GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Asus Anakart

kategorisinde 1494 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

Asus Anakart

Bilgisayarın en önemli bileşenlerinden biri olan anakart, bilgisayarın diğer bileşenlerinin birbirleriyle iletişimde olmasını sağlar. Kullandığınız anakart ne kadar gelişmiş ve güçlü olursa bilgisayarınızın kaldırabileceği yük veya üzerinde barındıracağı donanım da o kadar güçlü olur. Anakart denildiğinde akla gelen ilk markalar arasında yer alan Asus, güçlü anakart modelleriyle bilgisayar kullanıcılarından tam not almayı başlıyor. Gelişen teknolojiye ayak uyduran; ileri teknolojik özellikler barındıran Asus anakart modelleri ile siz de bilgisayarınızın performansını yükseltebilirsiniz. Farklı özellikler ve farklı fiyat seçenekleri ile sunulan Asus anakartlar arasından ihtiyacınıza ve beklentinize uygun bir seçim yapmak için keşfetmeye hemen başlayın!

Her Beklentiye Uygun Asus Anakart Modelleri

Asus anakart modelleri arasında her beklentiye uygun bir seçenek bulunuyor. Bilgisayar özelliklerini merkezi bir konum tutan ve işlemci gibi bilgisayarlar için hayati öneme sahip olan özelliklerin veri akışını sağlayan Asus anakartlar ile eşsiz bir bilgisayar deneyimine hazır olun! Asus anakartlar arasında farklı soket tipine, RAM tipine, VGA slot'a ve anakart chipset'ine sahip seçenekler bulunuyor. Asus ROG anakart serisi markanın en çok tercih edilen serileri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra Prime, Tuf, Pro gibi farklı serilerdeki Asus anakartlarını da inceleyebilirsiniz. En iyi ve en yeni Asus anakart modellerini kategorimiz üzerinden inceleyerek ihtiyacınıza uygun bir anakarta GittiGidiyor aracılığıyla güvenle sahip olabilirsiniz.

Asus Intel ve AMD Anakartlar

Asus anakart AMD ve Intel yonga seti modelleriyle beğenilere sunuluyor. AMD'nin en yeni işlemcileri ile uyumlu anakartların yanı sıra Intel tarafında 7. Nesil işlemciler ile uyumlu Intel anakartlarda Asus ile sizleri bekliyor. Asus anakart Intel yonga setleri, birçok farklı model seçeneğiyle kategorimizde... Aradığınız Intel ya da AMD Asus anakart ile bilgisayarınızın performansını siz belirleyebilir ve üretkenliğinizi, yaratıcılığınızı, oyun performansınızı arttırabilirsiniz. Asus anakart gaming modelleri sahip olduğu gelişmiş özellikleriyle profesyonel oyuncuları memnun ediyor. Asus Tuf Gaming serisinde yer alan farklı özelliklerdeki anakartları inceleyerek siz de oyunlarda daha hızlı, daha akıcı ve daha yüksek performanslı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Asus Anakart Fiyatları

Asus anakart modelleri arasından bir seçin yaparken RAM tipine, RAM desteğine, RAM slot sayısına, anakart boyutuna, uyumlu olduğu işlemcilere ve diğer teknik detaylarına dikkat ederek bir seçim yapmalısınız. Tüm bu özellikler anakart modellerinin farklılaşmasını ve fiyatlarının da farklı olmasını etkiliyor. GittiGidiyor'da hem her ihtiyaca hem de her bütçeye uygun bir Asus anakart bulunuyor. Siz de bütçenize en uygun anakartı bulmak için kategorimiz üzerinden Asus anakart fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Farklı markaların anakart modellerini ve fiyatlarını da görmek isterseniz Anakart kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Keyifli alışverişler!