GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Taşsız Altın Bilezik, Bileklik

kategorisinde 6071 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Taşsız Altın Bilezik, Bileklik

Taşsız altın bilezik ve bileklik modelleri, mücevher kullanımında geleneksel çizgileri tercih eden kadınların favorileri arasında ilk sıralarda bulunuyor. Çeşitli altın ve mücevher markaları tarafından hem klasik hem de modern tasarım kodlarından esinlenilerek üretilen taşsız modeller, çarpıcı görünümleri sayesinde size benzersiz bir tarz kazandırıyor. Detaylardan güç alan çizgileri sayesinde her türlü ortamda kullanabileceğiniz modeller, uygun fiyatları ile de beğeni topluyor.

Modern Taşsız Altın Bilezik Modellerini Keşfedin

Taşsız Altın Bilezik, Bileklik

Taşsız altın bilezik modelleri, her zevke ve her tarza hitap eden çok sayıda seçenekte üretiliyor. En çok ilgi gören modellerin başında ise modern tasarımlı ürünler geliyor. Gücünü sadelikten alan zarif tasarımlarıyla beğeni toplayan modern bilezikler; 8, 14 ya da 22 ayar altından üretiliyor. Dileyen kullanıcılar için işçiliksiz düz bilezik modelleri üretilirken daha etkileyici tasarımları seven kadınlar için ise arka kısmından kilitlenebilen kelepçe tarzı bilezik seçenekleri tasarlanıyor. Çok sayıda bileziği aynı anda kullandığınız izlenimini uyandıran kaburga tipi seçenekler de tercih edebileceğiniz en etkileyici taşsız altın bilezik seçenekleri arasında yer alıyor.

Geleneksel Taşsız Bileziklerle Tanışın

Taşsız Altın Bilezik, Bileklik

Taşsız altın bilezik çeşitleri, geleneksel tasarımlardan hoşlanan kullanıcılara da çok sayıda seçenek sunuyor. En beğenilen yöresel tasarımların başında ise burma bilezikler geliyor. Trabzon ve Adana gibi çok sayıda ille özdeşleşmiş takılar arasında yer alan burmalar, iki ya da üç altın şeridinin saç örgüsü şeklinde birbirine burulmasıyla oluşturuluyor ve bu sayede tek başlarına iki ya da üç bilezik değeri taşıyor. Ağırlıklı olarak 14 ya da 22 ayar altından üretilen burmalar, genellikle yeni evlenen aile bireylerine armağan etme amacıyla tercih ediliyor. Çarpıcı görünümleri ile tüm kıyafetlerle birlikte takı olarak kullanılabilen burmalar, maddi değerleri sayesinde ise yatırım aracı olarak değerlendirilebiliyor.

Taşsız Bilekliklerle Benzersiz Bir Tarz Yansıtın

Taşsız Altın Bilezik, Bileklik

Çeşitli mücevher markaları tarafından özenle tasarlanan taşsız altın bileklik seçenekleri, en az bilezik seçenekleri kadar yoğun ilgi görüyor. Birbirinden etkileyici tasarımları sayesinde hem zarif hem de dikkat çekici bir görünüm sergileyebilmenize yardımcı olan modeller, zincir kullanımını tercih eden kadınlar tarafından beğeni topluyor. 8, 14 ve 22 ayar altından tasarlanan modeller, dileyen kullanıcılar için düz zincir şeklinde, detay seven kadınlar için ise çeşitli desenlerle süslü olarak üretiliyor. Kalp, minik top, halka, kar tanesi, kelebek, martı, çiçek gibi desenlerle süslenen taşsız altın bileklik seçenekleri, her ortamda rahatça kullanabileceğiniz takılar arasında yer alırken birbirinden uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Daha fazla takı ve mücevher seçenekleri için Mücevher, Takı, Saat kategorimizi ziyaret edebilir, tüm yüzük modellerini Yüzük kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Altın bilezik ve bileklik modellerini sipariş etmeden önce ürün boyutlarını, ayarını ve gramını kontrol etmeniz önerilir.
  • Farklı tarzlardaki altın bilezik ve bileklik modellerini birlikte satın alarak her ortama uygun farklı stiller oluşturabilirsiniz.
  • Altın bilezik ve bileklik modellerini evlenen ya da çocuk sahibi olan yakınlarınıza armağan etmek için de satın alabilirsiniz.
  • Sıra dışı bir görünüm sergilemek istiyorsanız, beyaz altından üretilen taşsız bilezik ve bileklik modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Ucu değişebilen bileklik seçeneklerinden satın alarak her ortama uygun farklı uçlar kullanma şansı yakalayabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Taşsız altın bilezik ve bileklik fiyatları; ürün gramı, ayarı, markası gibi özelliklere göre değişkenlik gösterebilir.
  • Set halinde satılan modelleri tercih ederek daha çok sayıda ürüne daha ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
  • Altın bilekliklerinizi kullanırken kimyasal temizlik maddeleriyle temastan koruyarak kararmalarını engelleyebilirsiniz.
  • Takılarınızı darbelerden ve düşmelerden koruyarak olası fiziksel deformasyonların önüne geçebilirsiniz.
  • Mücevherlerinizi kullanmadığınız zamanlarda kutularında muhafaza ederek şekil bozukluğu oluşmasını önleyebilirsiniz.