Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Samsung CLP-775ND Ethernet + Çift taraflı + Renkli Lazer Yazıcı için satıcı açıklaması
(#510941997)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Marka Samsung
Renk Gri
Cihaz İşlevleri Yazıcı
Baskı Tekniği Lazer
Baskı Türü Renkli
Kartuş/Toner Tipi Toner
Durum Sıfır


Samsung CLP-775ND Ethernet + Çift taraflı + Renkli Lazer Yazıcı

Samsung CLP-775ND Ethernet + Çift taraflı + Renkli Lazer Yazıcı

SAMSUNG CLP-775ND RENKLİ LAZER YAZICI

Daha ilk sayfadan hızlı baskı

Daha ilk sayfadan hızlı baskı
Ömrünüzü yazıcı başında bekleyerek geçirmeyin. CLP-775`in endüstri lideri ilk sayfa çıktı süresi, ilk yüksek kaliteli baskıyı 10 / 11 (Tek renk / Renkli) saniye gibi kısa sürelerde size sunar. Hızlı, dakikada 33 sayfa yazdırma hızıyla ve profesyonel derecedeki çözünürlüğüyle, baskı merkezlerindeki kaliteyi ofisinizin rahatlığında elde edeceksiniz. Peki, sorun olarak geriye kalan ne? Kazandığınız onca boş vakitte ne yapacağınızı düşüneceksiniz.

İş arkadaşlarınızla bağlanın

İş arkadaşlarınızla bağlanın
Ofisinizdeki herkesi bir ağa bağlayın ve her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlayın. Böylece, ortak bir yazıcıyı paylaşsınlar ve birden çok makineyi desteklemeniz gerekmediği için zaman kazanın. Ayrıca, üstün 1 Gigabit ağ LAN bağlantısı ile yazıcınızı ağa bağlayarak performansınızı arttırabilirsiniz. CLP-775ND lazer yazıcıyla iletişim becerilerinizi geliştirin ve iletişim kanallarınızı açık tutun.

Kağıt yetiştirmekten bıktınız mı?

Kağıt yetiştirmekten bıktınız mı?
Belgeleriniz yazdırılırken birden çok iş yapmanın özgürlüğünü yaşayın: CLP-775ND yeniden kağıt beslemenizi beklemeden en büyük yazdırma işlerinin üstesinden gelir. Standart 600 sayfa kapasiteli kaseti 500 sayfalık iki kaset olacak şekilde yükseltin, böylece daha geniş kapasitede kağıt kullanımı gerçekleşir ve tüm büyük yazdırma ihtiyaçlarınız için mükemmeldir. Bazen, daha büyük gerçekten de daha iyidir.

Yazdırma esnasında varsayımları bir kenara bırakın

Yazdırma esnasında varsayımları bir kenara bırakın
Mevcut yazıcı bağlantılarınızda iletişim bir sorun haline mi geliyor? Şimdi yenilemenin tam zamanı. CLP-775ND`nin büyük, parlak ekranıyla bir daha asla kısaltmaları ve hata kodlarını tahmin etmek zorunda kalmayacaksınız. CLP-775ND durumunu, tipik yazıcılardan iki kat daha fazla okuma alanı olan 4 satırlı LCD ekranında, kristal netliğinde harflerle anlatır. Nihayet tam anlamıyla dilinizi konuşan bir yazıcı.

Secure Printing ile ofis belgelerinizin kontrolünü ele alın

Secure Printing ile ofis belgelerinizin kontrolünü ele alın
Önemli belgeler kolaylıkla yanlış ellere geçebilir, özellikle de iş yazıcıları pek çok kullanıcı arasında paylaşımdaysa. Secure Printing ile girişi yapılana dek belgelerinizin yazdırılmasını engelleyen bir pin kodu kullanarak, belgelerinizi meraklı gözlerden koruyabilirsiniz. İşi yazıcıya gönderdiğinizde, sadece yazıcıya gidip, belirli bir dosyayı bulmak için kullanıcı arayüzünde aşağıya kaydırın ve sonra pin kodunu girerek baskıya yetki verin. Bu, önemli belgelerin dolaşımı üzerinde sıkı bir kontrole sahip olmanın basit ve etkili bir yoludur, ayrıca gereksiz baskıları da en aza indirger.

