GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

BFGoodrich

markasında 310 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yaz-kış demeden yolların hakimi olmak için BFGoodrich lastikleri ile tanışın. Binek otomobillerden SUV'lara, 4x4'lerden 4 çeker araçlara kadar markanın sunduğu lastikler sürüşünüzü katbekat iyileştirmeyi vadediyor. İster kısa mesafeli ve günlük sürüşler için bir lastik arayın ister bagajınızı tatil için hazırladığınız valizler ile doldurun ister arazi ortamlarında sürüşün tadını çıkarmak isteyin... BFGoodrich lastikleri ile aradığınızı o konfor, güven ve dayanıklılığı bulmanız an meselesi.

BFGoodrich Kış Lastikleri İle Çetin Yol Şartlarında Gaza Basın

BFGoodrich kış lastiği modelleri içerisinde şehir içi 4x4'ler ya da minibüsler için dört dörtlük seçenekler sunuluyor. Off Road uzmanlığı ile geliştirilen SUV lastikleri, şehir içindeki 4x4'ler için biçilmiş kaftan. Kış şartlarında olduğu kadar yaz aylarında da yola çıkabileceğiniz bu lastikler asfalt zeminde tüm sürüş uzmanlığınızı konuşturmanızı sağlıyor. 205 ve 235 genişliğe sahip iki modelini bulabileceğiniz bu ürünleri ise minibüsler için tasarlanan modeller takip ediyor. Karlı ve buzlu zeminlerde geliştirilmiş yol tutuşu sağlayan bu lastikler de daha iyi sürüş için tasarlanmış üstün sırt desenlerine sahip. Üstelik, kar ve su drenajlarına olanak tanıyan kanallar sayesinde de daha güvenli bir sürüşün kapılarını aralayabilirsiniz. Geniş omuz ve sırt blokları da bu lastik modellerinin optimum zemin temasına imkân veriyor. Kışın binek araçlar için üstün kontrol vadeden lastikler de var. 15 ve 16 inç seçeneklerini bulabileceğiniz bu lastikler de BFGoodrich'in kalkış, sürüş ve frenlemede üstün performans önceliğine göre tasarlanıyor.

BFGoodrich Yaz Lastikleri İle de Tanışın

BFGoodrich yaz lastikleri içerisinde de farklı jant seçeneklerine, genişliğe sahip pek çok model bulunuyor. Bunlar arasında 14, 15, 16, 17, 18, 19 ve 20 inç boyutlarına sahip otomobil yaz lastikleri aradığınız yol hakimiyetini vadedebilir. 16 ve üzeri inç modellerinde A etiketli ıslaklığa sahip bu ürünler düşük yuvarlanma direncine sahip. Böylece uzun vadede tüketeceğiniz yakıttan da tasarruf elde etmenizin yolu açılıyor. Şehir içi otomobiller için tasarlanan yaz lastiklerinde de maksimum güvenlik ve konforu tadabilirsiniz. Kılcal kanalları ve yönlü sırt deseni sayesinde daha çok su tahliyesi yapabilen BFGoodrich otomobil yaz lastikleri, daha iyi frenlemenin de önünü açıyor. Üstelik güçlü omuz yapısı ve merkezi blokları da bu lastiklerin direksiyon hareketlerine anında yanıt vermesini sağlıyor. BFGoodrich lastik fiyatları sunulan yaz lastiği modeline göre değişebiliyor. Örneğin, 4x4'ler için tasarlanan yaz lastikleri çamurlu yollarda maksimum güvenlik ve sürüş ustalığı için imal ediliyor. Tırmanışlarda da gereken performansı mükemmelen gösterebilen bu lastikler, sırt deseni sayesinde çamurlu ve yumuşak toprak zemine meydan okuyor. Kayalık ve kaygan zeminlerde de çok iyi tutuş sağlaması için Krawl-TEK bileşimi ile donatılan bu lastikler, böylece en zorlu arazilerde dahi keyif sürüşlerinize kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyor. Genişliğinden jant inçlerine kadar da pek çok model sunan bu ürünler, lastiğin esnemesine de engel oluyor.

BFGoodrich 4 Mevsim Lastikleri

BFGoodrich KO2 lastikleri, 4x4'lerin tüm mevsimlerde sürüş keyfi için biçilmiş kaftan. %20 daha güçlü yanaklar ile donatılan bu lastikler karlı zeminde de %15 daha iyi çekiş vadediyor. Hem taşlı yollarda hem yol içi kullanımda uzun zaman aracınızın lastiği olmaya aday olan bu ürünler, çamurda da daha iyi çekiş imkanı tanıyor. Sürüş keyfini yaşamanız için BFGoodrich Mud Terrain modelleri de daha çok yaz lastiği olarak öne çıksa da belirli kış şartlarında da tercih edilebiliyor. Sırt deseni sayesinde çamurlu ve yumuşak toprak zeminde konfor sağlayan bu lastikler, kilitlenebilen sırt bloklarına da sahip. Bu sayede her açıda üstün bir yol tutuşu iki elinizin arasında. Üstelik, CoreGard Max teknoloji ile donatıldığı için keskin nesnelere karşı kendini korumasını bilen bir lastik. Off Road uzmanlığı ile geliştirilen SUV lastiklerinden şehir içi sürüşlerinizi katbekat güvenli ve konforlu hale getirecek binek araç lastiklerine kadar siz de aradığınız yol hakimiyeti için ideal lastiği BFGoodrich ile bulabilirsiniz. Dilerseniz, fiyatları filtreleme yoluna giderek de en yüksek ve en düşük tutarları belirleyebilirsiniz. Bu sayede, aradığınız lastiklerin bütçenize uygun seçeneklerine de vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Üstelik, bedava kargo gibi fırsatlarla da karşılaşabileceğinizi unutmayın.