GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Çocuk Bisikleti

kategorisinde 1852 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi bisiklet tipi için arıyorsunuz?

Çocuk Bisikleti

Çocuklarına bisiklet sürmeyi öğretmek isteyen ebeveynlerin tercihi olan çocuk bisikletleri, birçok marka tarafından üretilmiş çok sayıda model içerir. Çocukların vücut yapısına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış olan bisikletler aracılığıyla daha güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Frenleme, vites, lastik gibi önemli parçaların farklı özelliklerle geliştirildiği modeller, markalar tarafından sporseverlere sunulur. Gittigidiyor ile güvenli bir biçimde satın alabileceğiniz çocuk bisikletleri, renk ve tasarım bakımından farklı opsiyonlara da yer verir. Sele, ayaklık gibi yardımcı teknik donanımlara sahip olan çocuk bisiklet modelleri ile miniklere verimli bir kullanım deneyimi yaşatabilirsiniz.

4-8 Yaş Grubu İçin Bisiklet Modelleri

Çocuk Bisikleti

Oldukça küçük olan 4-8 yaş grubu bisikletleri çocuklara bisiklet eğitimi vermek için idealdir. Denge kurma, tek başına karar alabilme gibi yetilerin gelişmesine de katkı sağlayan bu bisikletler ile son derece güvenli bir şekilde yol alabilirsiniz. Ekstra tekerlerle emniyetli hale getirilmiş olan çocuk bisikletleri, kız ve erkek çocuklar için uygun ürün modelleri içerir. Güçlü gövde yapılarıyla uzun ömürlü bir kullanım yaşatan çocuk bisikleti çeşitleri, dayanıklı lastikleri ile farklı zemin koşullarına da uyum sağlar. Daha kolay bir duruş sağlayan yarıklar, aynı zamanda ıslak zeminlere tutunma konusunda avantaj oluşturur. Yumuşak frenler, çocukların güçlerine uygun bir şekilde ayarlandığı için kolayca basılabilecek yapıdadır.

8-12 Yaş Grubuna Uygun Bisikletler

Çocuk Bisikleti

Çocukların vücut ölçülerine göre ve yaşlarını baz alarak satın alabileceğiniz çocuuk bisikleti çeşitleri ile çocuklarınıza keyifli bir sürüş deneyimi yaşatabilirsiniz. 6-12 yaş grubundaki çocukların bisiklet sürmeyi öğrenmesini kolaylaştıran dört tekerlekli modeller, ebeveynler için de gönül rahatlığı yaratır. Devrilme ve düşme sorunu yaşamadan bisikletini sürebilen çocuklar, açık alanlarda ebeveyn kontrolünde eğlenceli dakikalar geçirir. Küçük boyutlara sahip olan bu bisikletle yüksek hızlara ulaşılamadığından dolayı, bisiklet kullanmaya yeni başlamış çocuklar için oldukça güvenlidir. Güçlü frenleme sistemi bulunan modern çocuk bisikletleri, oldukça kısa mesafelerde duruş gerçekleştirebilmeye olanak tanır. Zincir korumalığı bulunan modeller ayaklarınızı zincirlere karşı da korumanızı sağlar. Ön kısımda sepete arka kısımda ise yük taşımak için uygun çantalara yer veren tasarımlarıyla beğeni kazanan çocuk bisikleti fiyatları ile de alternatif seçimler yapabilmenize olanak tanır. Konforlu ve yumuşak koltuk desteğine sahip bir ürün satın alarak çocuğunuzun rahat bir şekilde yol alabilmesi sağlarsınız. Fren pabuçları dayanıklı yapılarıyla uzun ömürlü bir kullanım oluşturur.

Çocuk Bisikleti Seçerken Bilinmesi Gerekenler

Çocuk Bisikleti

Bisiklet lastikleri kuru ve yağışlı zeminlere uyum sağlayabilir. Fren desteğini kullanan çocuklar, birkaç metrede bisikletlerini durdurabilir. Ayarlanabilir koltuk yüksekliği daha konforlu bir sürüş yaşatır. Bisikletlere korna, ayna gibi aksesuarlar takılabilir. Bisiklet lastiklerinin havasını kontrol ederek çocuğunuzun ürünü sürmesini sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun yaş grubu için en uygun olan modeli sipariş edebilirsiniz. Bisiklet sürmeyi bilmeyen çocuklar, dört tekerlekli modellerle alıştırma yapabilir. Bisikletin koltuğunu çocuğunuzun boyuna uygun bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Bisiklet sepetlerine dengeyi bozacak çok ağır yükler yerleştirilmemelidir. Çocuk için bisiklet temin ettikten sonra lastiklerinin yıpranması durumunda yeni lastikler takarak daha güvenli bir sürüş sağlayabilirsiniz.