Daha ağır kağıt kullanımı ile iş taleplerini kolayca karşılayın

Daha ağır kağıt kullanımı ile iş taleplerini kolayca karşılayın
Gündelik belgelerden önemli sunumlara kadar, baskı işlerinize daima hak ettiği çalışmayı sunmanız gerekir. Sadece yüksek kaliteli sonuçlarla değil, görevleri tamamladığınız profesyonel tarzınızla da bir etki bırakmak istiyorsanız, yazıcınızın ağır kağıt kullanımına ihtiyacı olacaktır. Ana Tepsiyi (163 gsm`yi destekler) ve İsteğe Bağlı Tepsiyi (220gsm`yi destekler*) ve bunlarla Mp Tepsiyi (220 gsm`yi destekler) birleştirdiğinizde, baskı işleminiz en ağır işlerde bile kolayca yürütülür. Uzmanlık kağıdından kalın stok, zarflar ve kartlara kadar`¦ baskılarınız sorun çıkarmayacak, uygun maliyetli ve tam bir çocuk oyuncağı olacaktır. 
*Gram / metrekare.
Hızlı baskı performansıyla daha iyi çalışın

Hızlı baskı performansıyla daha iyi çalışın

Tek çekirdekten 1,5 kat daha hızlı olan, 600 MHz Dual-core paralel baskı teknolojisi ile gerçeğe dönüşen Samsung`un Hızlı baskı özelliği ve genişletilebilir bellek sayesinde belgeleri (küçük ya da büyük) çabucak basın. Önemli iş belgelerinin yüksek kalitede ve sıkıntısız şekilde elde etmek için mükemmeldir, daha hızlı baskı hızları ofis verimliliğini arttırmaya ve iş akışlarını geliştirmeye de yardımcı olacaktır. Bunun gibi güvenilir ve üstün bir yazıcı hızla olması şart bir iş aracı haline gelecektir, işletmenizin şimdiye dek onsuz nasıl çalışmış olduğuna şaşıracaksınız.
Baskı tecrübeniz şimdi çok daha fazla renklendi

Baskı tecrübeniz şimdi çok daha fazla renklendi

Renk doğruluğu açısından neredeyse gerçek olamayacak beceriyle ve son derece rahat şekilde üstün kalitede 9 600 x 600dpi taleplerini yerine getirme gücüyle, ihtiyacınız olduğu her an CLP-775ND yüksek kalitede renkli baskılar sunar. Easy Color Manager ve geliştirilmiş CTD sensörü ile renk çıkışının daima net, keskin ve profesyonel olmasını kesinleştirir, monitörünüzde gördüğünüz tüm görüntülerin renk dengesini, parlaklığını, kontrastını ve doygunluğunu kolayca ayarlamanızı sağlayarak, renklerinizin hakimiyetini size sunar.
Güvenilir baskı ile gününüzü özgür kılın

Güvenilir baskı ile gününüzü özgür kılın

Samsung`un sıkışma önleme özelliği ile iş gününüzü, zaman çalan ve strese neden olan yazıcı engellerinden kurtarın. Kağıt alma sürecinde geriye doğru eşsiz bir sürtünme sağlayan yarı dönüşlü silindiri kullandığınızda üretkenliğinizdeki artışları ve iş sıkıntılarında fazlasıyla düşüş olduğunu göreceksiniz. Stres seviyelerine katkıda bulunan, yanlış besleme veya kaset tepsisinden çoklu kağıt besleme gibi yaygın sorunlar geçmişe ait meseleler haline gelecektir. Etkileyici biçimde yüksek aylık iş, sıkışma önleme teknolojisinden gelen net ve ölçülebilir avantajlardan biridir ve modern, güvenilir iş akışına katkıda bulunacaktır. Yani, Samsung sıkışma önleme teknolojisi ile baskı işlemleriniz nihayet sorunsuz, etkili ve güvenilirdir, ekranınızda görüntülenen bir resmin renk dengesini, parlaklığını, kontrastını ve doygunluğunu kolayca ayarlar.
Navigasyon Halkası Tuşu

