Sepetim

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

Regal AF 7665 SC Siyah Yorumları

5.0
4 Kullanıcı Değerlendirmesi

m****5

29/05/2021

beğendim

29/05/2021

m****5

annem için geçtiğimiz hafta Regak AF7665 isimli bir fırın satın aldım.Ürün cidden harika. Çok erken ve iyi ısınıyor.Siz günlük işlerinizi yaparken fırınınız da dakikalar içerisinde istediğiniz ürünü pişirecek size ise afiyetle yemek kalacak. Ayrıca bu fırın yüksek derecede enerji tasarrufu sağlıyor.Ben çok çok beğendim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

c****2

17/01/2022

Kullanışlı

17/01/2022

c****2

Kendi evimde sıklıkla marketten aldığım dondurulmuş pizza, dondurulmuş lahmacun, dondurulmuş kebap gibi ürünleri tüketiyorum. Bu ürünleri buzunu çözerken su içinde bırakmadan pişirecek bir fırına ihtiyacım vardı. Burada imdadıma ilgili fırın yetişti. Defrost özelliği en çok kullandığım özelliklerden biri çünkü buzun çok daha çabuk açılmasını sağlıyor. Bana da kebapları afiyetle yemek kalıyor.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

m****r

17/01/2022

Memnunum

17/01/2022

m****r

Kek ve kurabiye yapmayı çok seviyorum. Bu nedenle alacağım fırının hem altına tutturmayıp hem şişirip hem de kurutmadan kek ve kurabiyeleri çıkarmasını bekliyordum. Fiyatı ve tasarımı gözüme hoş geldiği için aldım ancak diğer beklentilerimi de fazlasıyla karşıladı diyebilirim. İçinde tepsileriyle geliyor olması da ayrıca bir avantaj. Gerçekten çok memnunum diyebilirim

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

d****3

17/01/2022

Tavsiye Ederim

17/01/2022

d****3

Öğrenci evimize almak için uygun fiyatlı bir fırın bakıyorduk. Tercihen siyah olmasını ve tasarımının iyi olmasını istiyorduk. Ve elbette birkaç öğrencinin ortaklaşa alabileceği fiyatta olmasını bekliyorduk. Tasarımı efsane, çok klas duruyor, fiyatı bence gayet uygun. Kızlarla diyet zamanlarımızda meyve kurutup yemeyi çok seviyoruz, meyveleri tam istediğimiz gibi kurutuyor dışı kızarmış içi yumuşak şekilde çıkartıyor. İhtiyacı olanlara tavsiye ederiz.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön