Davlumbazlar

Ankastre set sahibi mutfakların yapı taşlarından olan davlumbazlar, kötü koku, is, duman ve yağlı havayı çekerek mutfağınızın havasını değiştirecekler. Davlumbaz alırken, ortalama kullanım sıklığınız ve mutfağınızın büyüklüğü gibi etkenler; alacağınız davlumbazı etkileyecektir. Davlumbaz ölçüleri, satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bir diğer etken olarak karşımıza çıkıyor.
 

Davlumbaz Fiyatları

Her ne kadar model, tip, filtre sistemi ve çalışırken çıkardığı ses derecesi fiyatlar arasında farka neden olsa da, asıl fiyat değişikliği markalara göre değişiklik gösteriyor. En çok tercih edilen davlumbaz markaları ise Bosch Davlumbaz ve Arçelik Davlumbaz ürünleridir.
 

Davlumbaz Modelleri

Diğer birçok beyaz eşya gibi, davlumbazların da enerji sınıfları bulunuyor. A+++, A++, A+, A, B, C, D, E ve G gibi enerji tasarrufunu gösteren sınıflar bulunuyor ve bu sınıflar modellere göre değişiklik gösteriyor. Davlumbaz modelleri haricinde, davlumbaz tipleri de bulunuyor. Çekmeceli davlumbaz, ankastre davlumbaz ve sandık tipi davlumbaz gibi farklı tiplerde davlumbazları GittiGidiyor.com’da bulabilirsiniz! 
 

Ankastre Davlumbaz

Mutfağınızın büyüklüğü, davlumbazın aydınlatma sistemi, ses seviyesi ve tasarımı, ankastre seçiminde çok önemli ve kayda değer konulardır. Satın alma öncesinde, bu faktörleri göz önüne alarak fiyat araştırması yapmanızı öneririz.
 

Davlumbaz

kategorisinde 354 modelde 776 adet ürün bulundu.
Sırala :

Akıllı Sıralama

Davlumbaz

aramanızda 354 modelde 776 ürün.
Akıllı Sıralama

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön