GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Derin Dondurucu

kategorisinde 557 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Derin dondurucunuzu hangi şekilde kullanacaksınız?

  Yatay

  Geniş alanlarda, tek seferde yüksek hacimli depolama için

  Dikey

  Dar alanlarda, bölümlere ayrılmış depolama için

Derin Dondurucu

Kalabalık ailelerin ve küçük işletmelerin yaz, kış yardımına koşan derin dondurucu modelleri, gıdaların daha uzun süre taze ve lezzetli saklanmasını sağlıyor. Yaz aylarında kışı, kış aylarında ise yazı yaşatan cihazların farklı ebat ve tiplerde alternatifleri bulunuyor. Uğur derin dondurucu modelleri başta olmak üzere Bosch, Siemens, Vestel, Arçelik ve AEG gibi beyaz eşya markaları tarafından üretilen farklı tipte derin dondurucuları, ürünleri daha uzun süre sağlıklı koşullarda saklamak için satın alabilirsiniz.

Sandık Tipi Derin Dondurucu Modelleri

Derin Dondurucu

Sandık tipi derin dondurucu modelleri, yüksek saklama kapasitesi sunan geniş iç hacimleri ile kullanışlı dondurucu tipleri arasında yer alıyor. Meyve ve sebzelerin yanı sıra et ve balık gibi gıdaları da saklamak için son derece uygun olan cihazlar, gıdaları çok hızlı dondurarak besin değerlerini kaybetmeden koruyor. Tüm gıdaları hijyenik koşullarda saklamak için en iyi çözümlerden biri olan sandık tipi derin dondurucularda bulunan ilave sepet ve raf sistemleri sayesinde yiyeceklerinizi kolaylıkla istif ederek saklayabilirsiniz. Derin dondurucu fiyat ve performans değerlendirmelerinde olumlu geri bildirimler alan cihazları, kafe ve restoranlar dışında kalabalık aileler de tercih ediyor.

Çekmeceli Derin Dondurucu Modelleri

Derin Dondurucu

Büyük boy ve küçük boy olarak ikiye ayrılan çekmeceli derin dondurucu modelleri, pratik kullanım özellikleri ile dikkat çekiyor. Sandık tipi donduruculardan farklı olarak buzdolaplarını andıran dikey cihazlar, çekmece sistemi ile saklama imkanı sunuyor. Dikey çekmeceli modeller arasında bulunan, Uğur derin dondurucu, Vestel, AEG, Bosch, Beko ve Siemens gibi markaların ürettiği modelleri, farklı renk alternatifleri ile satın alabilirsiniz. Kompakt yapıları ile gıdaların ve yiyeceklerin çekmecelere dağıtılarak saklanmasını sağlayan modeller, buzlanmayı da minimuma indirerek sizi uğraştırmaz. Farklı ebat ve büyüklüklerde olan modelleri, her bütçeye uygun alternatif yaratan derin dondurucu fiyatları nedeni ile tercih edebilirsiniz.

Derin Dondurucuların Ortak Özellikleri

Derin Dondurucu

Derin dondurucu markaları ürettikleri cihazların tamamında kalın yalıtım malzemeleri kullanıyor. Böylece elektrik kesintisi ve beklenmeyen durumlarda gıdaların çözülerek bozulmasını önleyen cihazlar sayesinde gıdalarınızı sağlıklı bir şekilde saklamaya devam edebilirsiniz. Kapağı açılıp kapandıkça besinlerin sıcak ve soğuk hava değişiminden etkilenmemesi için uyarı ve sinyal sistemi de olan cihazlar, derin dondurucu yorumları arasında en çok dikkat çekilen hususlar arasında yer alıyor. Ayrıca hızlı dondurma ve şoklama özellikleri de bulunan dondurucuları, dijital göstergeleri sayesinde dışarıdan da kontrol edebilirsiniz.

Artılar

 • Çoğu derin dondurucu A sınıfı yüksek enerji verimliliği ile dikkat çekiyor.
 • İç yüzeylerinde silmeyi zorlaştıracak çıkıntı ve girintiler bulunmuyor.
 • Buz çözdürme ve temizlik esnasında biriken sıvıyı tahliye eden kapak ve sistemleri bulunuyor.
 • Cihazlarda soğutma için kullanılan gazlar sağlığa zarar vermiyor.
 • Ürünlerin gövdeleri paslanmaya karşı dayanıklı malzemelerden yapılıyor.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Çekmeceli ürünlerde çekmecelerin rahatça sökülmesi gerekiyor.
 • Çekmeceli modellerde çekmeceler arasındaki boşlukların ne kadar hacim kaybına sebep olduğu öğrenilmeli.
 • Buzlanma süresini geciktiren modeller tercih edilmeli.
 • Satın almadan önce ölçüleri muhakkak konulacak yer ile karşılaştırılmalı.
 • Buz çözdürme gerektiren modeller için; tahliye hortumu uzunluğu ve mesafeyi de göz önünde bulundurmalı.

GittiGidiyor BLOG

Derin Dondurucu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Derin Dondurucu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Siz de derin dondurucu almak istiyorsanız ve derin dondurucu alırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda bilgi edinmek istiyorsanız blog yazımızın devamını okumanızı öneririz.

DEVAMINI OKU
Dondurulmuş Gıda Nasıl Çözülür & Nasıl Pişirilir?

Dondurulmuş Gıda Nasıl Çözülür & Nasıl Pişirilir?

Derin dondurucuda et, meyve ve sebzeleri nasıl saklamalı? Çözdürürken nelere dikkat etmeli ve nasıl pişirmeli? İşte detaylar!

DEVAMINI OKU
Kurban Eti Saklama Yöntemleri, Et Saklamaya Yardımcı Ürünler Nelerdir?

Kurban Eti Saklama Yöntemleri, Et Saklamaya Yardımcı Ürünler Nelerdir?

Yanlış yapıldığı takdirde sağlığınız açısından tehdit oluşturabileceği gibi ziyana da neden olacak kurban eti saklama konusunda bilmeniz gereken her şey burada!

DEVAMINI OKU