Care Pack

İncelendi, karar
verildi, korundu.

Bunları biliyor muydunuz?

Akıllı telefonlarımızla ilgili
kazaların %45'i evde gerçekleşiyor.

Tüm kazaların %46'sı telefonun
elimizden kayıp düşmesi ve sıvı hasarı sebebi ile oluşuyor.

Kullanıcıların neredeyse yarısı
akıllı telefonlarının zarar görmesine neden olan kazalar yaşadı, yaşıyor.

Hasarlı telefonların
onarım maliyetlerinin
yüksek olması nedeniyle, kullanıcıların yarısından azı onarıma karar veriyor

* Ağustos 2019'da gerçekleştirilen Smart Barometer çevrimiçi anketi.

Bu yüzden sizin için
Care Pack imiz var

Care Pack ile artık akıllı telefonunuzda oluşacak mekanik ekran hasarları veya su dökülmeleri ile ilgili endişelenmenize gerek yok. Hasar durumunda akıllı telefonunuzu hızlı ve profesyonel bir şekilde onarıyoruz. Onarımları, cihazın üretici garantisini koruyabilmeniz için yetkili onarım merkezlerinde gerçekleştiriyoruz.

Artık endişelenmenize gerek yok, onarımınızla biz ilgileniyoruz.. Tek yapmanız gereken bizi aramanız ve sonrasında cihazınızın onarımının bitmesini beklemek olacak.

Neden Care Pack ?

 • Cihazınız için gereken korumayı tam olarak karşılar ? Cihaz ekranınızda mekanik hasar veya su dökülmesi durumunda oluşan hasarlara karşı tam olarak ihtiyacınız olan yetkili onarım.
 • Tasarruf edin ? Onarım için cebinizden ödeme yapmayın, cazip Care Pack fiyatlarımızla sahip olabileceğiniz bu hizmet paketi, tüm onarım ve kargo masraflarını karşılar.
 • Zahmetsiz, hızlı - Türkiye'de sayısı 1.000 e yaklaşan kolay erişilebileceğiniz kargo noktaları ile hızlı teslimat ve en fazla 10 iş gününde onarım.
 • Üst seviyede profesyonellik - Onarımdan sonra cihazın garantisini bozmayan , orijnal yedek parçalar ile yetkili servislerden hizmet.
 • Daha fazlası da var! Ekran, mikrofon, kameralar, flaş ve hoparlör dahil olmak üzere cihazınızın birçok bileşen ve fonksiyonlarının performans ve durumunu kontrol etmenizi sağlayan uygulamamız da kullanımınıza sunuluyor.

CarePack Nasıl çalışır?

Cihazınızı koruma altına almak için yalnızca birkaç basit adım atmanız yeterli:

Telefonunuzu aldıktan sonra, GittiGidiyor hesabınıza giderek Telefon ve Care Pack satın alma işlemlerinizi onaylayın. Bu adımı atlamayın, bu onay olmadan Care Pack hizmetini başarıyla etkinleştiremezsiniz.

Satınalma onayınızdan sonra "Hoş geldiniz" mesajımız ile size göndereceğimiz linki kullanarak uygulamamızı yeni telefonuza indirin ve aktivasyon adımlarına başlayın.

Care Pack satın aldığınızda, GittiGidiyor tarafından tanımlanan Care Pack satınalma işleminize ait satış kodunuzu girin, onayları kabul edin ve Care Pack hizmetinizi etkinleştirin.

Yeni almış olduğunuz cihazınızı artık hiç bir endişe duymadan, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde keyifle kullanın!

Sorularınız için aşağıdaki

Sıkça sorulan sorularımızı kontrol edebilirsiniz.

 • Care Pack nedir?
  Care Pack, yeni cihazınızı ekranında oluşacak mekanik ve su hasarlarına karşı koruma altına alan bir servis paketidir. Artık endişelenmenize hiç gerek kalmadı, telefonunuzun kasası, tuşları veya kamera gibi diğer bileşenleri ekranla birlikte hasar görürse, bunlar da koruma kapsamında olacak. Ufak sızıntılardan tamamen suya batmaya kadar tüm su hasarları kapsam dahilindedir.- Tüm içerik ve hizmetin kapsamı sizlere konfor ve rahatlık vermek tasarlanmıştır.. Care Pack www.gittigidiyor.com adresinden satın alınan yeni cihazlar için geçerlidir.
 • Care Pack kullanıcıya ne gibi avantajlar sağlar?

  Care Pack her an ihtiyacınız olan bir korumadır - Basit ve ekonomiktir! Telefonunuzu istediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde endişelenmeden kullanmanızı sağlar:

  • Mekanik hasar durumunda ekran ve diğer parçalar dahil olmak üzere geniş koruma kapsamı
  • Ücretsiz kargo ve üst seviyede uzmanlık
  • Cihaz garantisini koruyan yetkili servis onarımı
 • Care Pack maliyeti ne kadar ve bunun için nasıl ödeme yapabilirim?

  Care Pack hizmetinin fiyatı cihazın satın alma fiyatına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Cihazı satın alırken Care Pack i sepetinize ekledikten sonra www.gittigidiyor.com adresinde bulunan ödeme yöntemlerini kullanarak veya cihazı satın aldığınız tarihinden itibaren en fazla 7 gün içerisinde size gönderilecek mesajdaki bağlantıyı takip ederek en fazla 48 saat içerisinde ödeme yapabilirsiniz.

 • Care Pack'teki Onarım limiti nedir?

  Hizmet etkinleştirme tarihinden itibaren 12 (on iki) ay içinde bir onarım hakkına sahipsiniz. Onarım masraflarını, cihazın fatura bedeli ile sınırlı olacak şekilde karşılamaktayız.

 • Hasarı nasıl bildirebilirim?

  Hasar bildirimi için çağrı merkezimize hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00 - 18:00 arasında 08507373232 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 • Onarım süreci nasıl ilerliyor?

  Sürecimiz oldukça kolay ve zahmetsiz:

  • Hasarı bildiriminizi yapıp hizmetinizin geçerliliğini onayladıktan sonra en geç 24 saat içerisinde bizden bir kargo kodu ve en yakın kargo teslimat noktasının yerini belirten bir SMS alacaksınız. Bu mesajı aldığınız tarihten itibaren en geç 5 gün içerisinde cihazı kargolamanız gerekmektedir.
  • Hasar görmüş cihaz, konusunda uzman ve yetkili bir servis merkezine gidecektir.
  • Servis merkezi hasarlı telefonunuzun onarımını gerçekleştirecektir.. Bazı özel durumlarda; onarım mümkün olmadığında veya onarım bedeli yukarıda belirtilen sınırı aştığında - teknik yardım hattı daha sonraki adımları onaylatmak için sizinle iletişime geçecektir.
  • Sonrasında kurye, onarılan telefonu belirttiğiniz adrese teslim edecek ve siz de cihazınızı keyifle kullanmaya devam edeceksiniz.!
 • Onarım merkezi hasarlı bir cihazı onarılamaz olarak değerlendirirse ne olur?

  Teknolojik süreçler veya yedek parçaların bulunamaması nedeniyle onarımın imkansız olması durumunda cihaz onarım yapılmaksızın size iade edilecektir - bu durumda Care Pack Paketinizin iptalini isteyebilir ve ücretinin iadesini talep edebilirsiniz. Ödediğiniz Care Pack bedeli, servisinizin geçerlilik süresi boyunca daha önce başka bir onarım yaptırmadıysanız tamamen iade edilecektir.

 • Onarım merkezine göndermeden önce cihaz nasıl hazırlanır?

  Cihazı kuryeye teslim etmeden önce, içinde bulunan verilerinizi güvenceye alın, ayrıca SIM kartı ve hafıza kartını çıkarın. PayPass gibi temassız etiketleriniz varsa, bunları telefondan çıkarın. Ayrıca lütfen telefonunuzdaki güncel bilgilerinizi yedekleyin.. Servis Merkezinde bir çok durumda durumda telefonlar fabrika ayarlarına döndürülür ve verileriniz kaybolur. Telefondaki verilerden sorumlu olmadığımızı ve telefonun içerisindeki bilgilerle ilgili bir yedekleme yapmadığımızı özellikle belirtmek isteriz. Ayrıca kargoya verilmeden önce telefonuzu, taşıma sırasında herhangi bir hasar almayacak şekilde ambalajlamanız gerekmektedir..

  Bir iOS cihazı (Apple) kullanıcısıysanız:

  Cihazınızı göndermeden önce lütfen iPhone'umu Bul (FMI) hizmetinin olup olmadığını kontrol edin. FMI var ve açık ise lütfen kapatın. Apple® cihazınızda etkinleştirilen FMI işlevi, servis teknisyeninin telefonunuzu onaramamasına ve servis süresinin uzamasına neden olabilir. FMI işlevinin nasıl devre dışı bırakılacağına ilişkin talimatlar ekteki belgede ve üreticinin resmi web sitesinde bulunan aşağıdaki linkte bulunabilir:

  Android cihazı kullanıcısıysanız:

  Telefonunuzdaki tüm etkin kilitleri kapatın. Onarım Merkezi kilitli cihazları onaramamakta veya onarım süresi uzamaktadır..

  Aşağıdakilerin devre dışı bırakılıp bırakılmadığını kontrol edin:

  • Ekran kilidi, örn. şifre, güvenlik kodu, parmak izi veya yüz tanıma kilidi
  • Etkinleştirme kilidi (Samsung Galaxy Note 3 ve Galaxy S5 için)
  • 5.1 ve üst sürüme sahip Android telefonlarda Google hesabından ve diğer hizmetlerden /uygulamalardan çıkış yapma
 • Verilen servisin Hüküm ve Koşullarını nereden bulabilirim?
 • Nasıl şikayette bulunabilirim?

  Hizmetin sunulmasına ilişkin her türlü şikayet için: Barbaros Mahallesi, Mor Sümbül Sokak, Meridian İş Merkezi No: 1 Kat: 13 Daire 172-173 Ataşehir adresine başvurarak, ya da 0850 737 3232 numaralı Çağrı Merkezini arayarak veya tr_complaints@digitalcaregroup.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.