GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Su Sebili

kategorisinde 123 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
Damacananızı kaldırmak zorunda kalmadan yerleştirmek ister misiniz?

  Evet

  Alt damacanalı su sebilleri

Su Sebili

İçme suyunu temiz ve güvende tutmak, kişilerin en önemli önceliklerinden biri olmalıdır. Her zaman temiz içme suyu içmenin en iyi yolu su sebili kullanmak olarak bilinir. Su sebili adı verilen beyaz eşya çeşitleri sayesinde kullanıcılar her daim soğuk ve sıcak suya rahatlıkla ulaşabilirler. Beyaz eşya modelleri arasında önemli bir yeri olan su sebillerinin birçok farklı çeşidi bulunur. Bu çeşitlerin arasında en önemlileri ise tepe üstü su sebilleri, duvar tipi su sebilleri ve şişesiz su sebilleridir.

Tepe Üstü Su Sebilleri

Su Sebili

Tepe üstü su sebili modelleri, birçok yer için oldukça uygun bir modeldir ve bu sayede içme suyu kolaylıkla içilebilir. Tepe üstü su sebillerinden içilen sular, çeşme suyundan gelen sulara göre çok daha temizdir. Bu modeller, ofislerde ve evlerde kullanmak için en ideal modellerden biri olarak bilinir ve sıklıkla kullanılır. Üstelik tepe üstü su sebilleri, istenilen yere rahatlıkla taşınabilir. Su sebilinin üzerinde yer alan damacanadaki su bittiğinde tek yapmanız gereken ise damacanayı değiştirmektir.

Duvar Tipi Su Sebilleri

Su Sebili

Beyaz eşya markaları tarafından özel olarak tasarlanan duvar tipi su sebilleri, düzenli olarak damacana değiştirmek istemeyen ve temiz suya ulaşmak isteyen kişiler için oldukça ideal bir tercih olarak bilinir. Duvara bağlanan su sebilleri, şebekeden gelen suyu arıtarak kullanıcılara temiz içme suyu sunar. Duvar tipi su sebili şebeke suyuna bağlı olduğu sürece kullanıcıların temiz içme suyu konusunda endişelenmeleri gerekmez. Duvar tipi su sebilleri, özellikle fazla yeri olmayan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Şişesiz Su Sebilleri

Su Sebili

Okullar, ofisler ve endüstriyel tesisler için su sebili tavsiyesi isteyen kişiler, şişesiz su sebillerini tercih edebilirler. Duvar tipi su sebillerinde olduğu gibi şişesiz su sebilleri de şehrin su şebekesine bağlanır fakat şişesiz su sebillerinin en önemli farkı ise aynı anda çok sayıda kişiye içme suyu sağlayabilmeleridir. Kişiler, şişesiz su sebillerini kullanarak sürekli damacana değiştirmekten de rahatlıkla kurtulabilir. Ayrıca şişesiz su sebilleri, içme suyunu diğer birçok modele göre daha iyi filtreleyerek kullanıcılara sunar.

Su Sebillerinin Olumlu Yanları

 • Su sebilleri sayesinde her zaman temiz içme suyu içilebilir
 • Su sebilleri, yazın soğuk su sağlayarak kişilerin serinlemesini sağlayabilir.
 • Kışın sıcak su sağlayabilen su sebilleri, çay ve kahve yapmak için sıklıkla kullanılır.
 • Su sebilleri, içme suyundan bulaşabilecek hastalıkların da önlenmesini sağlar.
 • Su sebilleri, ofislerin ve evlerin içme suyu ihtiyacını karşılamak için harika bir yoldur.

Su Sebili Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Su sebili alırken en önemli konulardan biri su sebilinin nerede kullanılacağıdır. Kullanım amacına uygun bir model satın alınmalıdır.
 • Su sebili fiyatları, sebil alan kişilerin ilk olarak baktığı faktörlerden biridir. Farklı su sebili markaları, farklı kalitelere ve farklı fiyatlara sahiptir.
 • Su sebilleri, oldukça yüksek enerji tüketime sahip cihazlardır. Bu nedenle güç tasarrufu özelliğine sahip bir model tercih edilmelidir.
 • Su sebili satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör de su sebilinin üretildiği malzemedir. Kaliteli ve insan sağlığına zararı olmayan malzemelerden üretilen sebiller, satın alınmalıdır.
 • Kaliteli işçilik ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen modeller, tercih edilmelidir. Su sebili fiyatları, bu faktörlere göre önemli değişikler gösterebilir.