GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Samsung Buzdolabı, Soğutucu

kategorisinde 72 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi buzdolabı tipi için arıyorsunuz?

Samsung Buzdolabı

Teknoloji devi Samsung, beyaz eşyaları ile kullanıcılarına kullanım kolaylığı, dayanıklılık, enerji tasarrufu ve üstün performans verimliliğini bir arada sunuyor. Samsung buzdolabı modelleri üstün soğutma teknolojileri ve kullanım kolaylığı sunan tasarımları ile mutfakların demirbaş beyaz eşyaları arasında yerini alıyor. Farklı ölçülerde tasarlanan Samsung buzdolapları ve Samsung soğutucu modelleri, her mutfağa kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Siyah, beyaz ve inox renk seçenekleri ile sunulan Samsung buzdolabı modelleri arasından mutfağınız ve diğer beyaz eşyalarınızla uyumlu olacak bir rengi seçebilirsiniz. Gıdaları her zaman taze ve sağlıklı bir şekilde muhafaza etmek üzere geliştirilen teknolojileri ile beğeni kazanan Samsung buzdolapları, dayanıklı yapılarıyla da uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. İhtiyacınıza ve mutfağınıza uygun bir Samsung buzdolabı için hemen kategorimizde yer alan modelleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Modelleri

Her ihtiyaca ve her beklentiye uygun seçeneklerle sunulan Samsung buzdolabı modelleri farklı gereksinimlere çözüm üretiyor. Kategorimizde de bulabileceğiniz Samsung buzdolabı modelleri arasında; alttan donduruculu buzdolapları, üstten donduruculu buzdolapları, Samsung 4 kapı buzdolabı modelleri, 2 kapılı ve 3 kapılı buzdolapları bulunuyor. Geniş aileler, ofisler ve iş yerleri için en verimli buzdolabı modellerinden çekirdek ailelere ya da tek yaşayan kişilere uygun buzdolabı modellerine kadar ihtiyaç duyulan tüm soğutma çözümleri Samsung'da sizleri bekliyor. İç hacmi 0-449 litre, 500-599 litre ve 600 litre & üzeri olarak ayrılan Samsung buzdolapları ile siz de aradığınız soğutma çözümüne kavuşabilirsiniz. Farklı dizayn ve ölçülerde beğeninize sunulan Samsung buzdolabı modellerinde dondurucu altta ya da üstte olan alternatifler bulunuyor. Sık sık dondurucu kullanan kimseler için dondurucu kısmı göz hizasında olan üstten donduruculu Samsung buzdolapları ideal seçenekler iken; dondurucudan ziyade soğutucu kısmı daha çok kullananlar için alttan donduruculu dolaplar ideal seçenek oluyor.

Samsung Gardırop Tipi Buzdolapları

Özellikle kalabalık aileler, küçük ofisler ve iş yerleri mutfaklarına ideal çözümler sunan Samsung gardırop tipi buzdolabı modelleri; geniş iç hacimleri ile büyük konfor sağlıyor. Samsung gardırop buzdolabı seçenekleri arasında 2 kapılı, 3 kapılı ve 4 kapılı alternatifler bulunuyor. Geniş depolama hacmi ve besinlerin tazeliği uzun süre koruyabilen özel teknolojileri ile beğeni toplayan Samsung gardırop tipi buzdolapları standart buzdolaplarından daha farklı ölçülerde oldukları için geniş mutfaklar için ideal seçeneklerdir. Buzdolabını yerleştireceğiniz alanın ölçüsünü alarak buraya uygun bir seçim yapmayı ihmal etmeyin.

Samsung Buzdolabı Fiyatları

Samsung buzdolapları A+ ve üstü enerji verimliliği sunar. Bunun yanı sıra no-frost özelliğine de sahip Samsung buzdolapları gelişmiş daha pek çok soğutma teknolojisi ile beğeninize sunulur. En verimli soğutma ve yiyecekleri uzun süre tazeliğini koruyarak muhafaza etme özellikleriyle paranızın karşılığını sonuna kadar almanızı sağlayan Samsung buzdolapları, farklı fiyat seçenekleriyle beğeninize sunuluyor. Samsung buzdolabı fiyatları, buzdolabının hacmine, enerji sınıfı verimliliğine, rengine ve soğutma teknolojisi özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. İhtiyacınıza uygun bir buzdolabına karar verdikten sonra bu kriterlerdeki Samsung buzdolaplarının fiyatlarını detaylı olarak sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Arzu ederseniz sol kısımda bulunan filtreleme menüsünden çeşitli kriter ve özellikleri seçerek, yalnızca bu özelliklerdeki modellere de bakabilirsiniz. Samsung markasının yanı sıra farklı markaların da buzdolaplarını incelemek isterseniz Buzdolabı, Soğutucu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.