GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Carvocal

markasında 357 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Araç multimedya sistemleri sektöründe Carvocal Türkiye'nin lider konumundaki perakende markaları arasındadır. Birbirinden farklı pek çok araç markası için tercih edebileceğiniz multimedya sistemlerle siz de navigasyondan internete birçok hizmete aracınızdan erişebilirsiniz. Araç markalarına özgü interface sistemleriyle de kategorimizde görebileceğiniz marka sayesinde siz de araç sürüşünüzü mükemmelleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü hemen sepete ekleyerek hızlı alışveriş imkanımızdan da yararlanabilirsiniz.

Carvocal Multimedya Özellikleri

Farklı birçok dijital hizmeti tek bir çatı altında toplayan Carvocal Android multimedya sistemleriyle araç sürüşünüzden aldığınız verimi arttırabilirsiniz. 18 kanal hafızası sayesinde dilediğiniz radyoyu dinleyebileceğiniz ürün USB ve hafıza kartı girişine de sahiptir. Böylece sevdiğiniz müzik listelerine de kolayca erişip ürünü özelleştirmeniz mümkündür. Hafızası itibarıyla da çeşitlilik gösteren ürün 1, 2 GB gibi RAM kapasitelerinin yanı sıra 16 ya da 32 GB hafızalara sahip modeller içerir. 1024 x 600 seviyesindeki ekran çözünürlüğü sayesinde mükemmel görüntüler sunar. 7, 8, 10 inç gibi farklı ekran boyutlarında görebileceğiniz modellerin tamamı HD dokunmatik paneliyle oldukça kullanışlıdır. Ürünü kendine has kılan detaylardan biri de açılışı sırasında markanın logosunu göstermesidir. Birbirinden farklı araç modelleri için özel olarak üretilen modeller arasında Carvocal Linea gibi bir tasarımı tercih edebilirsiniz. 2007 - 2016 yılları arasındaki araçlarla uyumlu olan ürün kompakt ve anlaşılır yapısıyla kullanıcı dostudur. 2 GB RAM ve 32 GB hafızaya sahip olan modeli 7 inçlik HD ve dokunmatik ekranıyla hızlıca kullanabilirsiniz. Bluetooth 5.0 uyumluluğu sayesinde görüşmelerinizi de gerçekleştirebileceğiniz ürün böylece yol esnasında telefonunuzla ilgilenmenize gerek bırakmaz. Dahili GPS anteniyle mükemmel bir navigasyon hizmeti sunan model çevrimdışı navigasyon hizmeti de vermektedir. Ürünü Carvocal multimedya ses sistemleri noktasında ise 4 x 45 W ses çıkışıyla görebilirsiniz. 64 GB USB desteğiyle de sayısız müziği depolayabilirsiniz. Birbirinden üstün özellikleriyle ürünü kategorimizde detaylıca inceleyebilirsiniz.

Carvocal Multimedya Fiyatları

Markanın multimedya ürünleri oldukça geniş fiyat skalasıyla birçok bütçeye başarıyla hitap eder. Geri dönüş kamerası, 1080 p gibi seviyelerde AVI, MKV, MP4, WMV, MPG ve RMVB gibi video formatlarını desteklemesi de araç sürüşünüzü kolaylaştıracak ve keyiflendirecek detaylar arasındadır. Bu gibi teknik birçok özellikle de şekillenen fiyat skalasını ürünün hangi marka araç için uyumlu olduğu da etkiler. Direksiyon kumanda desteği, DVD, Wi-Fi bağlantısı gibi birçok özelliğe sahip Carvocal Fluence multimedyası öne çıkan modeller arasındadır. Ürünün envaiçeşit teknik özelliğiyle donatılan ve 9 inçlik ekran boyutunda görebileceğiniz Toyota için üretilen Leyaton multimedyalar da rağbet görmektedir. Yine Opel'den Volkswagen'e, Hyundai'den Peugeot'ya, Ford'dan Fiat'a kadar birçok araç markası için farklı tasarımlar bulunur. Fiyat seyrini etkileyen en önemli unsurlardan biri de araç budur. Dilerseniz kategorimizde en uygun fiyatları görebilmeniz için çeşitli fırsatları kullanabilirsiniz. Fiyat aralıklarınızı kendinizin belirleyebileceği opsiyonumuzu değerlendirerek en uygun modellerin listelemesini yapabilirsiniz. Gerçek kullanıcıların yaptığı Carvocal multimedya yorumlarıyla beraber de değerlendirebileceğiniz ürün sunduğu çok yönlü dijital hizmetleri sayesinde hayatınızı oldukça kolaylaştırır.

Carvocal Interface Sistemleri

Markanın sunduğu interface sistemleri aracılığıyla tek bir tuş sayesinde aracınızdaki ekranı Android işletim sistemiyle buluşturabilirsiniz. Ürünü Citroen'den Ford'a, Seat'tan Opel'e kadar birçok araç markası için farklı modelleriyle değerlendirebilirsiniz. 2015 - 2019 ya da 2017 - 2019 gibi farklı uyumluluklara sahip olan ürün yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde kaliteli görseller sunar. Direksiyondan kumanda desteği sunan ürünü kullanmak için böylece sürekli ekrana dokunmak zorunda kalmazsınız. Bluetooth, dahili mikrofon, DVD, USB gibi özellikleri sayesinde özelleştirebileceğiniz ürünle aracınızı şekillendirerek mükemmel deneyimler yaşayabilirsiniz. Farklı birçok video formatı destekleyen ürün 1080 p kalitesi sayesinde içeriklerinizi televizyonlarınızdan izlerken aldığınız kaliteyi aratmaz. Dilerseniz siz de kategorimizde farklı birçok interface sistemini inceleyerek aracınıza uygun modeli hemen bulabilirsiniz.