GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Salcano Dağ (Kros) Bisikleti

kategorisinde 170 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi bisiklet tipi için arıyorsunuz?

Salcano Dağ Bisikleti

Bisiklet dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Salcano, birbirinden kaliteli ve dayanıklı dağ bisikleti modelleri ile burada karşınıza çıkıyor. Bisiklet tutkunlarının dağ bisiklet alışverişinde öncelikli olarak tercih ettiği Salcano dağ bisikleti modelleri, uygun fiyat seçenekleri ve geniş model çeşitliliğiyle beğeninize sunuluyor. Eğer siz de eski bisikletinizi yenilemek ya da doğada güvenle kullanabileceğiniz bir dağ bisikleti almak istiyorsanız, buradaki Salcano kros bisiklet modellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Salcano Dağ Bisikleti Modelleri

Toprak zeminde, zorlu patika yollarda ya da şehir dışı kırsal alanlarda kullanımı tercih edilen Salcano dağ bisikletleri, üstün kaliteli özellikleri ve dayanıklı malzemesi ile bisikletseverlere uzun yıllar hizmet etmeyi amaçlıyor. Amatör seviyeden profesyonel seviyeye kadar pek çok farklı model seçeneği barındıran Salcano bisikletler, bir dağ bisikletinde aradığınız tüm özellikleri ve çok daha fazlasını size sunuyor. Çamur, dere, kum ve benzeri zorlu arazilerde rahatlıkla kros yapmanıza imkan sunan ve kusursuz bir sürüş deneyimi vadeden Salcano dağ bisikletleri, keyifli ve konforlu bir sürüş için ihtiyaç duyduğunuz tüm niteliklere sahip. Salcano dağ bisikleti 24 jant, 27,5 jant ve 29 jant gibi farklı jant ölçülerine sahip olmakla birlikte bu niteliklerine göre modeller arası değişkenlik göstermekte. Siz de ihtiyaçlarınıza ve sürüş alışkanlıklarınıza en uygun ölçüdeki bir Salcano dağ bisikletini buradan tercih ederek alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Salcano Dağ Bisikleti Fiyatları

Salcano dağ bisiklet fiyatları, öncelikli olarak bisikletin taşıdığı ana özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Bu ana özelliklerin başında ise elbette jant ölçüsü geliyor. Salcano dağ bisikleti 29 jant gibi yüksek bir jant değerine sahip olduğu zaman doğrudan daha güçlü ve daha randımanlı bir bisiklet modeline dönüşüyor; bu da modelin fiyatını etkileyebiliyor. Bununla birlikte jant değeri, bir Salcano dağ bisikleti için tek satın alma ölçütü değil. Bisiklet modelinin ağırlığı, kadro malzemesi, kadro boyu, ruble diş sayısı ve vites sistemi de Salcano dağ bisikleti seçiminde ve fiyat skalasında önemli rol oynayan diğer etmenler arasında. Başta Salcano Efes dağ bisikleti olmak üzere markanın en çok tercih edilen kros ürünlerini GittiGidiyor üzerinden inceleyerek siz de tercihlerinize uygun bir seçimde bulunabilirsiniz. Güncel Salcano dağ bisikleti fiyatı üzerinden yakalayacağınız dönemsel indirim ve kampanyalar eşliğinde alışverişinizi daha da bütçe dostu hale getirebilirsiniz.

Salcano Dağ Bisikleti Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Her bisiklet seçiminde olduğu gibi Salcano dağ bisikleti seçiminde de dikkat etmeniz gereken önemli püf noktalar bulunuyor. Bunlardan bir tanesi ve belki de en önemlisi, vücut ölçünüze uygun bir bisiklet ebadı seçmekten geçiyor. Salcano Hector 26V dağ bisikleti, hem kadın hem erkek bisiklet sürücüleri için oldukça elverişli bir iskelet ile tüketici beğenisine sunuluyor. Salcano dağ bisikleti seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer kriter de amortisör sisteminin yapısı oluyor. Salcano bisikletinizi zorlu ve engebeli arazilerde kullanmayı planlıyorsanız, ön ve arka amortisörü bulunan bir Salcano dağ bisikleti tercih etmeli, şehir içi kullanımlarınız için ise sadece ön amortisörü bulunan bir Salcano dağ bisikletinin yeterli olacağını bilmelisiniz. Bununla birlikte fren sistemi de Salcano dağ bisikleti seçiminde önemli olan bir diğer etken. Klasik ve hidrolik olmak üzere farklı fren sistemleri bulunan Salcano dağ bisikletleri, bisiklet kullanım tecrübenize göre seçebileceğiniz kriterler arasında. Salcano dağ bisikleti yeşil, mavi, siyah ve gri gibi farklı renk seçenekleri ile burada beğeninize sunuluyor. Daha fazla dağ bisikleti modeli için Dağ Bisikleti kategorimizi ziyaret edebilir, tüm bisiklet modellerini ve markalarını ise Bisiklet kategorimizden inceleyebilirsiniz.