GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Canbebe

markasında 350 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Oldukça sağlıklı ve kaliteli bir bebek bakım ürünleri markası olan Canbebe ile bebeklerinizi güvenli bir şekilde büyütebilirsiniz. Yavrularınızın farklı dönemlerine özgü bebek bezleri, lokal temizlik için ideal ıslak havlular ve bakım örtüleriyle markayı kategorimizden inceleyebilirsiniz. Fırsatlardan yararlanabileceğiniz ürün listemizden dilediğiniz ürünü hızlıca satın alabilirsiniz.

Canbebe Bebek Bezleri

Bir Canbebe bebek bezi fırsat paketleri sayesinde kategorimizde avantajlı alışverişle sunulmaktadır. Bebeklerinizin, büyüme evrelerine göre numaralandırılmış bezler sayesinde altları her daim kuru kalır. En sık tercih edilenlerden Canbebe 4 numaralı bezler 7 ila 16 kg arasındaki çocuklar için idealdir. Pamuksu ve yumuşacık dokusuyla bebeğinizin cildine uyum sağlayan ürün 100'lü, 120'li gibi paketlere sahip hacimlerde satın alınabilir. İsterseniz tekli satın almaların yanı sıra ikili paketlerle temin ederek daha uzun süreli bebek bezi tedariği sağlayabilirsiniz. Junior beden olarak öne çıkan Canbebe 5 numaralı bebek bezleri de 11 - 18 kg arası çocuklar için optimum kalitede tasarlanır. Mayo bebek bezi olarak öne çıkan ürün bebeğinizin ev, deniz kenarı gibi iç ve dış mekanlarda kıyafeti olarak da tercih edilebilir. Paketinde 11 adet bezin bulunduğu ürünlerin yanı sıra ultra fırsatlara da odaklanabilir, 88 adet bez içeren paketleri de temin edebilirsiniz. Uzmanlar tarafından geliştirilerek bebeklerinizin ihtiyaçlarına göre tasarlanan Canbebe 3 numaralı bebek bezleriyse 4'le 9 kilogram arası ağırlığa sahip çocuklar için tercih edilebilir. Midi beden olarak da bilinen ürün emici ve dağıtıcı kanal teknolojisiyle üstün bir temizlik fırsatı sunar. Sıvıyı anında emen kanalları sayesinde bezin dengeli bir şekilde ıslanmasını sağlayan ürün hızlı kuruluğuyla müthiş fayda sağlar. BPA, paraben, parfüm içermeyen ürün ön ve arka bariyerli kilit sistemine sahiptir. Süper fırsat paketleriyle görebileceğiniz bir diğer model Canbebe 6 numaralı bezlerdir. 15'li, 72'li gibi farklı adetlerde satışa sunulan ürün 15 - 25 kg arası bebekleriniz için birebirdir. Extra Large beden olarak da bilinen ürünle bebeklerinizin son dönem bez bakımlarını da sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz. Her dönem için farklı Canbebe bezleri için sayfamızı incelemeniz yeterlidir.

Diğer Canbebe Ürünleri

Bebek bakımının önemli diğer ekipmanlarıyla da temizliği maksimum seviyede devam ettirebilirsiniz. Genellikle 56'lı olarak bulabileceğiniz Canbebe ıslak mendilleriyle bölgesel temizliği kesintisiz sürdürebilirsiniz. Bebeklerinizin altını değiştirirken kullanabilmenizin yanı sıra mama sonrası ağız temizliği için de tercih edebilirsiniz. Temizlikle beraber cildi nemlendirmeye de yarayan ıslak havlular alkol ve paraben içermeyen özel formülüyle güvenli bir şekilde kullanılabilir. Ekonomik paketleriyle de satın alabileceğiniz Canbebe ıslak havluları sayesinde bebeklerinizin temel bakımları her zaman güvence altındadır. Bütçenize uygun bir Canbebe bebek bakım örtüsü satın almak için de hemen kategorimizi inceleyebilirsiniz. Geniş emici tabakası sayesinde bebeğinizin altını değiştirdiğiniz zemine koyabileceğiniz örtü bez değişimi sırasında yayılabilecek tüm sıvıları emer. Süper emici mikro tanecikleri sayesinde sıvının yatağa geçmesi engellenir. Tekli, 4'lü, 6'lı paketler gibi farklı alım imkanlarıyla Canbebe bebek örtülerini kategorimizden avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Canbebe Hakkında

Perakende ile ve kendi markası altında 110'dan fazla ülkeye satış gerçekleştiren Canbebe tek kullanım hijyen ürünleri noktasında dünyanın öncü markalarından biridir. Dahil olduğu pazarın lider konumundaki markalara da değişen trendler konusunda başarılı destekler veren firmanın başarısı ürünlerini ileri teknolojiyle buluşturmasından gelir. Kapsamlı AR-GE çalışmaları sayesinde ürünlerini tekrar tekrar formüle eden marka ticari başarısını kesintisiz olarak sürdürmektedir. Siz de bebeklerinizin huzurlu ve sağlıklı bir şekilde gelişmeleri için en temel bakım ürünlerine kategorimizden hızlıca sahip olabilirsiniz. Oldukça farklı avantajlı paketlerle görebileceğiniz ürünler sayesinde bütçenize uygun ürünleri bulmanız hiç zor değildir.