GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Brit Care

markasında 102 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Brit Care Türkiye'nin lider konumundaki pet ürünleri dağıtıcılarından Atlaspet A.Ş. bünyesinde faaliyetlerini göstermektedir. Kedi ve köpeklerinizin farklı dönemlerde tüketebilecekleri birbirinden farklı Brit Care maması kategorimizde yer almaktadır. Özellikle seçmek istediğiniz ürünler kadar genel araştırmaya da müsait olan sayfamızdan aradığınız mamayı kolayca satın alabilirsiniz.

Brit Care Köpek Mamaları

Köpeklerinizin sağlıklı bir şekilde büyümesi için tercih edebileceğiniz bir Brit Care köpek maması minik dostunuzu çevrenin olumsuz etkilerinden korur. 2'den 15 kg'a farklı ağırlıklarda satın alabileceğiniz ürün kuzu, somon, ringa balığı, ördek ve tavşan eti gibi seçili maddelerle donatılır. Markayı öne çıkaran mamalardan biri Brit Care hipoalerjenik köpek mamasıdır. Markanın birçok köpek mama türünde görebileceğiniz bu özellik bazı besin içeriklerine karşı alerjisi olan köpekler için idealdir. Uzmanlardan alacağınız destekle köpeğinizin hangi gıdaya alerjisi olduğu tespit edildikten sonra kullanıma uygundur. Tavşan, geyik, kuzu eti gibi tatlarla donatılan hipoalerjenik mamalar kolay sindirim açısından pirinçli çeşitleriyle de satışa sunulur. Kemik, eklem ve bağışıklık desteğini alerjiye karşı koruma sağlayacak mamalarla sağlamanız için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bir Brit Care yavru köpek maması ile de gelişim evrelerindeki köpeklerinize maksimum fayda sağlayabilirsiniz. 2, 3 ya da 12 kg gibi ağırlıklarda bulabileceğiniz yavru köpek mamaları fiziksel ve zihinsel gelişime katkı sağlar. Kuzu etli, ördekli, pirinçli karışımlarla bulabileceğiniz ürünle yavruların mutlu ve sağlıklı bir şekilde büyümesine vesile olabilirsiniz. Brit Care Puppy yavru köpekleriniz için seçebileceğiniz en popüler mamalardan biridir. Yüksek kalite proteinler sağlıklı gelişime temel oluştururken mineraller kemik ve diş sağlığına katkı sağlar. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi için gerekli C Vitamini de Puppy mamalarında görebileceğiniz bileşenlerden biridir. Farklı ırk ve türlerdeki köpekleriniz için Brit Care köpek mamaları ile tanışabilir, kategorimizden istediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Brit Care Kedi Mamaları

İştah açan bir Brit Care kedi maması ile minik dostlarınızın gelişiminin önünü açabilirsiniz. Kedilerin hassas damak tatları olduğunu bilen Brit Care bu durumu gözeterek hazırladığı mamalarla kedilerin sağlığına olduğu kadar damak tadına da hitap etmektedir. Erken dönem kedileriniz için en doğru mamayı Brit Care yavru kedi maması ürünleriyle bulabilirsiniz. 2 ya da 7 kg gibi ağırlıklarda bulabileceğiniz ürün kısa veya uzun aralıklarla mama almayı tercih edenler için idealdir. Çoğunlukla tavuklu türleriyle bulabileceğiniz yavru kedi mamaları sağlıklı kas gelişiminin olmazsa olmazlarını içermektedir. Prebiyotik ve C vitamini gibi içeriklere sahip olan Brit Care Crazy protein, yağ, nem, kalsiyum, fosfor gibi bileşenlere sahiptir. DHA&EPA dengesi sayesinde kedinizin mental gelişimine de katkı sağlayan ürün şahane bir ziyafet sunar. Kısırlaştırılmış kedileriniz içinse en doğru tercihlerinizden birini Brit Care Missy mamasını seçerek yapabilirsiniz. Düşük magnezyum idrarla ilgili yaşanan sorunları ortadan kaldırabilmektedir. Düşük yağ ve yüksek lif içeriği sayesinde özellikle kısırlaştırılma operasyonundan sonra çok yemeye başlayan kedileriniz için de Missy mamasını tercih edebilirsiniz. Tavuk, pirinç, dehidre hindi, kurutulmuş elma gibi içeriklere sahip olan ürün kısır kedinizin ihtiyaçlarına üst düzeyde yanıt verir. Siz de minik dostlarınızı anlayıp onlara fayda sağlayan Brit Care kedi mamaları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Brit Care Ödül Mamaları

Minik dostlarınız için ödüllü Brit Care mamalarını da tercih edebilirsiniz. Hırçın ve aksi davranışlarından uzaklaşması için uysal anlarında verebileceğiniz ödül mamaları farklı kullanım şekilleriyle de tercih edilmektedir. Kedi veya köpeğiniz bir eğitimi tamamladığında ya da istenilen davranışı uygulamaya başladığında onları ödül mamalarıyla ödüllendirebilirsiniz. Evcil hayvanınızın yaşı, kilosu, cinsiyeti gibi faktörlere göre seçebileceğiniz birbirinden farklı ödül mamaları markanın kuru mamalarıyla setler halinde satışa sunulmaktadır. Siz de dostlarınızı ekstra sevindirmek, barışçıl davranışlarda bulunmasını sağlamak için ödül mamalarını tercih edebilirsiniz.