GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Bingo

markasında 666 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Çamaşır, bulaşık ve yüzey temizliği için tercih edebileceğiniz Bingo ürünleri etkili temizlik formülleriyle ev bakım ürünleri arasında en popüler markalardan biridir. Kurulduktan kısa süre sonra ihracatla dış ülkelere de açılan marka üstün temizlik teknolojisi sayesinde ev temizliğinin vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Siz de birbirinden farklı Bingo ürünlerini kategorimizden kolayca satın alabilirsiniz.

Bingo Çamaşır Bakımı

Bir Bingo çamaşır deterjanını sıvı ve toz deterjan formunda görebilirsiniz. Tekli ya da ikili paketlerle satın alabileceğiniz Ultra Beyaz toz deterjanı sodyum sülfat, sodyum karbonat, sodyum silikat gibi güçlü içerikleri sayesinde beyazlarınıza ilk günkü temizliğini geri kazandırabilir. Ayrıca oluşacak muhtemel lekeler için de kumaşları korumaya alan ürün 4 kg ağırlığa sahiptir. 2145 ml ayarında görebileceğiniz sıvı Ultra Beyaz deterjanı da renk transferini önlemesi için geliştirilmiş formüllerle hazırlanır. Farklı ekonomik paketlerle de bulabileceğiniz Bingo 9 kg ağırlığa sahip bir diğer ürüne de özellikle sık yıkananlarınız için sahip olabilirsiniz. Haftada birkaç kez su ve deterjanla temas eden kıyafetlerinize oldukça nazik yaklaşan ürün günlük yıkamalarınız için oldukça idealdir. Renkli & Beyaz deterjanı ile tüm giysilerinize derinlemesine temizlik imkanı sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı hammaddeleri sayesinde oldukça zengin bir içeriğe sahip olan ürün etkili yıkaması sayesinde ekonomik olarak da tercih edilebilir. Farklı sıvı deterjan bakım serisiyle de tanışabilir, siyah ve renklilerinize özel ürünleri seçebilirsiniz. Kumaşlarınıza narin yaklaşan bir sıvı deterjanla siyahlarınızı ilk günkü gibi pürüzsüz bir şekilde kullanabilirsiniz. Oldukça farklı hacimlerle boy gösteren Bingo 4 lt ya da 5 lt gibi hacimlerle, paketler halinde satın alınabilir. Derinlemesine hijyen ve hassas kumaşlar gibi farklı kriterlerinize göre Bingo çamaşır suyunu da tekli veya çoklu paketlerle satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı Bingo toz deterjanlar ile özelleştirilmiş bir yıkama deneyimi sağlamak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bingo Bulaşık Deterjanları

Zorlu yağ lekelerini dahi yüksek etkisi sayesinde hemen çözen Bingo bulaşık deterjanı ürünleri de kullanıcıya geniş bir yelpaze sunar. Limon bahçelerinin hoş kokusunu hissedebileceğiniz Dalından Limon güçlenen yeni formülü sayesinde tüm lekelere hızlıca temas eder. Üstün temizliğinin ardından deterjan kalıntısı da bırakmaz. Ekonomik paketlerle satın alabileceğiniz Çiçeklerin Işıltısı ferahlatıcı ve bahar etkili kokusuyla hem bulaşıklarınız hem de mutfağınıza hoş bir koku bırakır. Etoksile alkol, rafine tuz, polimer gibi içeriklere sahip olan ürünü hassas elleriniz için özelleştirilen bir diğer ürün takip eder. Kremsi, hipoalerjenik formülü sayesinde güvenli bir şekilde elinizde yıkayabileceğiniz bulaşıklarınız ışıltılı bir temizliğe kavuşur. Bir Bingo bulaşık makinesi deterjanı ile de kirlere kesin çözüm getirebilirsiniz. Bulaşıklarınız kadar makinenize de etki eden formülü sayesinde bulaşık makinenizin de birçok noktası temizlenir. Doğa dostu formülü sayesinde bulaşıklarınıza en doğal parlaklığı kazandırabileceğiniz bir deterjana da sayfamızdan hızlıca sahip olabilirsiniz. Parlatıcılar sayesinde misafirlerinizin gözlerini alacak ışıltıda bir tabak, çanağa sahip olabilirsiniz.

Diğer Bingo Ürünleri

Konsantre Bingo soft yumuşatıcılarla kıyafetlerinizi istediğiniz hoş kokuya da ulaştırabilirsiniz. Çoklu ekonomi paketleriyle de satın alabileceğiniz ürünler arasından bebeklerinizin kokularından alınan ilhamla üretilen yumuşatıcıları seçebilirsiniz. Doğadaki kokulardan hareketle kıyafetlerinizde lavanta bahçesi kokuları estirecek bir diğer yumuşatıcı ideal tercihiniz olabilir. Bingo soft yumuşatıcılar geniş fiyat aralığıyla kategorimizde yer almaktadır. Birbirinden hoş kokulu Bingo yumuşatıcı ürünleri için sayfamızın kolay alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz. Güzel parfüm kokularıyla donatılan bir Bingo yüzey temizleyicisiyle tanışmak için de sayfamızı incelemeniz yeterlidir.