GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Bisiklet Giyim, Koruma

kategorisinde 6017 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bisiklet Giyim, Koruma

Doğa dostu iki teker tutkunlarının daha sağlıklı ve güvenli bir biçimde seyahat edebilmesi için bisiklet giyim ve bisiklet koruma ürünleri geliştirilmiştir. GittiGidiyor'da bulunan marka seçenekleri sayesinde aynı işlevlere sahip farklı giyim ve koruma ürünlerini inceleyebilirsiniz. Hava şartlarından korunmanızı sağlayacak olan ekipmanlarla sıcak, soğuk ya da yağmur, rüzgâr gibi olumsuz koşullara karşı dayanıklılık elde edersiniz. Olası bir kaza anında bedeninizi koruyan ekipmanlarla da istenmeyen durumlara karşı önleminizi alarak güven içerisinde yol alabilirsiniz. Markalar, çocuklara ve yetişkinlere özel geliştirdikleri ürünlerle dikkat çeker. Kadın ve erkek ekipmanları aracılığıyla cinsiyetinize göre de alışveriş yapma şansı yakalarsınız.

Başınızı Koruyan Kask Modelleri

Bisiklet Giyim, Koruma

Bisiklet sürücülerinin takmadan yola çıkmamaları gereken bir ürün olan bisiklet kaskı aracılığıyla başınızı darbelere karşı korursunuz. Kaza, çarpışma gibi anlarda vücudun en önemli ve hassas bölümlerinden olan baş bölgesi koruma altına alınır. Çocuk ve yetişkin bisiklet kaskı modelleri ile ailecek kullanabileceğiniz kasklara erişebilirsiniz. Güçlendirilmiş malzeme ile üretilmiş olan kasklar sayesinde darbe emici bir ürüne de sahip olursunuz. Bağlantı noktalarını kullanarak kaskınızın başınızı iyice sarmasını sağlayabilirsiniz. Hava kanalları içeren tasarımlarıyla dikkat çeken kasklar sürüş esnasında hızınızı azaltmaz ve daha kısa bir sürede istediğiniz noktaya varabilmenize yardımcı olur.

Eklem Bölgelerini Bilekliklerle Koruyun

Bisiklet Giyim, Koruma

Bisikletin üzerindeyken hem bacaklarınızdaki hem de kollarınızdaki eklemler aktif bir şekilde çalışır. Bu bölgelere takabileceğiniz ergonomik bisiklet dirseklik ve bisiklet bileklikleri bedeninizi korur. İstenmeyen bir darbe aldığınızda bu darbenin şiddeti de emilir. Koruyucu bisiklet dizlik modelleri ile diz kapaklarınıza takabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Hem darbelere hem de zemine karşı koruma sağlayan dizlikler ile olası bir düşüş sırasında bacağınız daha az yara alır. Ellik ürünleri fiyatları ve işlevleri ile beğeni toplar. Elleriniz terlese dahi ellik kullanarak bisiklet gidonunu rahatlıkla tutabilirsiniz. Dirseklik çeşitleri yardımıyla kolunuzun en hassas noktalarından biri olan dirseklerinizi ekstra güvenli bir şekilde kullanabilme, yönlendirebilme şansı elde edersiniz.

Rüzgardan Korunmanızı Sağlayan Bisiklet Gözlükleri

Bisiklet Giyim, Koruma

Açık havada gerçekleştirilen bir spor olduğu için hava şartlarının olumsuz etkilerine son derece müsait olan bisiklet sürme eylemi sırasında gözlüklerden yararlanabilirsiniz. Fiyatı ile de uygun olan bisiklet gözlüğü çeşitleri, özellikle yüksek hızlara ulaştığınızda rüzgârın gözlerinizi yaşartmamasını sağlar. Buna ek olarak farklı renklere sahip gözlüklerden birini seçerek güneş ışınlarının gözleri yoran etkisinden de korunabilirsiniz. Bisiklet ayakkabısı yardımıyla pedalları rahatça kavrayabilirsiniz. Taban tasarımı özel olarak geliştirilen bisiklet ayakkabılarının kullanışlı yapısı ile bisikletinize daha hakim olabilirsiniz. Pedalda yer alan boşluklara uyum sağlayan bu ayakkabılar, hafif ve esnek olmalarıyla da ayağınızı özgür bırakarak performans artışı sağlar. Ayağınızın biçimine göre şekillenen ergonomik bisiklet ayakkabıları, sürüş esnasında da ayarlanabilmektedir. Bu sayede bisikletinizden inmenize ve geride kalmanıza gerek olmaksızın ayakkabınızı ideal hale getirebilirsiniz.