GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Elektrikli Bisiklet

kategorisinde 216 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Elektrikli Bisiklet

Bisiklet tutkunlarının pratik bir şekilde yol alabilmesi için geliştirilmiş olan elektrikli bisiklet modelleri, dünyaca ünlü marka seçenekleriyle Gittigidiyor'da yer alır. Doğa dostu özellikleriyle ön plana çıkan bu bisikletler sayesinde fosil yakıt kullanmadan seyahat edebilmenin rahatlığına erişirsiniz. Pedal çevirirken daha az enerji harcamanızı sağlayan elektrikli bisikletler motor aracılığıyla enerji sağlar. Daha az yorularak daha hızlı gidebilmenizi mümkün kılan bu bisikletler alternatif markalar tarafından da üretilir ve bütçeniz için uygun bir seçenek bulabilmenizi sağlar. Dayanıklı gövde yapılarıyla ağırlığınızı rahatlıkla kaldırabilen iki tekerli araçlar sayesinde güvenli bir şekilde yol alıp ulaşmak istediğiniz noktaya daha çabuk varabilirsiniz.

Katlanabilen Elektrikli Bisikletler

Elektrikli Bisiklet

Çifte avantaj yaratan katlanabilir elektrikli bisikletler, yanınızda taşıyabilmeniz için uygundur. Bisiklet taşıma çantalarına sığan ve oldukça az alan kaplayan katlanabilir modeller, kısa bir süre içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Toplu taşıma araçlarına rahatlıkla binebilmek için de faydalanabileceğiniz bu bisikletlerin elektrikli olması sayesinde bacaklarınızı daha az yorarsınız. Sıcak havalarda daha az terlemek ve gideceğiniz yere daha kuru varmak için de katlanabilir elektrikli bisikletleri kullanabilirsiniz. Çamurluklara sahip olarak üretilmiş olan modeller, zeminde yer alan suyun üzerinize sıçramasını önler. Bu sayede üstünüz kirlenmez ve daha konforlu bir şekilde yol alabilirsiniz. Fiyat konusunda da çeşitlilik yaratan elektrikli bisikletler sayesinde gelişmiş vites sisteminden yararlanabilirsiniz. Sürüş hızınıza ya da yoldaki eğime bağlı olarak vitesleri kolayca değiştirerek ilerleyebilirsiniz. Amortisör desteği bulunan bisikletler, yollardaki çukurlar ve bozukluklar sonucunda ortaya çıkan sarsıntıları minimize eder.

Konforlu Sürüş Sağlayan Elektrikli Bisikletler

Elektrikli Bisiklet

Hafiflikleri ve fiyatları ile ön plana çıkan elektrikli bisikletler konforlu bir sürüş sağlar. Kadroların son derece dayanıklı ve hafif malzemelerden üretilmesi sayesinde bisikletiniz oldukça ideal bir yapıya ulaşır. Gelişmiş tekerlekler yol tutuşunuzu artırır. Farklı hava ve yol koşullarına uyum sağlayabilen arazi modeli bisikletlerin yanı sıra şehir hayatında sürebileceğiniz daha ince ve düz tekerlere sahip hızlı modeller de bulunur. Tekerleklerin üzerinde yer alan çizgiler ve tırtıklar, lastiğin yolu daha iyi kavramasını mümkün kılar. Estetik gövde tasarımlarıyla beğeni toplayan bisikletler, dayanıklı ve parlak jantlarıyla da ilgi çekici bir nitelik taşır.

Kadınlara ve Erkeklere Özel Elektrikli Bisikletler

Elektrikli Bisiklet

Kadro kısmının yükseklik ve alçaklığına bağlı olarak ayrılan erkek ve kadın modelleri rahat bir şekilde bisiklete binebilmek için avantaj oluşturur. Daha düşük kadrolara sahip olan kadın bisikletleri, koltuğa oturmak için ayağınızı daha az kaldırmanızı sağlar. Dahili selesi bulunan bisikletler aracılığıyla arkanızda bir kişiyi taşıyabilirsiniz. Bisiklet tasarımına uyum sağlayan ve yük taşımak için de uygun olan seleler verimli bir kullanım yaratır. Harici aksesuarlar takarak daha işlevsel hale getirebileceğiniz elektrik bisikletinize; zil, ayna, kronometre gibi araçları monte edebilirsiniz. Mataralık takarak da su ihtiyacınızı giderebilmek için avantaj elde edersiniz. Elektrikli bisiklet fiyatları; marka ve modele göre çeşitlilik gösterir.

Bilinmesi Gerekenler

  • Elektrikli bisikletlerin motorları sessiz bir şekilde çalışır.
  • Sıcak ve soğuk havalarda da elektrikli bisikletlerden yararlanabilirsiniz.
  • Uygun lastiklere sahip modellerle hem şehir içinde hem de şehir dışında rahatça yol alabilirsiniz.
  • Gelişmiş frenleme özelliğini kullanarak çok kısa mesafeler içerisinde duruş sağlayabilirsiniz.
  • Bisiklet selelerinin yüksekliğini boyunuza göre ayarlayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Elektrikli bisikletinizin motorunu sarsmamaya dikkat etmeniz gerekir.
  • Lastiklerinizi yıpratmamak için ihtiyaç dışında sert frenlemeler yapmamalısınız.
  • Reflektörlü lastiklere sahip modeller, karanlık yollarda daha rahat fark edilebilmeniz için idealdir.
  • Kullanışlılık için cinsiyetinize uygun bisiklet çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz.
  • Zincir bölümüne ayağınızın ya da yabancı maddelerin değmemesini sağlamalısınız.