GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Dilaver Çocuk Bisikleti

kategorisinde 24 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

Dilaver Çocuk Bisikleti

Motorsuz ulaşım araçlarının başında gelen bisikletler her yaşa hitap eden modelleriyle sıklıkla tercih ediliyor. Dilaver çocuk bisikleti modelleriyle ön plana çıkıyor. Markanın bisikletleri renkli tasarım ve güvenli sürüş imkanıyla anne babaların takdirini kazanıyor. Dilaver çocuk bisikleti modellerine GittiGidiyor avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Dilaver Çocuk Bisikleti İle Mutlu Çocuklar

Dilaver çocuk bisikleti farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kırmızı, pembe, mavi, sarı gibi pek çok renkli tasarımlar arasından çocuğunuzun zevkine en uygun modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Üstelik renkli tasarımlarının yanı sıra çeşitli çizgi film karakterlerinin desenleriyle de süslenen bisikletler, çocuğunuzun en iyi arkadaşı oluyor. Genellikle 3 ila 9 yaş arası çocuklar için bisiklet üreten marka kalitesinden ödün vermiyor. Dilaver bisiklet modelleri arasında 2 tekerlekli, 3 tekerlekli ve 4 tekerlekli ürün seçenekleri bulunuyor. 4 tekerlekli modelleri ilerde çocuğunuz bisiklet sürmeyi öğrendiğinde çıkararak 3 tekerlekli ya da 2 tekerlekli olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede sürekli yeni bisiklet alma derdinden de kurtulabilirsiniz. Dilaver 3 tekerlekli bisiklet modelleri genellikle küçük boyutlarda üretiliyor. Ayrıca bisiklet modellerinin birçoğunun önünde sepet bulunuyor. Bu sayede çocuğunuz su, çanta gibi ihtiyaçlarını sepet içerisinde kolaylıkla taşıyabiliyor.

Dilaver Çocuk Bisikleti İle Güvenli Kullanım

Dilaver çocuk bisikleti güvenli yapısıyla anne babaların tercihi oluyor. Markanın çocukların farklı yaş dönemlerinde kullanabileceği çocuk bisikleti modelleri bulunuyor. Dilaver bebek bisikleti modellerinin yanı sıra 8-9 yaş gruplarına kadar hitap eden birçok ürün bulunuyor. Farklı renklerdeki Dilaver çocuk bisikleti modelleri arasında zil, kilit gibi ekstra güvenlik sunan aksesuarlar da yer alıyor. Kırmızı, lacivert, yeşil gibi cıvıl cıvıl renk seçeneklerinin arasından çocuğunuzu mutlu edecek bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca markanın bisiklet modelleri çocuğunuzun beden gelişimi ve koordinasyon gelişimi için oldukça fayda sağlıyor. Modellerin birçoğunda çocuğunuzun güvenliği sağlamak için kask çeşitleri de bulunuyor. Sağlığa zararsız hammadde ve boyalarla üretilen modeller sayesinde çocuğunuza güvenli bir bisiklet seçimi yapabilirsiniz. Ufak yaşlardaki çocuklarınız için Dilaver itmeli bisiklet modelleri bulunuyor. Bunların yanı sıra markanın bisiklet çeşitleri arasında vitesli ve vitessiz modeller de yer alıyor.

Her Bütçeye Hitap Eden Dilaver Çocuk Bisikleti Fiyatları

Dilaver çocuk bisikleti fiyatları, ürünün hitap ettiği yaş grubu, barındırdığı özellikler ve tasarımına göre değişiklik gösteriyor. Fiyat aralığını etkileyen etkenler arasında bisikletin jant sayısı da yer alıyor. Dilaver Forza 15 jant bisiklet ile Dilaver 12 jant Klas çocuk bisikleti modelleri arasında fiyat farkı oluşuyor. Bunların yanı sıra bisikletin yapımında kullanılan malzemeler de fiyat aralığını etkiliyor. Dilaver plastik bisiklet modelleri, diğer bisiklet modellerine göre daha farklı bir fiyat skalası içerisinde yer alıyor. Bazı bisiklet modellerinde tente özelliği de bulunuyor. Daha çok Dilaver bebek bisikleti modelleri içerisinde olan bu özellik ebeveynlerin tercih sebebi oluyor. Bisiklet modellerinin vites durumu da fiyat aralığını etkiliyor. Vitesli ve vitessiz modeller arasında bir fiyat farkı gözlemlenebiliyor. Bütçenize uygun Dilaver çocuk bisikleti modellerine sayfamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.