GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Çaykur

markasında 704 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Çaykur merkezi Rize'de bulunan, Türkiye çay sektörünün öncü ve en büyük kuruluşlarından biridir. Yurt içinde aldığı oldukça büyük bir pazar payı olan marka siyah ve yeşil çaylardan organik çaylara, DİDİ soğuk çaylarından aromatik çaylara kadar geniş bir ürün ağında hizmet verir. Siz de iyi demlenmiş leziz bir çay ya da ferahlatıcı bir soğuk çay için kategorimizden Çaykur ürünlerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Çaykur Siyah Çayları

Çaykur'un en popüler ve rağbet gören ürünlerinden biri siyah çaylardır. Müşterilerin, türlerine göre farklı favorilerini oluşturan siyah çaylar kahvaltılar başta olmak üzere her öğünün sevilen sıcak içecekleri arasındadır. Çay bitkisinin filiz yaprağını bünyesinde yoğun bir şekilde bulunduran Çaykur Filiz çaylar harman kalitesindedir ve yumuşak içimi seven tüketiciler için oldukça idealdir. 500 veya 1000 gram gibi ağırlıklarda bulabileceğiniz ürün altılı paketlerin yanı sıra 15 pakete denk gelen 1 koliyle de satışa sunulmaktadır. Diğer Çaykur ürünleri gibi katkısız ve doğal bir çay olan Filiz çaylarını sayfamızdan hızlıca satın alabilirsiniz. Günün her saati oldukça rahat bir şekilde tüketebileceğiniz Çaykur Tiryaki ise kendine özel harmanıyla oldukça sevilen bir türdür. Hoş içimiyle damak tadınızı etkileyen ürüne de 1 veya 5 kg gibi ağırlıklarda ve paketler halinde ulaşabilirsiniz. Yedi yirmi dört tüketebileceğiniz bir çay arıyorsanız markanın Tiryaki ürünü sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Yüksek aroma düzeyine sahip bir çay içinse tomurcuklarıyla öne çıkan Çaykur Altınbaş siyah çayını da deneyebilirsiniz. Koku ve tadıyla yoğun bir çay tadına ulaşabileceğiniz Altınbaş'ı çoklu paketler halinde satın alabilirsiniz. Siz de dostlarınızla keyifli bir sohbetin kapılarını aralarken veya güzel bir kahvaltıyı iyi demlenmiş bir çayla taçlandırmak için Çaykur siyah çaylarını tercih edebilirsiniz.

Farklı Çaykur Ürünleri

Siyah çaylarıyla büyük rağbet gören Çaykur çayları farklı çay kültürüne sahip kullanıcılara da hitap eder. Plastik paket ve metal kavanozlarda bulabileceğiniz Çaykur yeşil çaylar limon, elma, nane gibi sağlığa faydalı bileşenlerden oluşur. Antioksidan özelliğine sahip türleriyle kış aylarında kendinizi grip ve nezle gibi hastalıklardan koruyabileceğiniz yeşil çaylar tamamen doğaldır ve hiçbir kimyasal kullanılmamasıyla tüketicilerine güven verir. Yeşil, zümrüt, burcum gibi türleriyle bulabileceğiniz yeşil çayları sayfamızdan kolayca satın alabilirsiniz. Bergamot aromasına sahip çaylar da büyük bir tüketici grubunun favorisini oluşturmaktadır. Tamdem modeliyle sahip olabileceğiniz bergamotlu Çaykur çayı ortalama 1000 gram olup çoklu paketlerle de satın alınabilir. Organik Hemşin çayı, Hemşin'in organik havzasında üretilerek doğallığına doğallık katmaktadır. Hiçbir aşamasında kimyasal kullanılmaması da ürünün Türkiye'nin en kıymetli çayları arasında bulunmasının bir diğer sebebidir. Özellikle yaz sıcaklarında ferahlatıcı etkisiyle sevilen DİDİ soğuk çaylar da şeftali, limon, karpuz, mango aromalı türleriyle öne çıkar. İster kutu ister şişe formlarında bulabileceğiniz soğuk çaylara paketlerle de ulaşabilirsiniz. Damak tadınıza uyduğu kadar sağlığınıza da fayda sağlayan Çaykur çayları için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.p>

Çaykur Hakkında

Türkiye çay sektörünün zirve isimlerinden biri olan Çaykur çok sayıda fabrika ve bölge müdürlüklerinin yanı sıra 20.000'e yaklaşan çalışanıyla üstünlüğünü korumaktadır. İktisadi Devlet Teşekkülü olan marka, Türkiye'nin de uluslararası boyutta simgesi haline gelen nitelikli markalardan biridir. Sayısız farklı damak tadına hitap eden Çaykur çay çeşitleri katıksız ve saf çay üretimi sayesinde de müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutar. Gelişmeyi sürdüren pazarın yeni koşullarına adapte olmak için de teknolojik faaliyetlerde bulunan marka ülkenin çay ziraatını geliştirme noktasında büyük fayda sağlar. Geniş ürün haritasını öğrenebileceğiniz kategorimiz farklı tür ve ağırlıklarına göre değişkenlik gösteren Çaykur çay fiyatları hakkında da etraflıca bilgi verir. Siz de çay içme alışkanlığınıza göre seçebileceğiniz ürünlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.