Navigasyon Halkası Tuşu

CLP-775ND`nin navigasyon geri besleme LED tasarımıyla işinizin hangi noktada olduğundan daima haberdar olun. Hata ve uyarı durumları dahil olmak üzere 11 farklı iş durumu göstergesiyle ne olup bittiğini anlarsınız.
Easy Color Manager

Easy Color Manager

Easy Color Manager ile gördüğünüz neyse elde ettiğiniz de odur. Monitörünüzde gördüğünüz herhangi bir görüntünün renk dengesini, parlaklığını, kontrastını ve doygunluğunu ayarlamanızı sağlar, belirli marka gereklilikleriyle çalışırken özellikle kullanışlıdır.
SyncThru Web Hizmeti

SyncThru Web Hizmeti

Yazıcınızın yönetimi için yazılımlar yükleme zorunluluğundan yoruldunuz mu? Artık sadece bir web tarayıcısı ve yenilikçi SyncThru Web Hizmeti ile yazıcınızın ayarlarınızı değiştirebilir, ürün yazılımlarını yükseltebilir ve yazıcınızın durumunu kolayca kontrol edebilirsiniz.
SyncThru Admin 5

SyncThru Admin 5

Her şeyi yapamayacağınızı kim söylüyor? SyncThru Admin 5, erişilebilir bir arayüz üzerinde, tüm ağa bağlı dijital yazdırma cihazlarınızı kolayca yüklemenize, yönetmenize ve izlemenize olanak tanır. Okunulması kolay raporlarla birlikte verileri daha detaylı analiz etmeniz de mümkün olur.
CounThru 2 Pro / Enterprise

CounThru 2 Pro / Enterprise

Yazıcının durumunu yerinizden kalkmadan öğrenin. Samsung`un özel CounThru 2 Pro / Enterprise arayüzü ile düşük toner seviyesi uyarıları, sistem hata bildirimleri ve hatta kullanım ve müşteri fatura özetleri size iletilsin.
Genişletilebilir Bellek

Genişletilebilir Bellek

CLP-775ND`deki dahili bellek, yorgun düşmeden iş yükünüzün üstesinden gelebilir. Standart 384MB dahili RAM ile hızlı çalışmanın tadını çıkarın ya da en büyük işlerinizi bile rahatlıkla halletmek için 896MB`ye yükseltin.
MobilePrint

MobilePrint

Samsung MobilePrint özelliğiyle, kablosuz yazdırma, tarama ve dosya transferi hareket halinde çok daha fazlasını yapmanızı sağlarken mobil cihazınızdan çok daha fazlasını alın.
Barkod Yazdırma

Barkod Yazdırma

Samsung Barcode Solutions ile işlemlerinizin kaydını tutun. Hisse seviyelerinden ürün hareketlerine, üyelik kartlarından dosyalama sistemlerine kadar verimliliğiniz artacak ve maliyetli yanlışlar azalacaktır.


