GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Profilo Buzdolabı, Soğutucu

kategorisinde 85 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi buzdolabı tipi için arıyorsunuz?

Profilo Buzdolabı

"Dayanıklı ev aletleri" söylemiyle hayatımıza giren Profilo hem dayanıklı hem de uzun ömürlü beyaz eşyaları ile evlerin baş köşesinde kendine yer buluyor. Farklı soğutma teknolojileri kullanılarak tasarlanan Profilo buzdolabı modelleri de kaliteli ve sağlam duruşlarıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bir beyaz eşya olma iddiasıyla evlerinize konuk oluyor. Farklı kullanım alışkanlıkları, farklı mutfak ölçüleri ve farklı soğutma beklentileri için geniş bir model seçkisiyle sunulan Profilo buzdolapları arasından siz de beğeninize en uygun olanı seçebilirsiniz. Her zevke ve her gereksinime uygun Profilo buzdolabı modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Profilo Buzdolabı Modelleri

Profilo buzdolapları, farklı kullanım ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Dolayısıyla her talebe uygun bir buzdolabını bulmak Profilo markası ile oldukça kolay oluyor. Profilo buzdolabı modelleri arasında alttan donduruculu buzdolapları, üstten donduruculu buzdolapları, no-frost özellikli buzdolapları gibi seçenekler yer alıyor. Profilo buzdolapları ayrıca iç hacme göre de birbirlerinden ayrılıyor. İç hacim buzdolabının iç genişliğini ifade eder. Profilo buzdolapları arasından bir seçim yaparken buna dikkat etmenizde fayda var. Eğer kalabalık bir aile iseniz ve dolabınız sık sık dolu oluyorsa geniş iş hacimli buzdolaplarına yönelebilirsiniz. Ancak tek yaşıyorsanız ya da 2-3 kişilik bir aile iseniz daha küçük hacimli buzdolapları da işinizi görecektir. Profilo buzdolaplarını incelediğinizde ayrıca dondurucu altta ve üstte olan modeller olduğunu da göreceksiniz. Bunlar arasından karar verirken de dondurucuyu kullanım sıklığınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğer soğutucu bölümünü daha sık açıp kapatacaksanız dondurucusu altta olan yani soğutucu bölümü göz hizanızda olan modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak dondurucuyu sık kullanıyor ve bu bölümün göz hizanızda olmasını istiyorsanız üstten donduruculu modellere yönelebilirsiniz.

Profilo Buzdolaplarının Öne Çıkan Özellikleri

İleri soğutma teknikleri kullanılarak dizayn edilen Profilo buzdolapları, etkili soğutma özellikleri ile yiyeceklerinizin her zaman taze ve ilk günkü gibi kalmalarına yardımcı olur. ExtraFresh tazelik sistemi özelliği olan Profilo buzdolapları ise; yiyecekleriniz için daha uzun süre tazelik imkanı sunar. Profilo buzdolabı yorumları incelendiğinde bu ürünlerin tatmin edici bir diğer yanının da yüksek enerji verimlilikleri olduğu görülür. Pek çoğu A++ enerji sınıfından olan Profilo buzdolapları ile maksimum enerji verimliliği sağlanır. Profilo buzdolabı XXL modelleri ise kalabalık aileler için eşsiz bir soğutma çözümü sunar. Geniş iç hacimleri ile tüm yiyeceklerinizin muhafazasını mümkün kılan bu modeller farklı renk seçenekleriyle beğeninize sunulur.

Profilo Buzdolabı Fiyatları

Profilo, farklı tüketici beklentilerine uygun olarak tasarladığı buzdolapları ile farklı gereksinimlere çözümler sunmayı başarır. Gerek tasarım gerekse de teknik özellikler anlamında birbirlerinden farklılık gösteren Profilo buzdolaplarının fiyatları da farklıdır. Buzdolabının iç hacmi, enerji verimliliği, sahip olduğu soğutma teknolojileri buzdolabı fiyatlarının farklı şekillenmesindeki temel etmenlerdir. İhtiyacınıza uygun kriterleri belirledikten sonra bu özelliklere sahip Profilo buzdolabı fiyatlarını detaylı olarak sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca ürün sayfalarına da giderek ürünle ilgili daha fazla ayrıntıya hakim olabilirsiniz. Profilo buzdolaplarının yanı sıra farklı markaların da buzdolaplarını incelemek isterseniz Buzdolabı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.