GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Carub

markasında 1821 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Otomobilleriniz için envaiçeşit aksesuara Carub ile sahip olabilir, aracınızı kolayca özelleştirebilirsiniz. Araç sürüşünüze çeşitli açılardan konfor sağlayacak geniş ürün portföyünde sis lambaları, LED ışıklar, park sensörü, telefon tutucu, hoparlör gibi birçok ekipman bulabilirsiniz. Aracınıza işlevsellik kadar estetik de katacak pek aksesuara siz de kategorimizden hemen sahip olabilirsiniz.

Popüler Carub Ürünleri

Araçlara gösteriş kattığı kadar geceleri daha iyi görünme olanağı sunan Carub LED ışıkları yüksek voltajda ve kırmızı, sarı, beyaz gibi birçok renkte tasarlanmaktadır. Parmak lamba LED ışıklı olarak öne çıkan modeller 12 ya da 24 volt gibi güçlerle oldukça etkili bir güç sunar. Turbo fanlı Carub LED Xenon modeli de yüksek ışık veren, turbo sistemi sayesinde ısınma yapmayan bir modeldir. Şimşek etkili olarak tasarlanan ürün araçlarınıza oldukça dinamik ve iddialı bir hava verir. Araçlarınızın farklı birçok noktasına montaj yaparak kullanabileceğiniz Carub LED ışıklarını Carub sis lambası ürünleri takip eder. Soğuk hava koşullarında sık görülebilen, özellikle sabahın erken saatlerinde yola çıkanların daha çok tanık olabileceği sisli havaların etkisi de daha iyi görüş sağlayan sis lambalarıyla minimize edilebilir. Kötü hava şartları için güvenli kullanım anlamına gelen sis farlarına Carub ile farklı modelleriyle ulaşabilirsiniz. Sağladığı etkili ışıkla sisli havalarda tedirgin olmanıza izin vermeyen ürün yuvarlık ve uzun, ince yapıda birçok model içerir. Farklı araç tiplerine göre Carub sis farları arasından en ideal modeli hemen bulabilirsiniz. 150 PSI hava basma imkanı tanıyan bir Carub hava kompresörü ile de lastiklerinizden deniz yataklarınıza, şişme botlardan futbol toplarına kadar birçok ekipman ve ürününü hızlıca şişirebilirsiniz. Özellikle uzun yollarda lastik havasının inmesi daha muhtemel olduğundan kompresörleri bir güvenlik ekipmanı olarak da düşünebilirsiniz.

Öne Çıkan Diğer Carub Ürünleri

550 - 700 mm, 475 - 600 mm gibi birçok ölçüde bulabileceğiniz Carub silecekleri arasından araç modelinize yakışacak bir modeli kolayca bulabilirsiniz. Yağışlı havalardan araç dışı temizliğine kadar fayda sağlayan ürün etkili silme özelliği sayesinde araç camında biriken suları, su damlalarını anında domine eder. Araç sürüş güvenliğinin bir diğer önemli ekipmanı Carub park sensörü modelleriyle karşınıza çıkar. Kör noktalar, aynalardan görünmeyen kısımlar araç park ederken dezavantajlı durumlar doğurabildiğinden tüm hataları park sensörüyle giderebilirsiniz. Tüm ayrıntıları görebileceğiniz ekranı, otomatik algılayıcısı sayesinde uyarı veren sesi sayesinde durmanız gerektiği anı kolayca hesaplayabilirsiniz. Otomobil güvenliğini üst düzeye çıkarabileceğiniz, hatta özelleştirebileceğiniz bir ürün olan Carub merkezi kilitlerin de inceleyebilirsiniz. Kapı kilitlerinden komuta edilen merkezi kilit sistemine sahip araçlarda tercih edebileceğiniz ürüne 2 adet kumanda ve bir beyinden oluşan bir modeliyle sahip olabilirsiniz. Carub merkezi kilit sistemi ile hem araç güvenliğinizi arttırabilir hem kişiselleştirilmiş bir kullanım sağlayabilirsiniz. Siz de kategorimizde bulunan, linkler yardımıyla da hızlıca ulaşabileceğiniz envaiçeşit Carub ürününü detaylıca inceleyebilirsiniz. Çeşitli fırsatlarla da karşılaşabileceğiniz sayfamızda hızlı alışverişten yararlanabilirsiniz.

Carub Araç İçi Aksesuarları

Uzun ya da kısa kilometreli seyahatler olsun, araç sürüşünüzde farklı birçok motivasyon da keyfinizi yerine getirebilir, sürüşü daha konforlu hale getirebilir. 1000 W güçte bir Carub hoparlörü size motivasyonu da konforu da eş zamanlı olarak sunabilir. Daha farklı güçlerde de bulabileceğiniz ürün aracınızı dizayn etmek için de ilk sıralarda yer alabilecek ürünler arasındadır. Şarkılarınızı yüksek ve oldukça kaliteli seslerde dinlemek, hatta park ettiğiniz serbest bölgelerde de çalarak da eğlenmek için birbirinden farklı hoparlörleri kategorimizden hemen bulabilirsiniz. Sunduğu konfor kadar araç sürüşü esnasında bir güvenlik opsiyonu olarak da görebileceğiniz Carub telefon tutucuları da aradığınız ürün olabilir. Torbido üstüne yerleştirerek telefonunuzu gözünüzün önünde, eller serbest bir şekilde kullanmanın rahatlığına siz de varabilirsiniz. Farklı renklerde de bulabileceğiniz telefon tutucular kalp şekilli, M görünümünde, yuvarlak formdaki modelleriyle kategorimizde yer almaktadır. Dilerseniz Carub ürünlerini incelerken fiyat aralıklarını kendiniz de seçebilirsiniz. Arayışınıza ve bütçenize en uygun ürünleri böylece hızlıca listeleyerek vakit kaybetmeden en verimli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Aradığınız ürünü bulduğunuzda ise tek yapmanız gereken sayfamızın kolay alışveriş yönteminden yararlanmaktır.