GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

LG Buzdolabı, Soğutucu

kategorisinde 31 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi buzdolabı tipi için arıyorsunuz?

LG Buzdolabı

Yiyeceklerin tazeliğini koruyarak uzun süre muhafaza edebilen buzdolapları olmazsa olmaz beyaz eşyalardan biri. Başarılı beyaz eşya ürünleri ile ön plana çıkan LG markası, buzdolabı alanında da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. LG buzdolabı modelleri arasında her mutfağa uygun bir alternatif bulunuyor. Farklı soğutma özellikleri, farklı enerji sınıfları ve farklı tasarım özellikleri ile geniş bir model seçkisi sunan LG buzdolapları arasından siz de ihtiyacınıza uygun bir modeli seçebilirsiniz. Çift kapılı, tek kapılı, alttan donduruculu, üstten donduruculu, tek kapılı gibi farklı tasarımlarla beğeninize sunulan LG buzdolapları her büyüklükteki mutfakta kendine yer bulabiliyor. Hem mutfağınıza hem de ihtiyacınıza uygun bir LG buzdolabını bulmak için kategorimizde yer alan tüm LG buzdolabı modellerini incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

İster Alttan Donduruculu İsterseniz de Üstten Donduruculu

LG buzdolabı modelleri arasında her beklentiye uygun tasarım seçenekleri bulunuyor. Alttan donduruculu solo buzdolabı arzulayanlar için de üstten donduruculu buzdolabı arayanlar için de LG'de çok sayıda seçenek bulunuyor. LG alttan donduruculu buzdolapları A++ enerji sınıfı verimlilikleri ve geniş iç hacimleri ile beğeni kazanıyor. Soğutucu kısmı göz hizasında olan bu modeller, dondurucu bölümünü çok sık kullanmayanlar için ideal. Ancak dondurucu kısmını daha sık kullanıyor ve bu bölümün göz hizanızda olmasını istiyorsanız üstten donduruculu LG buzdolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı ölçüler ve farklı iç hacim seçenekleriyle sunulan LG buzdolabı modellerinden kendi ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Alttan donduruculu ve üstten donduruculu LG buzdolaplarının yanı sıra dilerseniz tek kapılı buzdolaplarını da tercih edebilirsiniz. Küçük görünmesine rağmen iç hacmi hayli geniş olan LG tek kapılı buzdolabı, gelişmiş özellikleriyle de dikkat çekiyor.

LG Gardırop Tipi Buzdolapları ile Daha Fazla Alan...

LG, buzdolabı tasarımlarında geniş aileleri ve misafiri eksik olmayanları da unutmuyor. Daha fazla yiyeceğe yer bulabilmek isteyenler için tasarlanan LG gardırop tipi buzdolapları, geniş iç hacimleri ile göz dolduruyor. LG çift kapılı buzdolabı olarak da bilinen bu modeller 889 litreye veren iç hacimleri ile daha fazla yiyeceğe yer açıyor. LG gardırop buzdolabı modelleri geniş iç hacimleri ve üstün soğutma teknolojilerinin yanı sıra şık tasarımları ile de mutfaklara tarz kazandırıyor. Geniş hacmi ve ölçülerine rağmen son derece estetik bir görünüme sahip LG gardırop tipi buzdolapları, bir buzdolabından beklediğiniz tüm özellikleri karşılıyor.

LG Buzdolabı Fiyatları

Farklı tasarım özellikleri ve farklı soğutma fonksiyonları ile donatılan LG buzdolabı modelleri arasında her ihtiyaca uygun bir seçenek bulunuyor. Inox, siyah ve beyaz renklerinde tasarlanan LG buzdolapları arasından mutfağınız için en uygun rengi seçebilirsiniz. LG buzdolabı fiyatları; ürünün enerji sınıfı verimliliğine, iç hacmine, dolap tipine ve sahip olduğu teknik özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Gıdaların tazeliğini uzun süre koruyan üstün soğutma teknolojileri, sağlam gövde ve dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım vadeden LG buzdolapları; paranızın karşılığını sonuna kadar almanızı sağlıyor. Kampanyalı ve en uygun LG buzdolabı fiyatı kategorimizde sizleri bekliyor! LG buzdolabı fiyatlarını incelemeye hemen başlayabilir; beğendiğiniz modele GittiGidiyor güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Daha fazla markanın buzdolabı modellerini incelemek isterseniz ise Buzdolabı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.