GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Bisiklet Aksesuar

kategorisinde 15334 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bisiklet Aksesuar

Bisikletinizi daha özgün bir tasarıma ulaştırmanızı sağlayan bisiklet aksesuarları, ?Gittigidiyor'da marka seçenekleri ile beraber çok sayıda model içerir. Aynı zamanda iki tekerli ürününüzü çok daha işlevsel ve güvenli bir hale getirebilmenizi de mümkün kılan aksesuarlar aracılığıyla verimli bir kullanıma erişirsiniz. Bisiklet gövdesine kolayca uyum sağlayabilen ve dünya çapında saygı uyandıran markalar tarafından üretilen aksesuar çeşitleri renk alternatifleri de sunar. Gidondan viteslere ve seleye kadar birçok noktaya pratik bir şekilde takabileceğiniz yardımcı ürünlerle birlikte bisikletinizle seyahat ederken konfora erişirsiniz.

Bisiklet Aynaları ile Trafiği Kontrol Edin

Bisiklet Aksesuar

Gidonun sol ve sağ tarafına yerleştirebileceğiniz bisiklet aynaları ile arkanızda akan trafiği rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Araçların arasından daha güvenli bir şekilde geçebilmenizi sağlayan bisiklet aynaları, farklı büyüklüklerdeki bisikletlere takılabilmeleri ve ekonomik fiyatları ile dikkat çeker. Dayanıklı cam yüzey net bir görüş sağlarken aynı zamanda iz tutmama özelliği ile de konforlu bir kullanım yaşanır. Uygun tasarım özelliklerine sahip bisiklet çantalarını satın alarak sudan temizlik malzemelerine kadar birçok yardımcı ürünü yanınızda taşıyabilirsiniz. Cırt ?cırtlı tasarımı kullanarak bisiklet kadrosuna sarabileceğiniz bisiklet çantası modelleri, sürüş esnasında düşme, çıkma gibi sorunlar yaşatmadan eşyalarınızı korur. Sırt çantanızda yer kalmadığında ya da yanınızda telefon, cüzdan gibi önemli materyallerinizi taşımak istediğinizde bisiklet çantalarının fermuarlı dizaynından yararlanabilirsiniz. Kolay açılıp kapanabilen fermuarlar pratik bir kullanım yaşamanızı sağlar.

Mataranızı Yanınızda Taşıyın

Bisiklet Aksesuar

Bisiklet matara tutucu ürünleri sayesinde su ihtiyacınızı giderebilmeniz kolaylaşır. Kadroya takılabilen matara tutucu aksesuar yardımıyla su mataranızı güvenli bir şekilde bisikletinizde taşıyabilirsiniz. Yollardaki sarsıntılardan etkilenmeyen matara tutucular, dilediğiniz zaman anında su içebilmenizi mümkün kılar. Dayanıklı gövde yapılarıyla korunaklılığa sahip olan hafif mataralar, fiyat konusunda da ekonomik bir seviyeye sahip olan modeller içerir. Bisiklet aksesuarları arasında bulunan pompaları da çantanızda taşıyabilirsiniz. Küçük boyutları ile sırt ve yol çantanıza sığabilen bisiklet pompası kısa sürede güçlü bir şiddetle hava basabilmektedir. Bisikletinizin lastiği indiğinde ya da ekstra havaya ihtiyacınız olduğunda modern bisiklet pompaları ile gerekli desteğe kavuşabilirsiniz. Far özelliği taşıyan ?LED ışıklı aksesuarlar karanlık yollarda ilerlerken trafikte daha belirgin hale gelmeniz için size yardımcı olur. ?LED farlar uzak mesafelerden fark edilebilmektedir.

Zil Yardımıyla Yayaları ve Araçları Uyarın

Bisiklet Aksesuar

Bisiklet zilleri arasından zevklerinize uygun bir modeli satın alarak bisikletinizi daha güvenli bir biçimde kullanmaya başlayabilirsiniz. Yüksek ses desibeli desteği sağlayan ziller trafikte fark edilmenizi kolaylaştırır. Hem araç sürücülerinin hem de yayaların rahatça duyabileceği uyarı zillerini kullanarak trafikte olduğunuzu diğer kişilere gösterebilirsiniz. Işıklı ziller özellikle gece saatlerinde seyahat ederken görsel olarak da fark edilmenizi mümkün kılar. Tuşlu zillerin yanı sıra titreşimli ziller de bulunur. Nostaljik özellikler taşıyan ve demir alaşım içerisindeki zilin titreşmesi sonucunda ses çıkaran bu ürünler, ?bisikletseverlerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasındadır.

Bilinmesi Gerekenler

  • Bisiklet aynalarını kendi bisikletinizin boyutlarına göre uyumlu bir şekilde tercih edebilirsiniz.
  • Aynalar yağışlı havalarda da kullanılabilmeye uygundur.
  • Su tutmama özelliğine sahip aynalar yağmur suyunu kolayca üstlerinden atar.
  • Bisiklet çantaları su geçirmez modeller de içerir.
  • Cırt ?cırtlı çantalar yağışlı havalarda cırt cırt özelliğini korur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Bisikletinizi yere bırakırken ya da park ederken cam aynanızın kırılmaması için özen göstermeniz gerekir.
  • Ayna montajı sırasında vidaların gerekli sıkılığa ulaştığından emin olmalısınız.
  • Bisiklet çantalarının cırt ?cırtlarını kadroya sıkı bir şekilde bağlayarak çözülme sorunu yaşamazsınız.
  • Bisikletinizi araç yollarında sürüyorsanız, daha güçlü ses desteği yaratan zilleri tercih edebilirsiniz.
  • Yolda ışığa ihtiyacınız olduğunda ?LED el fenerleri ile ışık desteğine ulaşabilirsiniz.