GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Arçelik Fırın

kategorisinde 12 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi hacim için arıyorsunuz?

Arçelik Fırın

Fırın seçiminde şansınızı Arçelik fırın modellerinden yana kullandığınızda pişman olmayacaksınız. Arçelik fırın çeşitleri, birbirinden farklı fonksiyonları ve son teknoloji özellikleri ile evde yemek yapmayı benzersiz bir keyif haline dönüştürüyor. Siz de en kaliteli ve kullanışlı Arçelik fırın modelleri arasından ihtiyaçlarınıza, yemek pişirme alışkanlıklarınıza ve bütçenize uygun bir ürün seçerek birbirinden lezzetli yemeklerle mutfağınızı şenlendirebilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Arçelik Fırın Modelleri

Arçelik'in farklı pişirme alışkanlıklarına ve yemek yapma tercihlerine ayak uydurabilen pek çok farklı fırın modeli ile karşılaşmanız mümkün. Arçelik fırın ocaklı olarak tercih edildiğinde, alt kısmında geniş hacimli bir fırını, üst kısmında ise standart olarak 4 gözlü bir ocağı bulunan, çok işlevli bir mutfak ürününe sahip olunuyor. Bu model sayesinde hem mutfağınıza şık ve zarif bir hava katabilir, hem de yemeklerinizi pişirirken bu görevsel ürünün kalitesinden faydalanabilirsiniz. Daha dar alanlı mutfaklar için Arçelik fırın mini ya da midi boyutlarda da tüketici beğenisine sunulabiliyor. Mutfak tezgahınız yeterince genişse midi boy bir Arçelik fırın satın alarak onu tezgahın üzerine yerleştirebilir ve yemeklerinizi kolaylıkla fırına verebilirsiniz. Tezgahta tutmak istemediğiniz fırınlar için ise mini boy bir Arçelik fırın tercih ederek onu uygun bir mutfak dolabı ya da prize yakın bir zemin üzerinde tutabilirsiniz. Çoğu Arçelik fırın modelinin içerisinde standart dikdörtgen fırın tepsisi, standart yuvarlak pasta tepsisi ve bir adet de iç ızgara bulunuyor. Böylece Arçelik fırın modelleri içerisinde pasta, börek, pizza, karnıyarık, kek ve poğaça gibi birbirinden lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Tercihiniz her ne olursa olsun, Arçelik fırın modelleri arasından mutlaka bütün gereksinimlerinize uyacak bir model bulmanız mümkün.

Ankastre mi, Ocaklı mı?

Ocaklı olarak tercih edeceğiniz Arçelik fırın modelleri, geniş iç hacmi sayesinde birden fazla yemeği aynı anda fırında pişirmenize olanak sunuyor. Bununla birlikte son teknoloji ile donatılmış bu modeller, yemek kokularının birbirine karışmasını önleyerek tek seferde balıktan keke, sulu yemekten hamur işine pek çok farklı türde yemeği fırına atmanıza, böylelikle zamandan tasarruf etmenize olanak sunuyor. Arçelik fırın ankastre olarak tercih edildiğinde ise yalnızca keyifli bir yemek pişirme deneyimi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda mutfak dolaplarınız ve tezgahlarınız ile de kusursuz bir uyum yakalayarak adeta mutfağınızın ölümsüz bir parçası olarak dolaplar arasındaki yerini alıyor. Şık inox rengi ile göz kamaştıran bu modeller seçeceğiniz Arçelik buzdolabı ya da Arçelik bulaşık makinesi modelleri ile de ahenk oluşturuyor. Ankastre Arçelik fırınların özellikleri arasında alt ısıtıcı, dokunmatik LED ekran, ekran kilidi, hızlı ısıtma, katalitik temizleme sistemi, teleskopik raylı iç ızgara ve elektroturbo fırın gibi yenilikçi özellikler yer alıyor. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde hitap edecek bir Arçelik fırın satın alırken iç hacmine ve mutfağınızda onu konumlandırmak istediğiniz yere bağlı olarak ebatlarına dikkat etmeniz gerekiyor.

Her Bütçeye Denk Arçelik Fırın Fiyatları

Arçelik fırın fiyatları, öncelikli olarak fırının boyutlarına, ardından da fırının taşıdığı teknik özelliklere göre farklılık gösteriyor. Aynı anda iki ürünü birden tüketicisine sunduğu için Arçelik fırınlı ocak fiyatları, midi boy ya da mini boy fırınlara göre bir miktar daha yüksek olabiliyor. Bununla birlikte sadece fırın alışverişi yapmak isteyenler, Arçelik mini fırın veya midi fırın modelleri arasından bütçelerine dost bir seçim yapabiliyor. Eğer mutfakta bol vakit geçiriyor ve özellikle fırın yemekleri yapmaktan zevk alıyorsanız, çoklu fırın fonksiyonu bulunan, profesyonel tipte bir Arçelik fırın temin edebilirsiniz. Öte yandan fırının daha az kullanıldığı mutfaklar için mini boy Arçelik fırın yeterli olacaktır. Pişirdiğiniz yemekleri kolaylıkla ısıtmak ve tencere, tava ile uğraşmamak için Arçelik mikrodalga fırın modellerine göz atabilir, mutfakta harcadığınız zamanı yarı yarıya indirebilirsiniz. Beyaz, gümüş ya da siyah gibi renkleri bulunan Arçelik mikrodalgalar, aynı zamanda son dönemlerin popüler retro tasarım akımlarına da ayak uydurarak mavi gibi sıra dışı renkler eşliğinde de tüketici beğenisine sunuluyor. Markanın mikrodalga modelleri de aynı şekilde tekil ya da ankastre olarak piyasaya sürülüyor, böylece size mutfağınızın yapısına en uygun ürünü seçmek kalıyor. Alışverişinizi tamamlamadan önce her ürün sayfasında yer alan Arçelik fırın yorumlarını okuyarak ilgili ürün hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.