GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Bisiklet Parçaları

kategorisinde 19209 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bisiklet Parçaları

Motorsuz iki teker tutkunlarının doğa dostu bisikletleri kullanırken yararlanabileceği pek çok bisiklet yedek parçası vardır. Farklı markaların modellerini kullanarak bisikletinizden daha yüksek verim alabilirsiniz. Daha konforlu bir sürüş için uygun olan bisiklet parçalarını alternatif markalar arasından seçebilirsiniz. Tekerlerden gövdeye kadar birçok noktada kullanabileceğiniz parçalar ile bisikletinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz. Frenleme, vites, kadro ve lastik gibi farklı bisiklet bölümlerine özel olarak üretilmiş parçalar sayesinde daha modern bir bisiklete sahip olabilirsiniz. Ürününüze kolayca uyum sağlayan bu bisiklet parçalarının dayanıklı yapıları, uzun süreli bir kullanım deneyimi yaşamanıza olanak tanır ve ekonomik olarak da avantaj yaratır.

Bisikletinizin Tekerleklerini Yenileyin

Bisiklet Parçaları

Tekerlek parçaları sipariş ederek bisikletinizin tekerleklerini mevsim koşullarına uygun hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra şehir içi kullanımlarınızda değerlendirebileceğiniz ince tekerlere ek olarak arazi koşullarında sürüş yaparken takabileceğiniz arazi tekerlerinden de etkin bir şekilde yararlanabilirsiniz. Tırtıklı tasarım sayesinde yol tutuşunu artıran tekerlekler sorunsuz bir şekilde yol alabilmeniz için idealdir. Kolayca hava basabileceğiniz modern bisiklet tekerleri, fiyat açısından da bütçenize uygun modellere yer verir. Bisikletinizin jantlarının genişliğine göre sipariş edebileceğiniz tekerler sayesinde zorlu yol koşullarına rahatlıkla adapte olabilirsiniz. Patlak koruma özelliği bulunan tekerler istenmeyen kazaların önüne geçmeye yardımcı olur.

Sorunsuz Vites Değişimi

Bisiklet Parçaları

Sürüş esnasında bayır yukarı mı yoksa bayır aşağı mı gittiğinize bağlı olarak bisiklet viteslerinizi ayarlayabilirsiniz. Vites grubu ürünleri fiyatları açısından da geniş bir çeşitlilik oluşturur. Sahip olmak istediğiniz vites sayısına uygun olan vites parçaları, bisikletinize kısa zaman içerisinde takabileceğiniz yapıdadır. Bisiklet ve fren kolları gidona sıkıca tutunan ve sabitlenebilen yapılarıyla sürüş konforunuzu artırır. Alüminyum ve plastik gibi malzemeler içeren vites kolları, ergonomik tasarımlarıyla elinizle rahatlıkla kavrayabileceğiniz yapıdadır. Bisikletinizin direncini artırabilmenizi mümkün kılan gidon çeşitleri güçlendirilmiş yapılarıyla göz doldurur. Son derece hafif oldukları için bisikletinizi ağırlaştırmayan gidonlarla beraber iki tekerli ürününüzden daha iyi bir performans almaya başlayabilirsiniz. Farklı boyutlardaki gidonlar arasından bisikletiniz için en uygun olanını satın alabilirsiniz. Gidonların sunduğu renk seçeneklerinden de yararlanarak bisikletinize tam uyum sağlayan modern bir gidona sahip olabilirsiniz.

Duruş Mesafenizi Kısaltın

Bisiklet Parçaları

Alüminyum malzeme ile üretilmiş fren takımlarına ek olarak plastik ve kauçuk malzemelerle üretilmiş modellerle de bisikletinizin daha iyi fren yapabilmesini sağlayabilirsiniz. Sağ ve sol fren kollarının uyumlu bir şekilde çalışmasını ve sürüş esnasında ani duruşlar gerçekleştirebilmenizi daha kolay hale getiren fren takımları, hava koşullarından etkilenmeyen yapılarıyla da dikkat çeker. Dayanıklı fren pabuçları, montaj malzemeleri ile beraber bisikletinize oldukça kısa bir süre içerisinde takabilmenize uygundur. Fren teline de yer veren fren takımları aracılığıyla bisikletinizin yıpranmış fren takımını yenileyerek daha güvenli bir şekilde yol almaya başlayabilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • İç lastik ürünleriyle de tekerlerinizi güçlendirebilirsiniz.
  • Kesilme sorununa karşı dayanıklı tekerlekler daha sorunsuz bir sürüş yaşatır.
  • Vites kolunu fren kolu ile arasında uygun bir aralık bırakarak monte edebilirsiniz.
  • Bisikletinizin büyüklüğüne göre de fren takımı tercihi yapabilirsiniz.
  • Gidonların üzerine korna, ayna gibi ekipmanlar takılabilmektedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tekerlek seçimini bisikletinizi kullandığınız yol koşullarına göre yapabilirsiniz.
  • Tekerleklerden daha iyi bir verim almak için hava oranına dikkat etmeniz gerekir.
  • Vites parçaları daha hızlı ve daha sorunsuz bir vites değişimi için uygundur.
  • Vites seçimini hızınıza ve yoldaki eğime göre yapabilirsiniz.
  • Bisikletinize binen ağırlığı göz önüne alarak buna uygun gidonlardan birisini sipariş edebilirsiniz.