GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Blu-ray

kategorisinde 5265 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Blu-Ray

Blu-Ray modelleri, teknolojiyi yakından takip eden ve tüm filmleri maksimum görüntü kalitesiyle izlemek isteyen kullanıcılar için özel olarak üretiliyor. En güncel filmleri evinizin konforunda sinema kalitesinde izleyebilmenize imkân tanıyan Blu-Ray DVD çeşitleri, Full HD ve 4K formatlarını desteklemeleriyle öne çıkıyor. Çeşitli Blu-Ray markaları tarafından üretilen modeller, yüksek kaliteleri ve uzun kullanım ömürleriyle olduğu kadar ideal fiyatları ile de beğeni kazanıyor.

Blu-Ray Disk Çeşitleriyle Güncel Filmleri İzleyin

Blu-Ray

Blu-Ray disk seçenekleri, son teknolojiden yararlanılarak üretilen en yeni filmleri yüksek kalitede izleyebilmenize olanak tanıyor. Endgame Blu-Ray ve Captain Marvel Blu-Ray seçenekleri, benzersiz Marvel evreninin tadını doyasıya çıkarabilmenize olanak tanıyor. Avengers Blu-Ray ve Spider-Man Far From Home Blu-Ray seçenekleri de Marvel evreninin heyecanını paylaşabilmenizi sağlayan ürünler arasında bulunuyor. Güncel filmlerle sinemayı yakından takip edebilmenizi sağlayan ürünler arasında Star Wars Blu-Ray ve John Wick 3 Blu-Ray çeşitleri de bulunuyor. Joker Blu-Ray ve Suicide Squad Blu-Ray türleri ise efsanevi filmleri arşivlemek isteyenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

4K Blu-Ray Seçenekleriyle Sinemanın Tadını Çıkarın

Blu-Ray

En çok tercih edilen Blu-Ray CD çeşitleri arasında 4K görüntü kalitesine sahip olan ürünler de bulunuyor. 4K Blu-Ray türleri, televizyonların desteklediği maksimum görüntü kaliteleri arasında yer alan 4K teknolojisinden yararlanabilmenize ve bu sayede evinizde gerçek bir sinema deneyimi yaşayabilmenize olanak tanıyor. 3840 piksellik çözünürlük sunarak Blu-Ray Full HD kalitesinden iki kat daha canlı ve parlak görüntü sunan 4K içerikli modeller, bu sayede 3D filmleri ve yoğun dijital efekt içeren yapımları heyecanla takip edebilmenize yardımcı oluyor . 4K kalitesinde üretilen Blu-Ray türleri, kendi projeksiyon sistemini kurarak evini sinemaya dönüştüren kişilerin de favorileri arasında bulunuyor.

Film Restorasyonlarını Keyifle Takip Edin

Blu-Ray

Blu-Ray türleri, yeni teknolojiyle üretilmiş modern filmlerde olduğu kadar restorasyon geçirmiş klasik filmlerde de yüksek performans gösteriyor ve size çarpıcı bir seyir deneyimi sunuyor. Efsanevi sinema klasiklerini maksimum çözünürlükte izleyebilmenize olanak tanıyan ürünler, bu sayede geçmişle gelecek arasında etkili bir köprü oluşturuyor ve klasik filmlerden vazgeçemeyen sinefillerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Restorasyon kalitesini artıran ve bu sayede nostaljik filmleri sanki bugün çekilmişler gibi etkileyici bir çözünürlüğe kavuşturan ürünler, kişisel arşivinize mutlaka eklemeniz gereken ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor. DVD çeşitleri için bu sayfamızı; tüm DVD, VCD ve Blu-ray çeşitleri için DVD, VCD, Blu-Ray kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Blu-Ray sipariş etmeden önce beğendiğiniz ürünün teknik özelliklerini dikkatle incelemenizde yarar bulunur.
  • Farklı içeriklere sahip Blu-Ray çeşitlerini bir arada satın alarak zengin bir kişisel arşiv oluşturabilirsiniz.
  • Blu-Ray oynatıcı modellerinden satın alarak tüm Blu-Ray'lerinizi keyifle ve rahatça izleyebilirsiniz.
  • Blu-Ray seçeneklerini maksimum kalitede izleyebilmek için 4K özellikli televizyonlardan yararlanabilirsiniz.
  • Blu-Ray modellerini güvenli bir şekilde saklayabilmek için dekoratif disk raflarından satın alabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Blu-Ray fiyatları; ürünlerin markalarına, kalitelerine ve içeriklerine göre değişiklik gösterebilir.
  • Set hâlinde satılan Blu-Ray modellerini tercih ederek daha fazla ürüne daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
  • Blu-Ray çeşitlerini darbelere, düşmelere ve sıvı temasına karşı koruyarak olası deformasyonları önleyebilirsiniz.
  • Blu-Ray modellerini temizlerken özel fiber bezlerden yararlanarak çizilmelerin önüne geçebilirsiniz.
  • Kullanmadığınız Blu-Ray modellerini özel kutularında muhafaza ederek bekleme ömürlerini uzatabilirsiniz.