Sepet

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

serapoztk

05/11/2018

geniş

05/11/2018

serapoztk

Geniş hacim benim için her şeydi ve dikey istemedim o nedenle. Farklı bir sandık tipi aradım ancak en uygun fiyat performans oranı bunda vardı. Biz bunu dükkanımızda kullanmak için aldık ve baya da iyi oldu hem babam çok beğendim hem de içerisinde koku yapmadan aylarca yiyecekleri saklayabiliyoruz. Pişirdiğimizde falan da sıkıntı yaratmadı o nedenle. Vestel biraz küçük ebatlı ama geniş hacimli tam olarak istediğimiz şeyi üretmiş o nedenle çok uygun oldu bizim açımızdan da. Yer kaplaması da fazla değil zaten sandık tipi alacaklar öncelikle yeri ayarlamalı hatta boyutlarına bakarak ona göre satın almalı aksi taktirde baya sıkıntı yaşanabilir eşyalar konusunda. Hızlı dondurma düğmesi, hem soğutucu hem de derin dondurucu olabilmesi çok güzel ve mantıklı.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

didemkaradenizlii

20/08/2020

İYİ

Çok kalabalık bir ailemiz yok üç kişiyiz ve bize fazla geliyor kış için de yaz için de pek çok yemeklik ve et saklıyoruz ona rağmen tam doldurabilmiş değiliz dört beş kişilik bir aileye yeter diye düşünüyorum tabii ne kadar dondurulmuş gıda sakladığınıza göre de değişir. Çalıştığım için tercih ettim en çok, sebze yemeklerini önceden şoklayıp koyuyorum dondurucuya akşam on dakikada yemek hazır. Ayrıca çok sessiz çalışıyor hiç rahatsız etmedi bizi geceleri sesini duymuyoruz desek yeri.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

ozsarikci

05/11/2018

.

05/11/2018

ozsarikci

Statik soğutma sistemine sahip bir derin dondurucu.12 kg dondurma kapasitesine sahip bence sandık tipine göre iyi bir değer.a plus enerji sınıfına ait ben normalde sandık tipi sevmiyorum kullanışsız oluyor çekmeceli olanlar daha iyi ama bu uygun fiyata geldi diye almıştık zamanında.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön