GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Casio

markasında 13203 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bir tüketici ve ticaret elektroniği üreticisi olan Casio saatleri, hesap makineleri, piyanoları ve envaiçeşit ürünüyle ünlü Japon menşeli bir markadır. Elektroniğin geldiği son noktayı ürünlerine başarıyla uyarlayan Casio ile siz de kategorimizde tanışabilir, hızlıca alışveriş yapabilirsiniz.

Casio Saatleri

Standart veya klasik görünüme sahip bir Casip erkek saati kıyafetlerinizle eşleştirmeniz için oldukça ideal görünümlerle tasarlanır. Çelik kordon ve kasa tipi sayesinde uzun müddet güvenle kullanabileceğiniz ürün gerçek deriye sahip kordonlarıyla da öne çıkar. Yüksek derece su geçirmezlik hassasiyetine sahip olan klasik ve standart erkek kol saati kahverengi, siyah, gümüş gibi öne çıkan renklerle tasarlanır. Ultra sağlamlık ve özellikle dağ gezileri gibi zorlu ortamlarda için de farklı Casio saatlerini inceleyebilirsiniz. 200 metreye kadar su geçirmeyen yapısıyla kol saatlerinde dayanıklılığı temsil eden seriye Casio G Shock ile ulaşabilirsiniz. Düşürme ve diğer sert müdahalelere karşı kararlı bir duruş sergileyen seri zorlu arazi koşulları için birebirdir. Standart ve özel renklerde görebileceğiniz G Shock ile ister ekstrem sporlarınızda, ister çamurlu, fırtınalı havalarda her zaman yanınızda olan bir saate kavuşabilirsiniz. Kullanışlılığı şıklıkla buluşturan Casio bayan saatleri de kadınların gözde kombinlerinin en iyi parçaları arasına girebilir. İster günlük veya özel günleriniz ister sportif faaliyetleriniz için farklı modellerle görebileceğiniz bir kadın kol saati zengin renk yelpazesiyle de birçok estetik algıya başarıyla hitap eder. Kategorimizi inceleyerek siz de stilinize en yaraşır saatleri bulabilir, modeline göre değişkenlik gösteren Casio saat fiyatlarını kolayca öğrenebilirsiniz.

Casio Müzik Aletleri

Sanatın yaratıcı ve eğlenceli dünyasına adım atmak ya da müzikal yeteneğinizi geliştirmek için Casio piyano modelleri sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Siyah, beyaz, gül ağacı gibi renklerle görebileceğiniz dijital piyanolar geniş bir ton ve ritim yelpazesi sunar. Piyano öğrenme ve nota keşif süreçlerinizi ömür boyu sürdürebilmenizi sağlayan bu özellik örneklenmiş piyano seslerini öğrenebileceğiniz Air ses kaynağıyla birleşir. Ortalama 88 tuşa sahip piyano modelleri bir konser salonunda dinleti atmosferini deneyimleme imkanı sunar. Çekiç aksiyonlu klavyelere sahip olan ürün isteğe bağlı olarak SP-34 üç pedallı ünite ile beraber kullanılabilir. Farklı çalma stilleri için oldukça farklı şekillerde tasarlanan Casio piyanolara kategorimizden hızlıca sahip olabilirsiniz. Daha çok klasik ve caz müzikler için ideal tercih edilen piyanolarla siz de enstrüman ve müzik bilginizi derinleştirebilirsiniz. Özellikle yeni başlayan ve piyano öğrenmeye karar verenlerin bazı müzikseverler de işe org çalmayla başlarlar. Oryantel ya da mini org gibi farklı modelleriyle bulabileceğiniz Casio orglara da kategorimizden sahip olabilirsiniz. Şarkı kitabı gibi aksesuarlarıyla beraber temin edebileceğiniz enstrüman piyano stili klavyelere sahip modeller de içerir. Tasarımına göre 44 ya da 61 gibi farklı sayıda tuşa sahip olan orglar dans müziği gibi farklı modlara da sahiptir. Siz de ürünün zengin model yelpazesi içinden size hitap eden tasarımları kategorimizde bulabilir, Casio org fiyatları hakkında da etraflıca bilgi alabilirsiniz.

Diğer Casio Ürünleri

Aksesuar ve enstrüman sahalarında sayısız kullanıcıyı mutlu edecek modellere sahip olan Casio sayısal işlemleriniz için kolaylık sağlayan farklı hesap makineleri de üretmektedir. Okuldan laboratuvara, ofisten mağazaya kadar farklı işletme ve kurumlar için özel olarak tasarlanan Casio hesap makineleri dört işlemlerin çok ötesinde hesaplarınız için de idealdir. Eğitim odaklı çevrelerde bilimsel hesaplar yapabileceğiniz, özellikle mağaza gibi işletmelerde daha hızlı ve pratik hesaplama yapabileceğiniz, ofis gibi profesyonel ortamlarda kullanabileceğiniz hesap makineleri kategorimizde sizleri beklemektedir. Fabrika, saha çalışmaları, taşımacılık, ürün yönetimi gibi çok farklı sektör ve kullanım alanına sahip terminaller için de uyumlu Casio terminal pillerini tercih edebilirsiniz. Kategorimizden aradığınız ürünü kolayca bulup satın alabilirsiniz. Dilerseniz alışverişinizi özelleştirmek için deneyebileceğiniz opsiyonlar da var. Örneğin, fiyat filtreme özelliği ile aradığınız ürünlerin bütçenize uygun modellerini hemen listeleyebilirsiniz. Kategorimizdeki ilgili yere en yüksek ve en düşük tutarları girerek ürün listesinde karşınıza çıkan seçenekleri özelleştirebilirsiniz. Akıllı sıralamayı kullanarak da markanın sayfalarımızda yer alan tüm ürünlerini fiyatlarına ya da listeye eklenme tarihine göre görüntülemeniz mümkün. Ürün incelemeleriniz esnasında bedava kargo, aynı gün kargo gibi fırsatlar ile de karşılaşabileceğinizi unutmayın.