Teknik Özellikler
model CLP-775ND
Hız ( S/B ) A4 FORMATINDA 33 PPM
Hız ( Renkli ) A4 FORMATINDA 33 PPM
Çözünürlük 9 600 X 600`E KADAR ETKILI
İlk sayfa çıktı süresi ( S/B ) 10 SANIYEDEN DAHA AZ
İlk sayfa çıktı süresi(Renkli) 11 SANIYEDEN DAHA AZ
İşlemci 600 MHZ DUAL CORE
Hafıza 384 MB (MAKS. 896 MB)
Emulasyon PCL6, PDF 1.7
Emulasyon POSTSCRIPT 3, PCL5E
Arayüz YÜKSEK HIZLI USB 2.0
Arayüz HOST USB 1 PORT
Arayüz ETHERNET 10/100/1000 BASE TX
Giriş Kağıt Kapasitesi ve Tipi 500 SAYFALIK KASET
Giriş Kağıt Kapasitesi ve Tipi 100 SAYFALIK ÇOK AMAÇLI TEPSI
Çıktı Kağıt Kapasitesi ve Tipi 350 SAYFA ARKA YÜZ
Dubleks OTOMATIK
Medya Boyutu 76 X 127 MM (3" X 5")
Medya Boyutu 216 X 356 MM (8,5" X 14")
Net Boyut (W x D x H) 446 X 481 X 464 MM
Net Ağırlık 30,4 KG
Gürültü Seviyesi 35 DBA`DAN DAHA AZ (BEKLEME)
Gürültü Seviyesi 54 DBA`DAN DAHA AZ (YAZDIRMA)
Network DAHILI
Diğer BAŞLANGIÇ TONERLERI: 3,5K
Diğer KIR.TONER KODU:CLT-M609S 7K
Diğer MAVI TONER KODU: CLT-C609S 7K
Diğer SARI TONER KODU: CLT-Y609S 7K
Diğer SIYAH TONER KODU: CLT-K609S 7K
Diğer TRANSFER KAYIŞI: CLT-T508 50KA3 Yok
Air Print Yok
Baskı Kalitesi (Renkli) 600 x 600 DPI
Baskı Kalitesi (Siyah) 600 x 600 DPI
Baskı Türü Renkli
Boyutlar 446 x 481 x 464 mm
Dahili Bellek 384 MB
Dakikadaki Renkli Baskı Hızı(Max) 33 Sayfa
Dakikadaki Siyah/Beyaz Baskı Hızı(Max) 33 Sayfa
Dublex Baskı Var
Ekran Renkli LCD
Ethernet Bağlantısı Var
Faks Özelliği Yok
Fotoğraf Baskısı Yok
Fotokopi Özelliği Yok
İşletim Sistemi Linux, Mac OS, Windows
Kağıt Boyutları A4, A5, B5, B6
Kağıt Çıkış Kapasitesi 250 Sayfa
Kağıt Giriş Kapasitesi 600 Sayfa
Kart Okuyucu Yok
Kartuş / Toner Adedi 4
Renkli Tarama Yok
Tarama Çözünürlüğü Yok
Tarayıcı Özelliği Yok
Usb Kablo Yok
USB Var
Wi-Fi Yok
Yazıcı Tipi Tek Fonksiyonlu

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.013,12 TL 3.039,36 TL
6 506,56 TL 3.039,36 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.013,12 TL 3.039,36 TL
6 506,56 TL 3.039,36 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.013,12 TL 3.039,36 TL
6 506,56 TL 3.039,36 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.013,12 TL 3.039,36 TL
6 506,56 TL 3.039,36 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.013,12 TL 3.039,36 TL
6 544,55 TL 3.267,31 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.013,12 TL 3.039,36 TL
6 506,56 TL 3.039,36 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.013,12 TL 3.039,36 TL
6 506,56 TL 3.039,36 TL
9 337,71 TL 3.039,36 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.013,12 TL 3.039,36 TL
6 506,56 TL 3.039,36 TL
9 373,17 TL 3.358,49 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.013,12 TL 3.039,36 TL
6 506,56 TL 3.039,36 TL
9 337,71 TL 3.039,36 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.013,12 TL 3.039,36 TL
6 506,56 TL 3.039,36 TL
9 371,48 TL 3.343,30 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.013,12 TL 3.039,36 TL
6 544,55 TL 3.267,31 TL
9 373,17 TL 3.358,49 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.013,12 TL 3.039,36 TL
6 506,56 TL 3.039,36 TL
9 361,35 TL 3.252,12 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

6 Taksit x 506,56 = 3.039,36 TL

6 Taksit x 506,56 = 3.039,36 TL

6 Taksit x 506,56 = 3.039,36 TL

6 Taksit x 506,56 = 3.039,36 TL

6 Taksit x 544,55 = 3.267,31 TL

6 Taksit x 506,56 = 3.039,36 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • Adana
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • 2-3 gün içinde kargo
 • Kargo Şirketleri
 • Yurtiçi Kargo,MNG Kargo,PTT Kargo,Aras Kargo,Sürat Kargo
Satıldığı Bölge
Adana
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
2-3 gün içinde kargo
Kargo Şirketleri
Yurtiçi Kargo,MNG Kargo,PTT Kargo,Aras Kargo,Sürat Kargo

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön