GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Vestel Buzdolabı, Soğutucu

kategorisinde 230 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi buzdolabı tipi için arıyorsunuz?

Vestel Buzdolabı

Beyaz eşyalar arasında olmazsa olmazlardan olan buzdolapları, yiyeceklerin çok daha uzun ömürlü ve taze olmasını sağlar. Ancak buzdolabı seçerken güvenilir ve kaliteli bir markaya yönelmek, ürünü uzun yıllar kullanabilmek açısından büyük önem taşır. Vestel buzdolapları ileri teknolojileri ve dayanıklı malzemeleri ile uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz buzdolapları arasındadır. Vestel buzdolabı çeşitleri arasında her eve, ofise uygun bir model bulmak mümkündür. Buzdolabı alanında geniş bir ürün çeşitliliği sunan Vestel, her ölçüye ve her ihtiyaca uygun bir buzdolabını evlerinize konuk ediyor. En yeni Vestel buzdolabı modellerini, en uygun fiyatlı ve indirimli Vestel buzdolaplarını hem ihtiyacınıza hem de beklentinize hitap eden Vestel buzdolabı çeşitlerini kategorimiz üzerinden detaylı olarak incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Vestel Buzdolabı Modelleri Neler?

Farklı ortamlar ve farklı ihtiyaçlara uygun onlarca buzdolabı modelini Vestel markasında bulmak mümkün. Vestel buzdolabı modelleri arasında; gardırop tipi buzdolabı, dondurucu üstte no-frost buzdolabı, dondurucu altta no-frost buzdolabı, retro buzdolabı, çift kapılı buzdolabı ve büro tipi buzdolabı gibi seçenekler yer alıyor. Vestel gardırop tipi buzdolapları, 655 lt gibi geniş bir hacimle beğeninize sunuluyor. Özellikle kalabalık aileler için oldukça ideal olan bu modeller; aydınlatmalı iç tasarım, taze hava teknolojisi, kokuları birbirine karıştırmayan özel soğutma sistemi gibi özellikleri ile dikkat çekiyor. Büyük mutfaklar için ideal seçenekler olan bu modeller, standart buzdolaplarından daha geniş olduğu için mutfağın ölçüleri ile uyumlu olduğundan emin olmak gerekiyor. Farklı ve özgün zevklere sahip kimselerin dikkatini ise Vestel retro buzdolapları çekiyor. Renk renk olmaları ile ortama farklı bir hava katacak olan Vestel renkli buzdolabı çeşitleri; kırmızı, turuncu, yeşil, bordo ve bej gibi renk seçeneklerine sahip bulunuyor.

Vestel No-Frost Buzdolabı Modelleri

Vestel no-frost buzdolapları, markanın en çok tercih edilen buzdolabı çeşitleri arasında yer alıyor. Alttan donduruculu ve üstten donduruculu olmak üzere iki farklı tasarımla beğeninize sunulan Vestel no-frost dolaplar, geniş bir hacim, ölçü ve renk seçkisine sahip bulunuyor. Vestel no- frost buzdolabı çeşitleri arasında; 640 lt, 600 lt, 520 lt, 480 lt, 450 lt, 370 lt, 270 lt gibi farklı hacimlerde seçenekler bulunuyor. Buzdolabının hacmi, buzdolabına koyabileceğiniz yiyecek kapasitesini belirlediğinden buzdolabı seçiminde hacim konusu büyük önem taşıyor. Tek yaşayanlar ya da çekirdek aileler için daha düşük hacimli buzdolapları yeterli olabiliyorken; kalabalık aileler ya da ofisler için geniş hacimli bir buzdolabı seçmek gerekebiliyor. Hacimler değiştikçe buzdolabının boyutu da değiştiğinden yine no-frost buzdolaplarında da ölçü konusuna dikkat etmek gerekiyor. Eğer mutfağınızda buzdolabı için ayrı bir bölüm varsa buranın ölçüsüne uygun bir buzdolabı seçmeye dikkat etmelisiniz. Vestel no-frost buzdolabı çeşitleri arasından seçim yaparken ayrıca kullanım alışkanlığınıza göre dondurucusu altta olan ya da üstte olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Vestel Buzdolabı Fiyatları

Buzdolabı seçimi yaparken en çok dikkat edilen konuların başında elbette ki fiyat konusu geliyor. Vestel buzdolapları farklı iç hacimleri, farklı soğutma ve muhafaza teknolojileri, farklı enerji verimlilikleri ile geniş bir fiyat skalası sunuyor. Vestel buzdolabı fiyatları temelde bu farklılıklara göre değişkenlik gösterse de ürünün piyasaya sürüldüğü yıl da fiyatların değişmesinde etkili oluyor. Sezon sonu ürünler kampanyalar ve indirimlerle daha da uygun fiyatlara beğeninize sunuluyor. Vestel'in hem en yeni hem de sezon sonu tüm buzdolabı modellerini kategorimiz üzerinden detaylı olarak inceleyebilir; bunlar arasından bütçenize en uygun ürünü sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz. Farklı markaların buzdolaplarını görmek için ise Buzdolabı kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın!