı. Aksi takdirde içeride hava kalırsa koruyucu, telefonun ekranından çok kısa bir sürede çıkacaktır.
  • Aksesuarlar, kesinlikle telefona uygun seçilmelidir. Aksi takdirde kullanılamazlar.

GittiGidiyor BLOG

Akıllı Telefonla Kullanabileceğiniz Aksesuar

Akıllı Telefonla Kullanabileceğiniz Aksesuar

Akıllı telefonlar artık günlük hayatın olmazsa olmaz parçalarından biri. Kullandığınız akıllı telefonları küçük aksesuarlarla birlikte daha verimli hale getirebilirsiniz. Akıllı telefonla kullanabileceğiniz 10 aksesuarı sizin için derledik...

DEVAMINI OKU
Otomobilinizde Cep Telefonunuza Dair Bulunması Gereken 5 Şey

Otomobilinizde Cep Telefonunuza Dair Bulunması Gereken 5 Şey

Telefon tutuculardan çakmak şarjlarına, bluetooth araç kitlerinden kaset adaptörlerine; her otomobilde bulunması gereken akıllı telefon dostu ürünler bu yazımızda!

DEVAMINI OKU
GittiGidiyor'da Bulabileceğiniz Birbirinden İlginç Telefon Aksesuarları

GittiGidiyor'da Bulabileceğiniz Birbirinden İlginç Telefon Aksesuarları

Siz de telefonunuz için keyifle kullanabileceğiniz enteresan aksesuarlar arıyorsanız GittiGidiyor'da satılan bu ürünlere göz atabilirsiniz.

DEVAMINI OKU